Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tigres velt ook Palmeiras dankzij Gignac bij WK voor clubs

Tigres velt ook Palmeiras dankzij Gignac bij WK voor clubs

AL RAYYAN (ANP) - De Mexicaanse voetbalclub Tigres heeft zich bij het WK voor clubs in Qatar geplaatst voor de finale. De kampioen van Noord- en Midden-Amerika versloeg Palmeiras uit Brazilië met 1-0. André-Pierre Gignac scoorde in Al Rayyan tegen de kampioen van Zuid-Amerika uit een strafschop, die kort na de rust door arbiter Danny Makkelie was toegekend. De Franse oud-international was in de kwartfinales tegen het Zuid-Koreaanse Ulsan Hyundai (2-1) ook al heel belangrijk met twee doelpunten.

Tigres speelt donderdag in de finale tegen de winnaar van het duel tussen Bayern München en Al Ahly SC uit Egypte. Die halve finale wordt maandag in Al Rayyan gespeeld. De verliezer van die wedstrijd strijdt donderdag tegen Palmeiras om de derde plek.

Verdediger Dave Bulthuis eindigde met zijn Zuid-Koreaanse club Ulsan Hyundai als zesde in Qatar. Het duel om de vijfde plek met Al Duhail, de kampioen van het gastland, ging verloren: 3-1. Bulthuis speelde de hele wedstrijd bij de Aziatische kampioen.

Meer uit Voetbal

Bayern München moet verdediger Davies voorlopig missen

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.

44 minuten geleden
PSV zonder Saibari en Mauro Júnior tegen Go Ahead Eagles

EINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).

2 uur geleden
PSV'er Schouten kan na operatie aan herstel beginnen

EINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten is geopereerd aan zijn rechterknie. PSV-trainer Peter Bosz vertelde op de persconferentie in aanloop naar het duel met Go Ahead Eagles dat de operatie van de kruisbandblessure goed is verlopen en dat Schouten weer thuis is.

2 uur geleden
Fortuna-aanvaller Gladon twee duels geschorst

SITTARD (ANP) - Fortuna-speler Paul Gladon komt dit seizoen niet meer in actie. De aanvaller van de club uit Sittard mist de laatste twee wedstrijden in de Eredivisie door een schorsing, zo bevestigt de club.

2 uur geleden
AZ twee jaar langer door met trainer Echteld

ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld is ook de komende twee seizoenen de hoofdtrainer van AZ. De club en de trainer hebben een akkoord bereikt over contractverlenging, waardoor Echteld tot medio 2028 de coach is van de Alkmaarse club.

4 uur geleden
Grasmat ligt in stadion New Jersey voor finale WK voetbal

NEW JERSEY (ANP/AFP) - Het MetLife Stadium in New Jersey, waar op 19 juli de finale van het WK voetbal wordt gespeeld, heeft zijn grasmat gekregen. In het stadion in East Rutherford, nabij New York, worden acht WK-wedstrijden gespeeld.

5 uur geleden
Voetbalbond Curaçao voelt niets voor terugkeer coach Advocaat

DEN HAAG (ANP) - De voetbalbond van Curaçao voelt vlak voor het WK niets voor een terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. "Fred Rutten zal Curaçao als bondscoach vertegenwoordigen tijdens het WK", laat voorzitter Gilbert Martina weten aan De Telegraaf.

6 uur geleden