Tieners helpen FC Groningen langs Heracles
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in eigen stadion, met bijna 2500 toeschouwers op de tribunes, de oefenwedstrijd tegen Heracles Almelo gewonnen. Twee jonge invallers maakten aan het begin van de tweede helft het verschil. Op aangeven van Remco Balk maakte Kian Slor het enige doelpunt: 1-0.
De 19-jarige Balk ontfutselde de treuzelende Rai Vloet kort na rust de bal. Hij legde de bal vervolgens opzij op de 18-jarige Slor, die de Groningse fans die verspreid zaten over de tribunes liet juichen.
Vloet had in de eerste helft de lat geraakt namens Heracles. Delano Burgzorg kreeg in de tweede helft een grote kans op de gelijkmaker, maar hij verzuimde om keeper Sergio Padt te passeren. Padt sloeg eerder in de week een aanbieding van FC Emmen af.
Wedstrijden
Bij Groningen ontbrak de teruggekeerde Arjen Robben. De 36-jarige aanvaller is nog niet toe aan het spelen van wedstrijden. Robben werkt toe naar de start van de competitie, op 13 september tegen PSV.
Twee andere eredivisieclubs verloren eerder op zaterdag oefenduels tegen clubs uit de Keuken Kampioen Divisie. In Breda moest sc Heerenveen met 1-0 buigen voor NAC, PEC Zwolle ging met 2-0 onderuit bij SC Cambuur.
Meer uit Voetbal
KANSAS CITY (ANP) - Het emotioneerde de Argentijnse bondscoach Lionel Scaloni om naar Lionel Messi te kijken. "Messi is 38 jaar. Het is moeilijk uit te leggen. Het emotioneert. Het is ongelooflijk", zei Scaloni na de 3-0-overwinning van Argentinië op Algerije waarin Messi drie keer scoorde.
5 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Lionel Messi (38) is zijn zesde en laatste WK voetbal sensationeel begonnen. Twintig jaar na zijn WK-debuut in Duitsland maakte de superster alle doelpunten voor Argentinië in de met 3-0 gewonnen eerste groepswedstrijd tegen Algerije. Het uitverkochte Kansas City Stadium juichte Messi massaal toe tijdens de eerste passen van zijn 'Last Dance' in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
1 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Lionel Messi is gedeeld topscorer aller tijden op het wereldkampioenschap voetbal. De 38-jarige Argentijn maakte in de groepswedstrijd tegen Algerije in Kansas City drie doelpunten, een voor de rust en twee erna.
1 uur geledenFOXBOROUGH (ANP) - Erling Haaland heeft een goed gevoel overgehouden aan de zege van Noorwegen in de eerste groepswedstrijd op het WK tegen Irak (4-1). De 25-jarige topscorer van Manchester City scoorde tweemaal en leverde de assist op het laatste doelpunt van de ingevallen Leo Østigård.
2 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Lionel Messi (38) is de eerste voetballer die zes keer op een WK heeft gespeeld. De 38-jarige Argentijn kreeg een basisplaats van bondscoach Lionel Scaloni in het eerste groepsduel met Algerije. De wedstrijd wordt in het Kansas City Stadium gespeeld.
2 uur geledenFOXBOROUGH (ANP) - Erling Haaland heeft Noorwegen op het WK voetbal aan een zege op Irak (4-1) geholpen. De spits van Manchester City maakte de eerste twee doelpunten van zijn ploeg en leverde de assist op de laatste treffer in een uitverkocht Boston Stadium met veel supporters van beide landenploegen.
4 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Kylian Mbappé vindt nieuw succes met Frankrijk op het wereldkampioenschap belangrijker dan persoonlijke records. Dat zei de 27-jarige aanvaller van Real Madrid na de zege van 3-1 op Senegal in East Rutherford.
4 uur geleden