Tienduizenden euro's en 16 auto's ingevorderd bij controle
EINDHOVEN (ANP) - Bij een grootscheepse controle in de Eindhovense wijk Oud-Woensel is bijna 73.000 euro aan openstaande boetes en belastingschulden geïncasseerd. Daarnaast zijn er 23 voertuigen, waaronder 16 auto’s in beslag genomen, meldt de gemeente Eindhoven. Verder is iemand aangehouden die verdacht wordt van stalking en mishandeling.
De controle was een gezamenlijke actie van de gemeente, politie, Openbaar Ministerie, de Belastingdienst en de RDW.
Bij de gelijktijdig gehouden verkeerscontrole zijn nog eens 21 verbalen uitgedeeld voor onder meer het rijden zonder verzekering, rijden door rood licht, het niet volgen van de verplichte rijrichting, mobiele telefoon in de hand houden, verlopen APK, rijden zonder gordel en het in bezit hebben van inbrekerswerktuig.
Tot de controle in Oud-Woensel is besloten omdat de wijk een aandachtsgebied is van de gemeente Eindhoven. De wijk heeft volgens de gemeente te kampen met verschillende problemen, zoals overlast door omwonenden.
Meer uit Binnenland
TER APEL (ANP) - Drie bussen met in totaal ongeveer 120 asielzoekers zijn rond 22.00 uur vanuit Ter Apel vertrokken naar congrescentrum Hanzeplaza in Groningen, meldt het Rode Kruis dat hulp verleent in Ter Apel. Het gaat om mensen voor wie de komende nacht geen plek is in het aanmeldcentrum. Zij brengen de nacht door in Groningen en worden maandagochtend weer teruggebracht.
1 uur geledenTER APEL (ANP) - Bij het aanmeldcentrum in Ter Apel deelt het Rode Kruis ook zondag maaltijden uit aan asielzoekers die in afwachting zijn van een plek om de nacht door te brengen, meldt een woordvoerder van de hulporganisatie.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De gemeente Den Haag roept strandgangers zondagmiddag op met de fiets, scooter of het openbaar vervoer naar het strand te komen. De parkeerplaatsen Kijkduin en Scheveningen zijn vol, meldt de gemeente.
9 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het Nederlandse kabinet heeft nog geen excuses gekregen van Israël voor de behandeling van activisten van de Global Sumud Flotilla. Buitenlandminister Tom Berendsen had daar wel om gevraagd toen hij afgelopen woensdag de Israëlische ambassadeur ontbood, maar zegt in het programma Buitenhof dat hij die nog niet heeft gekregen.
11 uur geledenVUGHT (ANP) - Ruim 130 gedetineerden zijn geëvacueerd naar andere gevangenissen na een brand die zaterdagavond ontstond in de wasruimte op een gevangenisvleugel van de PI Vught. De Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI) meldt dat de hele afdeling met 162 gevangenen is ontruimd vanwege wateroverlast.
11 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Door de brand zaterdagnacht in een seniorencomplex aan de Wagenstraat in het centrum van Den Haag is een dode gevallen. Dat zegt een woordvoerder van de politie. De overledene is de bewoner van de woning waar de brand uitbrak. Eerder meldde de veiligheidsregio nog dat er geen gewonden waren.
13 uur geledenTER APEL (ANP) - Twee bussen met tientallen asielzoekers zijn zondag om 8.40 uur weer terug aangekomen in Ter Apel. Dat ziet een verslaggever van het ANP. De mensen hebben de nacht doorgebracht in congrescentrum Hanzeplaza in Groningen en wachten weer voor de ingang van het aanmeldcentrum op een plek binnen. Volgens een woordvoerder van het Rode Kruis gaat het om zo'n 105 personen.
14 uur geleden