Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tien tips na Opsporing Verzocht over overleden meisje in Leiden

Tien tips na Opsporing Verzocht over overleden meisje in Leiden

LEIDEN (ANP) - De politie heeft tien tips binnengekregen over de 14-jarige Esmee die op oudejaarsdag dood werd aangetroffen in Leiden. De tips werden gemeld na de uitzending van het tv-programma Opsporing Verzocht. In het programma zei de politie dinsdagavond "dringend" op zoek te zijn naar meer informatie, onder meer over de nog niet gevonden fiets van het slachtoffer.

Een woordvoerder van de politie kon niet zeggen of de gemelde tips over die fiets gaan. De politie is wel "heel blij" met de tips. "We gaan ze uitlopen en ermee aan de slag. Meer tips zijn natuurlijk altijd welkom", aldus de woordvoerder.

De gezochte fiets is een zwarte elektrische fiets van het merk Cortina. Voorop zit een bruine mand en onder het zadel zit een kettingslot. Wie de fiets ziet wordt verzocht die niet aan te raken, maar de politie te bellen.

Het meisje uit Hazerswoude-Rijndijk werd donderdagavond 30 december rond middernacht als vermist opgegeven. De volgende ochtend werd ze door een groepje sporters gevonden in een speelparkje aan de Melchior Treublaan in Leiden. Diezelfde dag nog werd een 32-jarige man aangehouden. Hij wordt verdacht van moord dan wel doodslag en ontucht. Volgens het Openbaar Ministerie is de man een bekende van het slachtoffer.

Het meisje is mogelijk donderdagmiddag voor het laatst gezien bij het Vijf Meiplein in Leiden, aldus de politie, die mensen die haar nog gezien of gesproken hebben dringend oproept zich te melden.

Meer uit Binnenland

Brand in de duinen van Den Haag

DEN HAAG (ANP) - In de duinen van Den Haag is dinsdagavond brand uitgebroken. De brandweer bestrijdt het vuur en heeft een NL-Alert verzonden vanwege de rook die vrijkomt.

1 uur geleden
ChipSoft: alle door hackers gestolen data vernietigd

DEN HAAG (ANP) - De patiëntengegevens die zijn gestolen bij de hack bij softwareleverancier ChipSoft zijn nergens gepubliceerd en de gegevens zijn inmiddels vernietigd. Dat meldt het bedrijf in een verklaring op de eigen website.

2 uur geleden
Zuid-Holland wil rust maar ook meer recreatie in Hollandse Duinen

DEN HAAG (ANP) - Het nieuwe Nationaal Park Hollandse Duinen langs de Zuid-Hollandse kust moet een plek worden waar mensen en dieren tot rust kunnen komen. Arno Bonte, gedeputeerde natuur voor de provincie Zuid-Holland, wil er op sommige plekken extra recreatiemogelijkheden realiseren terwijl op andere locaties juist de natuur voorrang krijgt. Door de natuur te verbeteren verwacht hij ook dat het makkelijker wordt om vergunningen te verlenen voor bijvoorbeeld het bouwen van woningen. Vergunningen daarvoor worden nu moeizaam verstrekt vanwege de problemen met stikstof.

3 uur geleden
Bussumer opnieuw opgepakt in Hilversumse moordzaak uit 2011

BUSSUM (ANP) - De politie heeft dinsdag een man opgepakt in het onderzoek naar een moord in Hilversum in 2011. Het gaat om een 61-jarige man uit Bussum, die verdacht wordt van betrokkenheid bij de dood van Pablo Hermeler.

5 uur geleden
Weer schiet politie bij incident met 'onbegrepen gedrag'

HILVERSUM (ANP) - Opnieuw heeft de politie geschoten tijdens een voorval met een persoon met "onbegrepen gedrag". Dit keer ging het om een situatie in Hilversum. De man of vrouw in kwestie moest met een ambulance naar het ziekenhuis.

5 uur geleden
NS waarschuwt voor vieze treinen door Koningsdag

UTRECHT (ANP) - De vele feestvierders die met de trein reisden tijdens Koningsdag hebben weer een boel viezigheid achtergelaten. De NS heeft zeven treinstellen uit de dienstregeling gehaald omdat ze te smerig waren om ingezet te worden. "Reizigers kunnen de komende dagen nog hinder ondervinden", meldt het vervoersbedrijf.

6 uur geleden
In bijna heel Nederland verhoogd risico op natuurbrand

DEN HAAG (ANP) - In bijna heel Nederland geldt een verhoogd risico op natuurbranden, doordat het al een tijdje niet heeft geregend. In zeker 20 van de 25 veiligheidsregio's is fase 2 van kracht, het hoogste waarschuwingsniveau.

6 uur geleden