Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tiende zege op rij in NBA voor basketballers Phoenix Suns

Tiende zege op rij in NBA voor basketballers Phoenix Suns

PHOENIX (ANP) - De basketballers van Phoenix Suns hebben met hun tiende overwinning op rij de eerste plaats in de NBA verstevigd. De Suns boekten tegen San Antonio Spurs al hun veertigste zege van het seizoen: 115-110. De ploeg uit Phoenix verloor pas negen wedstrijden en gaat fier aan kop in het westen.

Routinier Chris Paul (36) maakte 20 punten voor de Suns en gaf ook nog eens 19 assists. Devin Booker was zoals zo vaak dit seizoen de topscorer van Phoenix Suns met 28 punten. De Spurs stonden 2 minuten voor tijd nog met 108-106 voor, maar via twee rake driepunters van Booker pakte de thuisclub weer de winst.

Utah Jazz verloor met 126-106 bij Minnesota Timberwolves. Karl-Anthony Towns tekende bij de Timberwolves voor een zogeheten triple-double: 31 punten, 11 rebounds en 10 assists. NBA-kampioen Milwaukee Bucks moest voor eigen publiek een zware nederlaag incasseren tegen Denver Nuggets: 100-136. Nikola Jokic was met 18 punten en 15 assists de belangrijkste man bij de Nuggets.

Meer uit Sport

Frans talent Seixas boekt derde ritzege in Ronde van Baskenland

EIBAR (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft zijn derde etappe gewonnen in de Ronde van Baskenland. De 19-jarige Fransman van Decathlon CMA CGM versloeg in de vijfde rit met start en finish in Eibar medevluchter Florian Lipowitz uit Duitsland en verstevigde zijn leidende positie in het algemeen klassement. De Spanjaard Javier Romo finishte als derde op iets meer dan een minuut.

51 minuten geleden
Sinner ook op gravel in Monaco tegen Zverev in halve finales

MONACO (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich in zijn jacht op zijn eerste titel op een groot graveltoernooi geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De nummer 2 van de wereld versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime met 6-3 6-4.

3 uur geleden
Tennisser Zverev in drie sets naar halve finales Monte Carlo

MONACO (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich als eerste geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De Duitse nummer 3 van de wereldranglijst boekte een zege in drie sets op de Braziliaan João Fonseca: 7-5 6-7 (3) 6-3.

5 uur geleden
Volleybalster Plak stelt zich niet beschikbaar voor Oranje

UTRECHT (ANP) - Volleybalster Celeste Plak heeft zich niet beschikbaar gesteld voor de wedstrijden van Oranje deze zomer. Dat meldde de volleybalbond op de eigen website. De 30-jarige diagonaalspeelster ontbreekt op de 'longlist' van bondscoach Felix Koslowski voor de komende periode, waarin Nederland speelt op de Four Nations Cup en de Volleyball Nations League.

6 uur geleden
Golfer McIlroy begint goed aan jacht op titelprolongatie Masters

AUGUSTA (ANP) - Golfer Rory McIlroy is uitstekend begonnen aan zijn jacht op titelprolongatie op de Masters. De 36-jarige Noord-Ier deelt na een eerste ronde van 67 slagen (5 onder par) de leiding met de Amerikaan Sam Burns.

11 uur geleden
Van Gerwen klopt Bunting na achterstand en bereikt finale

BRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League de finale bereikt. De Nederlander knokte zich in de halve finale in Brighton tegen de Engelsman Stephen Bunting terug van een achterstand van 4-2 en won met 6-5.

20 uur geleden
Van Gerwen klopt Van Veen in kwartfinale Premier League

BRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League Gian van Veen verslagen. De 36-jarige Brabander zette zijn landgenoot in Brighton met 6-4 aan de kant.

21 uur geleden