Tien wijzigingen Eredivisieprogramma door Europees voetbal
ZEIST (ANP) - De KNVB heeft tien wijzigingen aangebracht in de eerste competitiehelft van de Eredivisie vanwege de kwalificatie van PSV, Ajax en AZ voor de verschillende Europese toernooien. Naast het al geplaatste Feyenoord maakt PSV zijn opwachting in de Champions League, speelt Ajax in de Europa League en kwalificeerde AZ zich voor de Conference League.
De wedstrijd PSV - PEC Zwolle gaat van 11 november naar 12 november. Het thuisduel van PSV met sc Heerenveen is twee dagen vervroegd en staat nu op 7 december op het programma. De wedstrijd Ajax - Sparta is verzet van 10 december naar 9 december. De wedstrijd van FC Twente, dat werd uitgeschakeld in de play-offs voor de Conference League, tegen NEC is verplaatst van 12 november naar 11 november. Bij de andere wijzigingen gaat het om een andere aanvangstijd.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
2 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
6 uur geleden