Tiental Internazionale onderuit bij kampioen Napoli
NAPELS (ANP) - Internazionale is er nog niet zeker van komend seizoen opnieuw aan de Champions League mee te mogen doen. Het elftal van trainer Simone Inzaghi ging in de Italiaanse competitie met 3-1 onderuit bij kampioen Napoli. Inter heeft, met nog twee speelronden te gaan, 2 punten voorsprong op nummer 5 AC Milan. De eerste vier clubs gaan naar het hoofdtoernooi van de Champions League.
Middenvelder André-Frank Zambo Anguissa zette Napoli halverwege de tweede helft op voorsprong. Met Stefan de Vrij kort achter zich schoot hij vanuit de draai raak. Doelman André Onana zat nog wel met een hand aan de bal, maar kon een treffer niet voorkomen. Inter speelde op dat moment al enige tijd met een man minder. Roberto Gagliardini moest kort voor rust met twee gele kaarten van het veld af.
Inter kwam in de 81e minuut met tien man langszij. Na een voorzet vanaf links van invaller Federico Dimarco tikte de Belg Romelu Lukaku de bal bij de tweede paal in het doel. Napoli nam kort daarna via Giovanni Di Lorenzo toch weer de leiding (2-1). In blessuretijd scoorde ook invaller Gianluca Gaetano nog.
Strafschop
De Vrij deed de hele wedstrijd mee bij Inter. Mede-international Denzel Dumfries kwam alleen het laatste kwartier in actie.
Inter speelt zaterdag 10 juni in de finale van de Champions League tegen Manchester City. Lazio passeerde Inter zondagavond weer op de ranglijst. De club uit Rome won met 1-0 bij Udinese en staat derde op 68 punten, twee meer dan Inter. Ciro Immobile maakte na een uur uit een strafschop het enige doelpunt.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard en Telstar hebben zaterdag met 2-2 gelijkgespeeld in de Eredivisie. Alle doelpunten vielen in de eerste helft. Fortuna komt door het punt op 20 punten en staat daarmee nog altijd zesde. Telstar heeft 10 punten uit twaalf wedstrijden en is de nummer 16.
3 minuten geledenMAINZ (ANP) - Bayern München blijft koploper in de Bundesliga. De landskampioen won bij Mainz 05 met 2-1 en heeft net als concurrent Borussia Dortmund 21 punten. Het doelsaldo van Bayern, waar trainer Vincent Kompany nog altijd werd vervangen door Aaron Danks, is echter beter.
44 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Verdedigers Eric García en Andreas Christensen keren na blessures terug in de selectie van FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft het duo opgenomen in zijn selectie voor het uitduel van zondag met Atlético Madrid.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom kijkt uit naar de thuiswedstrijd van FC Twente tegen Ajax. "Ik verwacht een boeiend duel tussen twee teams die elkaar weinig ontlopen. Het is een wedstrijd om de bovenste plaatsen en dat zijn de wedstrijden die je graag wilt spelen", vertelt hij zaterdag op de website van zijn club.
4 uur geledenZWOLLE (ANP) - Alex Pastoor is de nieuwe hoofdtrainer van PEC Zwolle. De 60-jarige oefenmeester tekent volgens zijn nieuwe club een contract dat aan het einde van dit seizoen afloopt.
7 uur geledenCASTRIES (ANP) - Gianni Infantino kan volgend jaar maart tijdens de verkiezingen voor een voorzitter van de FIFA ook rekenen op de steun van de Caribische Voetbal Unie (CFU). De organisatie staat unaniem achter de Zwitserse baas van de wereldvoetbalbond. Dat bleek na een vergadering op het eiland Saint Lucia.
8 uur geledenTILBURG (ANP) - Hekkensluiter Willem II heeft tegen PEC Zwolle het derde punt van dit Eredivisieseizoen gepakt. In Tilburg werd het vrijdagavond 1-1. Het betekent ook het eerste punt sinds de terugkeer van trainer Jurgen Streppel. Hij vervangt de in oktober ontslagen John Stegeman en begon een week geleden met een 7-0-nederlaag bij PSV. PEC, dat ook een trainerswissel onderging, heeft nu 12 punten uit twaalf wedstrijden en staat voorlopig dertiende.
20 uur geleden