Tien wijzigingen Eredivisieprogramma door Europees voetbal
ZEIST (ANP) - De KNVB heeft tien wijzigingen aangebracht in de eerste competitiehelft van de Eredivisie vanwege de kwalificatie van PSV, Ajax en AZ voor de verschillende Europese toernooien. Naast het al geplaatste Feyenoord maakt PSV zijn opwachting in de Champions League, speelt Ajax in de Europa League en kwalificeerde AZ zich voor de Conference League.
De wedstrijd PSV - PEC Zwolle gaat van 11 november naar 12 november. Het thuisduel van PSV met sc Heerenveen is twee dagen vervroegd en staat nu op 7 december op het programma. De wedstrijd Ajax - Sparta is verzet van 10 december naar 9 december. De wedstrijd van FC Twente, dat werd uitgeschakeld in de play-offs voor de Conference League, tegen NEC is verplaatst van 12 november naar 11 november. Bij de andere wijzigingen gaat het om een andere aanvangstijd.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de Eredivisie voor de tweede keer op rij punten verspeeld in een thuiswedstrijd. Na Excelsior (2-2) wist ook NEC (1-1) stand te houden in de Johan Cruijff ArenA. Ajax blijft vijfde op de ranglijst en heeft na acht speelronden een achterstand van 5 punten op koploper Feyenoord en 4 punten op PSV en AZ.
1 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft na drie overwinningen op rij punten verspeeld in de Eredivisie. De Enschedeërs kwamen bij Fortuna Sittard niet verder dan 1-1. FC Twente blijft door het puntenverlies op de vierde plaats staan, met 3 punten minder dan de nieuwe koploper Feyenoord.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst hecht niet zo veel waarde aan de koppositie van Feyenoord in de Eredivisie. "Ik vind het veel belangrijker dat we AZ hebben verslagen", zei hij na een zege van 2-0. "We hebben van een goede ploeg gewonnen. Ik denk dat AZ lang mee blijft doen in de strijd om de landstitel. Het is belangrijk om zulke ploegen te verslaan."
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is ook na acht speelronden nog zonder puntenverlies in de Spaanse voetbalcompetitie. De thuiswedstrijd tegen Getafe eindigde zaterdagavond in 3-0.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de macht in de Eredivisie gegrepen. De ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst won de thuiswedstrijd tegen AZ (2-0) en nam de koppositie over van de tegenstander uit Alkmaar.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie eenvoudig gewonnen van Parma. Het elftal van trainer Cristian Chivu scoorde in het eerste halfuur drie keer en daarbij bleef het: 3-0.
4 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse competitie een late 2-1-overwinning geboekt bij Deportivo Alavés. Cristian Romero zorgde voor de ploeg uit Madrid in de 87e minuut voor de winnende treffer.
5 uur geleden