Tienersensatie Coco Gauff opnieuw te sterk voor Venus Williams
MELBOURNE (ANP) - In tegenstelling tot Serena lukte het zus Venus Williams niet de tweede ronde van de Australian Open te bereiken. De finaliste van 2003 en 2017 verloor van tienersensatie Coco Gauff, de pas 15-jarige nummer 67 van de wereld: 6-7 (5) 3-6.
Vorig jaar op Wimbledon was Gauff in de eerste ronde ook te sterk voor de 24 jaar oudere Williams, die gold als inspiratiebron en idool voor de jonge Amerikaanse. Dat betekende de doorbraak van Gauff, die uiteindelijk de vierde ronde haalde op Wimbledon. "Ik was echt in shock toen ik de loting zag", aldus Gauff.
In de tweede ronde staat Gauff tegenover de Roemeense Sorana Cirstea. Zij won eerder al in twee sets van de Tsjechische Barbora Strycova: 6-2, 7-6 (5). Haar landgenote Petra Kvitova, vorig jaar finaliste, stond tegen Katerina Siniakova, ook uit Tsjechië, maar één game af. Het werd 6-1 6-0.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - De Grote Prijs van Miami begint zondag drie uur eerder dan gepland vanwege de weersverwachtingen. De race zal om 13.00 uur (lokale tijd) beginnen, omdat er rond de oorspronkelijke starttijd extreem weer wordt verwacht, waaronder zware onweersbuien.
8 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen was na afloop van de kwalificatie voor de Grote Prijs van Miami zelf ook enigszins verrast door zijn knappe tweede tijd. "Ik had zelf natuurlijk ook niet verwacht dat dit mogelijk was", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull.
10 uur geledenMIAMI (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft poleposition veroverd in de Grote Prijs van Miami. De leider in het kampioenschap was in zijn Mercedes iets sneller dan Max Verstappen, die verrassend de tweede tijd noteerde. Het was opnieuw zeer warm rondom het Hard Rock Stadium, maar dit keer stond er ook een stevige wind.
12 uur geledenMIAMI (ANP) - Lando Norris was na afloop van zijn gewonnen sprintrace bij de Grote Prijs van Miami tevreden met zijn start van het raceweekend. "Het is fijn om weer op de hoogste trede te staan, ook al is het maar een sprintrace", zei de wereldkampioen van McLaren na zijn eerste zege van het seizoen.
15 uur geledenMADRID (ANP) - De Oekraïense Marta Kostjoek heeft het tennistoernooi van Madrid op haar naam geschreven. Op het gravel in de Spaanse hoofdstad versloeg ze in de finale Mirra Andrejeva uit Rusland in twee sets: 6-3 7-5.
16 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen is alsnog een plaats opgeschoven bij de sprintrace van de Grote Prijs van Miami. De Nederlander eindigde als zesde, maar klom naar de vijfde plaats na een tijdstraf voor Kimi Antonelli.
16 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Xan de Waard stopt na dit seizoen met hockeyen. De 30-jarige tophockeyster heeft via Instagram haar afscheid aangekondigd. "Het is mooi geweest", schrijft De Waard, die in haar loopbaan twee keer tot beste hockeyster van de wereld werd verkozen.
17 uur geleden