Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tieners helpen FC Groningen langs Heracles

Tieners helpen FC Groningen langs Heracles

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in eigen stadion, met bijna 2500 toeschouwers op de tribunes, de oefenwedstrijd tegen Heracles Almelo gewonnen. Twee jonge invallers maakten aan het begin van de tweede helft het verschil. Op aangeven van Remco Balk maakte Kian Slor het enige doelpunt: 1-0.

De 19-jarige Balk ontfutselde de treuzelende Rai Vloet kort na rust de bal. Hij legde de bal vervolgens opzij op de 18-jarige Slor, die de Groningse fans die verspreid zaten over de tribunes liet juichen.

Vloet had in de eerste helft de lat geraakt namens Heracles. Delano Burgzorg kreeg in de tweede helft een grote kans op de gelijkmaker, maar hij verzuimde om keeper Sergio Padt te passeren. Padt sloeg eerder in de week een aanbieding van FC Emmen af.

Wedstrijden

Bij Groningen ontbrak de teruggekeerde Arjen Robben. De 36-jarige aanvaller is nog niet toe aan het spelen van wedstrijden. Robben werkt toe naar de start van de competitie, op 13 september tegen PSV.

Twee andere eredivisieclubs verloren eerder op zaterdag oefenduels tegen clubs uit de Keuken Kampioen Divisie. In Breda moest sc Heerenveen met 1-0 buigen voor NAC, PEC Zwolle ging met 2-0 onderuit bij SC Cambuur.

Meer uit Voetbal

AZ snapt kritiek op samenwerking met zaakwaarnemer Mendes niet

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."

51 minuten geleden
Ajax heeft opnieuw geen verdedigende middenvelder gevonden

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.

1 uur geleden
Ajax verhuurt vleugelverdediger Alders aan Telstar

AMSTERDAM (ANP) - Gerald Alders maakt het seizoen af bij Telstar. De 20-jarige vleugelverdediger komt op huurbasis over van Ajax, waar hij nog ruim twee jaar onder contract staat.

1 uur geleden
AZ bekert met doelman Owusu-Oduro tegen FC Twente

ALKMAAR (ANP) - Rome-Jayden Owusu-Oduro verdedigt het doel van AZ in het thuisduel met FC Twente in de kwartfinale van de KNVB-beker. De keeper krijgt weer de voorkeur boven Jeroen Zoet.

1 uur geleden
Directeur Feyenoord krijgt 'stortvloed' aan dreigementen binnen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-directeur Dennis te Kloese wordt de afgelopen dagen "veelvuldig telefonisch lastiggevallen en bedreigd", meldt de politie. Die doet onderzoek naar de dreigementen en naar het online verspreiden van het mobiele telefoonnummer van de clubdirecteur.

1 uur geleden
HSV geeft speler Dompé recordboete na rijden onder invloed

HAMBURG (ANP) - De Franse voetballer Jean-Luc Dompé (30) is door zijn club HSV bestraft vanwege rijden onder invloed. Dompé heeft een recordboete gekregen die volgens de club zes cijfers telt. Eerder werd hij al voor onbepaalde tijd geschorst door de nummer 13 van de Bundesliga.

4 uur geleden
Ajax trekt jonge Argentijnse vleugelspeler Carrizo aan

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de Argentijnse vleugelaanvaller Maher Carrizo aangetrokken. De 19-jarige jeugdinternational komt over van CA Vélez Sarsfield uit Buenos Aires. Hij heeft getekend tot medio 2030.

4 uur geleden