Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tiener bezorgt Russische kunstrijders goud in landenwedstrijd

Tiener bezorgt Russische kunstrijders goud in landenwedstrijd

BEIJING (ANP) - De Russische kunstrijders hebben onder aanvoering van de 15-jarige Kamila Valieva olympisch goud gewonnen in de landenwedstrijd op de Spelen van Beijing. Valieva stelde de zege veilig in de afsluitende vrije kür, waarin ze weliswaar even onderuit ging, maar ook als eerste vrouw tot twee keer toe een viervoudige sprong maakte op de Spelen.

De Russische tiener veroverde vorige maand in Tallinn al de Europese titel. 'Miss Perfect', zoals haar bijnaam luidt, wordt gezien als een van de potentiële sterren van de Winterspelen. Het eerste goud heeft ze alvast binnen. Valieva kreeg, ondanks haar val bij een poging om voor de derde keer een viervoudige sprong te maken, voor haar vrije kür 178,92 punten.

Na de individuele küren voor mannen en voor vrouwen, de paren en het ijsdansen stond Rusland bovenaan het klassement, gevolgd door de Verenigde Staten (zilver) en Japan (brons). Vier jaar geleden in Pyeongchang moest de Russische ploeg als titelverdediger genoegen nemen met zilver achter Canada.

Meer uit Sport

Drievoudig etappewinnaar Narváez stapt af in Ronde van Italië

FELTRE (ANP/BELGA) - Wielrenner Jhonatan Narváez is vrijdag tijdens de negentiende etappe van de Ronde van Italië afgestapt. De Ecuadoraan van UAE Team Emirates staakte de strijd nadat hij bij de wedstrijddokter was geweest.

3 uur geleden
Ritwinnaar Valgren verlaat Ronde van Italië kort voor het einde

FELTRE (ANP/BELGA) - Wielrenner Michael Valgren gaat vrijdag niet meer van start in de Ronde van Italië. De Deen, die woensdag nog de zeventiende etappe won, stapt net als zijn Britse ploeggenoot James Shaw af. Dat gebeurt om sportieve redenen, meldt hun ploeg EF Education-EasyPost.

6 uur geleden
Minnesota Lynx beëindigt contract Nederlandse basketbalster Hof

MINNEAPOLIS (ANP) - Het avontuur van de Nederlandse basketbalster Emese Hof bij Minnesota Lynx heeft maar kort geduurd. Een kleine maand nadat ze was vastgelegd door de club die uitkomt in de WNBA, de hoogste Amerikaanse basketbalcompetitie voor vrouwen, is haar contract alweer ontbonden. Dat staat op de site van Minnesota Lynx.

8 uur geleden
Wereldkampioen Littler wint Premier League Darts na thriller

LONDEN (ANP) - Luke Littler heeft voor de tweede keer de Premier League of Darts gewonnen. De 19-jarige Engelse wereldkampioen versloeg in een finale van hoog niveau zijn landgenoot Luke Humphries met 11-10 in legs.

18 uur geleden
Tennisser Shelton strandt in tweede ronde Roland Garros

PARIJS (ANP) - Ben Shelton is uitgeschakeld in de tweede ronde van Roland Garros. De als vierde geplaatste Amerikaan verloor in drie sets van de Belg Raphaël Collignon: 6-4 7-5 6-4.

19 uur geleden
Sabalenka naar derde ronde op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Aryna Sabalenka heeft de derde ronde bereikt op Roland Garros. De nummer 1 van de wereld uit Belarus won in twee sets van Elsa Jacquemot uit Frankrijk: 7-5 6-2.

21 uur geleden
Sinner na uitschakeling op Roland Garros: liep tegen een muur aan

PARIJS (ANP/AFP) - Jannik Sinner liep naar eigen zeggen tegen een muur aan tijdens zijn verloren partij in de tweede ronde van Roland Garros. De Italiaanse nummer 1 van de wereld was bij de afwezigheid van de Spanjaard Carlos Alcaraz de grote favoriet voor de titel, maar ging in de hitte in Parijs tot ieders verbazing in vijf sets onderuit tegen de Argentijn Juan Manuel Cerúndolo, de mondiale nummer 56.

23 uur geleden