Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tientallen coronaboetes in Den Haag en omstreken

Tientallen coronaboetes in Den Haag en omstreken

DEN HAAG (ANP) - Enkele tientallen mensen hebben de afgelopen dagen in Den Haag en omgeving een boete gekregen omdat ze zich niet aan de maatregelen tegen het coronavirus hielden. Ze waren met te veel mensen op pad of hielden niet genoeg afstand. Het precieze aantal boetes is niet bekend, maar het zijn er "tussen de dertig en de vijftig", zegt een woordvoerster van de waarnemend burgemeester van Den Haag, Johan Remkes. Het ging om bekeuringen tot 400 euro.

Volgens de Veiligheidsregio Haaglanden zijn er nog steeds groepen die zich "onverantwoord" gedragen, bijvoorbeeld door met te veel mensen te dicht bij elkaar te gaan staan. Meerdere ondernemers moesten hun werk meteen neerleggen. "Het blijft nodig mensen te wijzen op de onaanvaardbare gevolgen van hun gedrag en, als dat niet helpt, hen daarvoor te bestraffen."

Onder de Veiligheidsregio Haaglanden valt niet alleen Den Haag zelf, maar ook steden als Zoetermeer en Delft.

Meer uit Binnenland

Renze Klamer stopt als presentator bij RTL Tonight

HILVERSUM (ANP) - Renze Klamer stopt als presentator van het programma RTL Tonight. Dat maakte de zender vrijdag bekend. Volgens RTL gaat het om een gezamenlijke beslissing.

11 uur geleden
Schademeldingen aardbeving Zeerijp naar 3346 bij finale update

ZEERIJP (ANP) - Het aantal schademeldingen bij het Instituut Mijnbouwschade Groningen (IMG) na de aardbeving bij Zeerijp is opgelopen naar 3346, meldt de organisatie vrijdag. Deze update over het aantal schademeldingen is de laatste in een reeks. De aardbeving met een kracht van 3.4 vond vorige week plaats in de nacht van donderdag op vrijdag.

14 uur geleden
Passagiers zijn uit trein bij Hilversum, drie mensen aangehouden

HILVERSUM (ANP) - De passagiers die in een trein zaten die vrijdagmiddag bij Hilversum werd stilgezet vanwege "een verdachte situatie", hebben het voertuig inmiddels verlaten. Dat meldt de politie. Er zijn drie mensen aangehouden.

14 uur geleden
Verdachte situatie in trein bij Hilversum, treinverkeer gestremd

HILVERSUM (ANP) - Er is een "verdachte situatie" in een trein op het traject Amersfoort-Amsterdam, meldt de politie. De trein staat momenteel stil voor station Hilversum, in de buurt van station Hilversum Sportpark, aldus een NS-woordvoerder. De politie meldt dat het treinverkeer in beide richtingen gestremd is.

14 uur geleden
Volkszanger René Karst (59) overleden

DEN HAAG (ANP) - Volkszanger René Karst is op 59-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn management via Instagram bekendgemaakt. Karst scoorde grote hits met nummers als Atje Voor De Sfeer en Liever Te Dik In De Kist.

18 uur geleden
Paul van Gorcum, de Baron in Bassie & Adriaan, overleden

OEGSTGEEST (ANP) - Acteur en regisseur Paul van Gorcum is op 91-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn secretariaat aan het ANP laten weten. Van Gorcum, vooral bekend van zijn rol als Baron van Neemweggen in de televisieserie Bassie en Adriaan, overleed in Oegstgeest.

19 uur geleden
Schrikker Stichting: eerder kinderen uit gezinshuis gehaald

AMSTERDAM (ANP) - Meerdere pleegkinderen zijn zo'n vier jaar geleden al weggehaald uit een gezinshuis in het noorden van het land, omdat ze er verkeerd werden behandeld. Het huis kwam deze week in het nieuws doordat twee kinderen van negen en tien jaar oud er jarenlang ernstig werden verwaarloosd en mishandeld.

19 uur geleden