Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tiental Excelsior mist kansen en verliest thuis ruim van NEC

Tiental Excelsior mist kansen en verliest thuis ruim van NEC

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft ondanks vele goede kansen thuis verloren van NEC. Zelfs met tien man kregen de Rotterdammers in de tweede helft nog kansen op de gelijkmaker, maar in plaats daarvan maakten de Nijmegenaren in de slotfase gebruik van het overtal: 0-3. Het was voor de ploeg van trainer Rogier Meijer de eerste zege in bijna een maand.

Excelsior begon beter aan de wedstrijd en kreeg ook de eerste goede kansen. Onder anderen aanvaller Reda Kharchouch liet een mogelijkheid onbenut. Vlak voor rust kwam NEC via Magnus Mattsson op voorsprong. Bij de tweede paal kopte de Deen hoog raak in de verre hoek uit een voorzet van Calvin Verdonk.

Ook meteen na rust kreeg Excelsior een tegenslag te verwerken. Aanvoerder Redouan El Yaakoubi ontving zijn tweede gele kaart voor een sliding van achteren en moest het veld verlaten. Ook daarna kreeg de thuisploeg nog goede kansen, maar de spelers waren niet scherp genoeg voor het doel. Bij een uitbraak kreeg NEC-speler Souffian El Karouani te veel tijd om uit te halen, wat hij succesvol deed in de verre hoek. Anthony Musaba maakte 5 minuten voor tijd de 3-0.

Excelsior houdt door de nederlaag maar 3 punten voorsprong op nummer 16 FC Emmen. NEC staat tiende.

Meer uit Voetbal

Bodø/Glimt vol ongeloof na nieuwe stunt tegen Internazionale

MILAAN (ANP/AFP) - De spelers en staf van Bodø/Glimt zijn vol ongeloof en euforie na het uitschakelen van Internazionale, de verliezend finalist van vorig seizoen, in de Champions League. "Dit is een geweldige avond voor de club, de spelers, onze stad en ook voor het Noorse voetbal", zei trainer Kjetil Knutsen van de debuterende club in het belangrijkste Europese clubtoernooi.

2 uur geleden
Ook met Rutten blijft doel: Curaçao wil naar 16e finale WK

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de Curaçaose voetbalbond FFK, Gilbert Martina, gaf dinsdagmiddag (lokale tijd) op een persconferentie aan dat ook met Fred Rutten als bondscoach het doel hetzelfde blijft voor het WK 2026 voor Curaçao: "We willen in de zestiende finale komen."

10 uur geleden
Bodø schakelt Inter uit in Champions League

MILAAN (ANP) - Internazionale is uitgeschakeld in de Champions League. De finalist van vorig seizoen slaagde er in de tussenronde niet in een 3-1-nederlaag in Noorwegen tegen Bodø/Glimt weg te poetsen. In Milaan won Bodø opnieuw, nu met 2-1. Via Jens Petter Hauge en Hakon Evjen kwamen de bezoekers uit Noorwegen op een 2-0-voorsprong. Alessandro Bastoni scoorde voor Inter.

12 uur geleden
Atlético Madrid schakelt Brugge uit in CL door hattrick Sørloth

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.

14 uur geleden
Mexicaanse president geeft veiligheidsgarantie voor WK voetbal

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.

18 uur geleden
Real Madrid staat 100 procent achter Vinícius in racismezaak

MADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.

19 uur geleden
Carleer valt af bij Oranje-voetbalsters, Levels opgeroepen

ZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.

20 uur geleden