Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tientallen aanhoudingen in Rotterdam rond bekerfinale

Tientallen aanhoudingen in Rotterdam rond bekerfinale

ROTTERDAM (ANP) - In Rotterdam zijn zondag veertig mensen aangehouden rond en na de KNVB-bekerfinale tussen Feyenoord en NEC, meldt de politie maandag. Er zit niemand meer vast.

Het gaat volgens een woordvoerder vooral om relatief kleine vergrijpen zoals openbare dronkenschap, belediging en het afsteken van vuurwerk. De meeste aanhoudingen waren na de wedstrijd in de stad. Daar vierden supporters van Feyenoord feest na de zege van hun club.

De politie heeft nog niemand aangehouden voor het veroorzaken van de brand tijdens de wedstrijd in de Kuip. Het vuur ontstond toen een spandoek aan de rand van het veld vlam vatte, mogelijk door het afsteken van vuurwerk. Door de brand lag de wedstrijd ruim een kwartier stil.

Volgens burgemeester Ahmed Aboutaleb is het nauwelijks mogelijk om mensen tegen te houden die vuurwerk of fakkels het stadion in willen brengen. Tegen de NOS zei Aboutaleb dat mannen en vrouwen vuurwerk naar binnen nemen dat verstopt zit in de edele delen. "Daar is nauwelijks iets tegen te doen. Of je moet op zijn Chinees op mensen jagen met speciale röntgenapparaten. Dat gaat mij te ver", aldus Aboutaleb.

Meer uit Binnenland

Onweersbuien zorgen lokaal voor overlast

DEN HAAG (ANP) - Hevige buien die gepaard gaan met onweer zijn zaterdagavond via het zuiden Nederland binnengetrokken. Op sommige plekken zorgde dat voor overlast. Zo werd de voetbalwedstrijd in Nijmegen tussen NEC en Telstar tijdelijk stilgelegd.

3 uur geleden
Inzet van Franse, Duitse en Belgische brandweer niet meer nodig

ARNHEM (ANP) - De inzet van de buitenlandse brandweerdiensten is niet meer nodig bij het bestrijden van de natuurbranden. Dat laten minister David van Weel van Justitie en Veiligheid en voorzitter Hein van der Loo van het Interregionaal Beleidsteam (IRBT) weten.

5 uur geleden
Nieuwe tactiek bij brand Weert, Fransen en Duitsers naar kazerne

BUDEL (ANP) - De brandweer gaat bij het bestrijden van de natuurbrand bij Weert en Budel over op een andere tactiek. Er worden daar nu voor het eerst twee zogenoemde handcrews ingezet, meldt de brandweer. Dat zijn specialistische brandweerteams die met handgereedschap de brand tegengaan op plekken waar blusvoertuigen niet kunnen komen.

6 uur geleden
Opnieuw vuur ontstaan in afgebrande natuur bij Oirschot

OIRSCHOT (ANP) - In de buurt van Oirschot is zaterdagmiddag opnieuw vuur waargenomen in een natuurgebied waar eerder ook al brand heeft gewoed. Dat meldt de veiligheidsregio van Zuidoost-Brabant.

8 uur geleden
Ambassade in Griekenland staat drie Nederlanders van Flotilla bij

DEN HAAG/ATHENE (ANP) - De Nederlandse ambassade in Griekenland heeft consulaire bijstand verleend aan drie Nederlandse deelnemers aan de Global Sumud Flotilla, de burgervloot met hulpgoederen voor Gaza. Dat laat het ministerie van Buitenlandse Zaken weten.

9 uur geleden
Oud-presentator en -politicus Carlo Strijk (59) overleden

AMSTERDAM (ANP) - De voormalige televisiepresentator en politicus Carlo Strijk is op 59-jarige leeftijd overleden. Dat laat Niels Jens Uitvaartzorg weten aan het ANP namens de familie. Strijk overleed afgelopen week in zijn slaap.

11 uur geleden
Sein brand meester gegeven voor natuurbrand bij 't Harde

'T HARDE (ANP) - De brandweer heeft het sein brand meester gegeven voor de grote natuurbrand in 't Harde. Dat meldt de Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland.

15 uur geleden