Tiener in Helmond opgepakt voor zware groepsmishandeling
HELMOND (ANP) - De politie heeft in een woning in Helmond een 16-jarige jongen opgepakt die ervan wordt verdacht weerloze slachtoffers tegen het hoofd te hebben geschopt tijdens een groepsmishandeling in de Brabantse gemeente. De verdachte werd al geruime tijd gezocht. Afgelopen week verspreidde de politie zijn foto in een opsporingsbericht. Maandagochtend kon hij worden aangehouden, maakte de politie bekend.
Samen met een 19-jarige plaatsgenoot zou de 16-jarige op 8 december betrokken zijn geweest bij een groepsmishandeling in Helmond, waarbij uit het niets vier jongeren werden aangevallen. Beide verdachten zouden vervolgens ingetrapt hebben op slachtoffers die weerloos op de grond lagen. De vier slachtoffers moesten met hoofdwonden naar het ziekenhuis worden gebracht. De 19-jarige verdachte werd al eerder aangehouden.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - Vanwege de weersomstandigheden rijden er van en naar Groningen en Leeuwarden geen treinen. Dat duurt tot ongeveer 11.00 uur woensdagochtend, meldt de NS.
7 minuten geledenDE BILT (ANP) - Het KNMI heeft code rood afgegeven voor de provincies Groningen, Friesland en Drenthe vanwege ijzel die op grote schaal voor verraderlijke gladheid zorgt. De weerswaarschuwing geldt tot woensdagochtend 10.00 uur. Door gladde wegen, fietspaden, voetpaden en bruggen is er grote kans op ongelukken. Het KNMI adviseert niet de weg op te gaan.
8 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Het KNMI heeft de aangekondigde code oranje uitgebreid naar de provincies Flevoland, Overijssel en Noord-Holland. "Vannacht en woensdagochtend komt er in het noorden en noordoosten door ijzel op zeer uitgebreide schaal verraderlijke gladheid voor." Daardoor is er grote kans op ongelukken op gladde wegen, fietspaden, voetpaden en bruggen. Het KNMI adviseert alleen de weg op te gaan als dat echt nodig is.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Vorig jaar kregen bijna 135.000 nieuwe patiënten de diagnose kanker. Dat is bijna evenveel als het jaar daarvoor. Volgens het Integraal Kankercentrum Nederland (IKNL) werd de ziekte vastgesteld bij zo'n 72.100 mannen en 62.700 vrouwen.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Meer dan 130 Oekraïense militairen bevinden zich in Nederlandse medische centra voor behandeling of revalidatie. Dat zei de Oekraïense ambassadeur in Nederland, Andriy Kostin, in een interview met het Oekraïense persbureau Ukrinform. Het gaat om "zeer ernstige gevallen" en de militairen worden behandeld voor zowel lichamelijk als psychologisch herstel.
7 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het KNMI heeft de aangekondigde code oranje uitgebreid naar de provincies Flevoland en Overijssel. "In de loop van de avond, vannacht en woensdagochtend is er in het noorden en noordoosten op veel plaatsen verraderlijke gladheid door ijzel." Daardoor is er grote kans op ongelukken op gladde wegen, fietspaden, voetpaden en bruggen.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Door werkzaamheden bij Amsterdam Centraal wordt later deze week grote hinder verwacht voor treinreizigers. De NS meldt dat er donderdag tot en met zondag 's nachts geen treinen rijden. Overdag is er beperkt treinverkeer in diverse richtingen.
11 uur geleden