Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tigres velt ook Palmeiras dankzij Gignac bij WK voor clubs

Tigres velt ook Palmeiras dankzij Gignac bij WK voor clubs

AL RAYYAN (ANP) - De Mexicaanse voetbalclub Tigres heeft zich bij het WK voor clubs in Qatar geplaatst voor de finale. De kampioen van Noord- en Midden-Amerika versloeg Palmeiras uit Brazilië met 1-0. André-Pierre Gignac scoorde in Al Rayyan tegen de kampioen van Zuid-Amerika uit een strafschop, die kort na de rust door arbiter Danny Makkelie was toegekend. De Franse oud-international was in de kwartfinales tegen het Zuid-Koreaanse Ulsan Hyundai (2-1) ook al heel belangrijk met twee doelpunten.

Tigres speelt donderdag in de finale tegen de winnaar van het duel tussen Bayern München en Al Ahly SC uit Egypte. Die halve finale wordt maandag in Al Rayyan gespeeld. De verliezer van die wedstrijd strijdt donderdag tegen Palmeiras om de derde plek.

Verdediger Dave Bulthuis eindigde met zijn Zuid-Koreaanse club Ulsan Hyundai als zesde in Qatar. Het duel om de vijfde plek met Al Duhail, de kampioen van het gastland, ging verloren: 3-1. Bulthuis speelde de hele wedstrijd bij de Aziatische kampioen.

Meer uit Voetbal

NEC verslaat PSV en bereikt voor zesde keer bekerfinale

NIJMEGEN (ANP) - NEC staat op 19 april in de bekerfinale in De Kuip. De club uit Nijmegen won voor eigen publiek een spektakelstuk met PSV (3-2). De andere halve eindstrijd gaat woensdag tussen AZ en Telstar.

12 uur geleden
PSV begint met Obispo en Boadu aan bekerduel met NEC

NIJMEGEN (ANP) - Armando Obispo begint met PSV aan de uitwedstrijd tegen NEC in de halve finale van de KNVB-beker. De verdediger werd zaterdag ziek na het uitduel met Heracles Almelo, maar is op tijd hersteld.

15 uur geleden
Veurink kiest voor Kop in doel van Oranjevrouwen tegen Polen

GDANSK (ANP) - Lize Kop is de keeper van het Nederlands elftal in het WK-kwalificatieduel in Gdansk met Polen. Bondscoach Arjan Veurink heeft Daphne van Domselaar naast zich op de bank gezet. Het is de eerste kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië.

16 uur geleden
Braziliaan Rodrygo mist WK door kruisbandblessure

MADRID (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Rodrygo mist mogelijk het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer vanwege een kruisbandblessure. In de thuiswedstrijd van zijn club Real Madrid tegen Getafe (0-1) raakte hij maandagavond na een invalbeurt geblesseerd. Real Madrid meldt dat hij de voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd en een scheur heeft in zijn meniscus. Het herstel daarvan duurt doorgaans minstens negen maanden.

17 uur geleden
AZ wil revanche voor verloren bekerfinale van vorig seizoen

ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.

20 uur geleden
Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

1 dag geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

1 dag geleden