Tien wijzigingen Eredivisieprogramma door Europees voetbal
ZEIST (ANP) - De KNVB heeft tien wijzigingen aangebracht in de eerste competitiehelft van de Eredivisie vanwege de kwalificatie van PSV, Ajax en AZ voor de verschillende Europese toernooien. Naast het al geplaatste Feyenoord maakt PSV zijn opwachting in de Champions League, speelt Ajax in de Europa League en kwalificeerde AZ zich voor de Conference League.
De wedstrijd PSV - PEC Zwolle gaat van 11 november naar 12 november. Het thuisduel van PSV met sc Heerenveen is twee dagen vervroegd en staat nu op 7 december op het programma. De wedstrijd Ajax - Sparta is verzet van 10 december naar 9 december. De wedstrijd van FC Twente, dat werd uitgeschakeld in de play-offs voor de Conference League, tegen NEC is verplaatst van 12 november naar 11 november. Bij de andere wijzigingen gaat het om een andere aanvangstijd.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft ook de derde competitiewedstrijd onder de teruggekeerde trainer José Mourinho gewonnen. De club vierde voor eigen publiek een ruime zege op Málaga (4-0), dat afgelopen seizoen naar La Liga promoveerde.
56 minuten geledenVELSEN (ANP) - Ajax heeft de uitwedstrijd tegen Telstar vrij eenvoudig tot een goed einde gebracht. Op het spel van de ploeg uit de hoofdstad was nog voldoende aan te merken. Maar zes dagen voor de topper tegen kampioen PSV liep de formatie van trainer Míchel Sánchez na rust uit naar een ruime zege: 0-4.
1 uur geledenVELSEN (ANP) - Ajax heeft de uitwedstrijd tegen Telstar met 4-0 gewonnen. Davy Klaassen, Steven Berghuis, Tolu Arokodare en Marcos Leonardo maakten de doelpunten voor de bezoekers uit Amsterdam.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read was zondag kritisch op de manier waarop Feyenoord aan de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag (2-2) begon. "We waren gewoon niet scherp. Ik kan niet precies zeggen waar dat aan lag", sprak de rechtervleugelverdediger in De Kuip.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft ook de tweede wedstrijd in de Premier League gewonnen. De ploeg versloeg voor eigen publiek Brighton & Hove Albion (4-3).
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-aanvoerder Luciano Valente vond dat Feyenoord het puntenverlies tegen ADO Den Haag (2-2) aan zichzelf te wijten had. "Twee schoten van ADO op doel en die hingen gelijk, dan wordt het een moeilijke pot. We riepen het over onszelf af", sprak de middenvelder voor de camera van ESPN.
3 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft het eerste punt van het seizoen binnen. Het elftal van John Stegeman speelde in Tilburg met 2-2 gelijk tegen sc Heerenveen. Sc Heerenveen heeft 5 punten uit vier wedstrijden. Willem II heeft een duel minder gespeeld.
3 uur geleden