Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tieners helpen FC Groningen langs Heracles

Tieners helpen FC Groningen langs Heracles

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in eigen stadion, met bijna 2500 toeschouwers op de tribunes, de oefenwedstrijd tegen Heracles Almelo gewonnen. Twee jonge invallers maakten aan het begin van de tweede helft het verschil. Op aangeven van Remco Balk maakte Kian Slor het enige doelpunt: 1-0.

De 19-jarige Balk ontfutselde de treuzelende Rai Vloet kort na rust de bal. Hij legde de bal vervolgens opzij op de 18-jarige Slor, die de Groningse fans die verspreid zaten over de tribunes liet juichen.

Vloet had in de eerste helft de lat geraakt namens Heracles. Delano Burgzorg kreeg in de tweede helft een grote kans op de gelijkmaker, maar hij verzuimde om keeper Sergio Padt te passeren. Padt sloeg eerder in de week een aanbieding van FC Emmen af.

Wedstrijden

Bij Groningen ontbrak de teruggekeerde Arjen Robben. De 36-jarige aanvaller is nog niet toe aan het spelen van wedstrijden. Robben werkt toe naar de start van de competitie, op 13 september tegen PSV.

Twee andere eredivisieclubs verloren eerder op zaterdag oefenduels tegen clubs uit de Keuken Kampioen Divisie. In Breda moest sc Heerenveen met 1-0 buigen voor NAC, PEC Zwolle ging met 2-0 onderuit bij SC Cambuur.

Meer uit Voetbal

Makkelie leidt in Champions League Monaco tegen Galatasaray

ZEIST (ANP) - Danny Makkelie is door de UEFA aangewezen om dinsdag de Champions League-wedstrijd tussen AS Monaco en Galatasaray te leiden. De Nederlandse scheidsrechter krijgt langs de lijn assistentie van zijn landgenoten Hessel Steegstra en Jan de Vries. Allard Lindhout is vierde official.

2 uur geleden
Feyenoord wint dankzij vier treffers Ueda ruim van PEC Zwolle

ROTTERDAM (ANP) - Spits Ayase Ueda heeft Feyenoord met vier treffers aan een overtuigende thuiszege op PEC Zwolle geholpen: 6-1. De ploeg van trainer Robin van Persie, die vorige week tegen Telstar de eerste overwinning boekte na vier nederlagen, stond halverwege het competitieduel al met 4-0 voor na onder meer een hattrick van Ueda.

12 uur geleden
Messi pakt met Inter Miami eerste Amerikaanse landstitel

FORT LAUDERDALE (ANP) - Lionel Messi heeft met Inter Miami zijn eerste Amerikaanse landstitel gepakt. In de finale van de MLS klopte de ploeg van trainer Javier Mascherano voor eigen fans Vancouver Whitecaps met 3-1. Messi speelde bij alle drie de treffers een belangrijke rol.

12 uur geleden
Torres helpt FC Barcelona met hattrick aan zege op Betis: 3-5

BARCELONA (ANP) - Ferran Torres heeft FC Barcelona met een hattrick geholpen aan een 5-3-zege in de uitwedstrijd tegen Real Betis. Frenkie de Jong keerde na twee duels afwezigheid terug in de selectie van Barcelona en viel in de 63e minuut in.

14 uur geleden
Ajax wint dankzij eigen treffers Fortuna voor tweede keer op rij

SITTARD (ANP) - Ajax heeft in het uitduel met Fortuna Sittard de tweede overwinning op rij geboekt. Na de 2-0-zege van dinsdag op FC Groningen, die volgde op vijf wedstrijden zonder overwinning, werd de ploeg van interim-trainer Fred Grim in Limburg geholpen door twee eigen doelpunten van Fortuna. Owen Wijndal bepaalde met zijn eerste treffer voor Ajax de eindstand op 1-3.

15 uur geleden
Liverpool lijdt na late tegengoal ook puntenverlies tegen Leeds

LEEDS (ANP) - Liverpool is ook in het uitduel met degradatiekandidaat Leeds United tegen puntenverlies aangelopen. De bij de thuisploeg ingevallen Ao Tanaka bezorgde het team van trainer Arne Slot in de blessuretijd een volgende tegenvaller: 3-3.

15 uur geleden
Internazionale wint op eigen veld ruim van Como

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de thuiswedstrijd tegen Como met 4-0 gewonnen. Door de zege gaat de ploeg uit Milaan voorlopig aan de leiding in de Serie A. Inter heeft nu 30 punten, 2 meer dan AC Milan en Napoli. De club uit Napels kan de leiding weer overnemen als het zondag wint van Juventus. AC Milan gaat maandag op bezoek bij Torino.

15 uur geleden