Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tientallen tips over doodgereden meisje Tamar

Tientallen tips over doodgereden meisje Tamar

ZUIDERWOUDE (ANP) - De politie Zaanstreek-Waterland heeft tientallen nieuwe tips binnengekregen over het dodelijke ongeval in Zuiderwoude, waarbij het meisje Tamar (14) uit Marken waarschijnlijk werd aangereden door iemand die daarna doorreed. De zaak kwam dinsdagavond aan de orde in de talkshow Op1. De moeder van Tamar deed daarin een oproep aan de bestuurder om zich te melden.

Sinds de uitzending zijn tientallen tips binnengekomen, "van meedenktips tot informatie over auto's met schade", laat de politie weten via Twitter. Alle meldingen worden nagetrokken.

Het meisje verliet in de nacht van vrijdag op zaterdag rond 01.00 uur het ouderlijk huis. Nadat melding was gedaan van haar vermissing vond de politie haar rond 04.00 uur dood in de berm. Op de dijk waren remsporen te zien.

Dinsdag bleek dat het fatale letsel dat het meisje had opgelopen, inderdaad het gevolg moet zijn geweest van een aanrijding.

Meer uit Binnenland

Boerenactiegroepen: einde oefening voor veel veehouders

DEN HAAG (ANP) - De stikstofplannen van het kabinet leiden tot "ongekende juridische chaos en onteigening" en betekenen "einde oefening" voor veel veehouders in Nederland. Dat zeggen Agractie, Dutch Dairymen Board, Farmers Defence Force, de Nederlandse Melkveehouders Vakbond, de Nederlandse Vakbond Pluimveehouders en Stichting Stikstof Claim in een gezamenlijke verklaring.

23 minuten geleden
Weeronline: voor het eerst drie tropennachten in De Bilt

HOUTEN (ANP) - In De Bilt is voor de derde dag op rij een officiƫle tropennacht gemeten. De temperatuur daalde gedurende het etmaal van zaterdag niet onder de 20 graden en kwam uit op een minimum van 20,3 graden. Nooit eerder werden drie aaneengesloten tropennachten gemeten, meldt Weeronline.

2 uur geleden
Veel meldingen van wateroverlast in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - In Amsterdam zorgt het noodweer voor veel wateroverlast. De veiligheidsregio vraagt mensen de hulpdiensten alleen nog te bellen bij direct gevaar, om zo de meldkamer niet te overbelasten.

9 uur geleden
Blikseminslag veroorzaakt door hele land branden

UTRECHT (ANP) - Op verschillende plekken in Nederland is brand uitgebroken door blikseminslag. In het hele land geldt code oranje vanwege zware onweersbuien, die gepaard gaan met bliksem.

10 uur geleden
Concert Lil Kleine in Olympisch Stadion eerder gestopt om onweer

AMSTERDAM (ANP) - Een concert van Lil Kleine in het Olympisch Stadion in Amsterdam is zaterdagavond voortijdig gestopt wegens het slechte weer. Een bezoeker van het concert heeft dat laten weten aan het ANP.

12 uur geleden
Geen treinen tussen Utrecht en Den Haag door blikseminslag

UTRECHT (ANP) - Er rijden zaterdagavond en zondagochtend geen treinen tussen Utrecht en Den Haag. Door een blikseminslag op het traject is de treindienst verstoord. Wel kunnen reizigers nog naar Gouda, dat halverwege de twee steden ligt.

13 uur geleden
Medewerker Concert at SEA naar ziekenhuis na blikseminslag

SCHARENDIJKE (ANP) - Een medewerker van Concert at Sea die last had van de gevolgen van een blikseminslag bij het terrein van het festival blijft een nacht ter observatie in het ziekenhuis. Dat heeft de organisatie laten weten. Volgens de organisatie maakt deze medewerker het goed.

14 uur geleden