
Tien arrestaties na hevige voetbalrellen in Mexico
QUERÉTARO (ANP) - In Mexico zijn tien mensen gearresteerd voor betrokkenheid bij de hevige voetbalrellen van afgelopen weekend. Ze worden verdacht van poging tot doodslag, gewelddadig gedrag bij een sportevenement en criminele activiteiten, staat in een verklaring van het parket van de stad Querétaro.
Het gevecht brak zaterdag uit tijdens de wedstrijd tussen Querétaro en Atlas, in de hoogste voetbalklasse in Mexico. 26 mensen raakten gewond. Van hen liggen er nog zeven in het ziekenhuis, de overige negentien zijn uit het ziekenhuis ontslagen.
De Mexicaanse voetbalbond en de besturen van de twee voetbalclubs komen dinsdag bij elkaar om over de gebeurtenissen te praten. Na de rellen werden de andere wedstrijden in de Mexicaanse competitie afgelopen weekend afgelast.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Manchester United is door een nederlaag bij het eveneens kwakkelende Tottenham Hotspur afgezakt naar de vijftiende plaats. Middenvelder James Maddison maakte in de dertiende minuut het enige doelpunt van de wedstrijd, door raak te schieten uit de rebound: 1-0.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Francesco Farioli zag veel mooie momenten bij Ajax in het thuisduel met Heracles Almelo (4-0). "Ik heb genoten van de doelpunten en een prachtige assist van Steven Berghuis gezien. Davy Klaassen maakte zijn honderdste doelpunt, hoe mooi is dat? Het debuut van twee jeugdspelers was ook mooi", doelde de Italiaan op Rayane Bounida (18) en Sean Steur (17). "We hadden vandaag een selectie met veertien spelers uit onze eigen opleiding. Dat is wel bijzonder toch?"
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen was zondag geen 'Mister 1-0' maar 'Mister 1-0-0'. De middenvelder, vaak goed voor de openingstreffer, tekende voor de eindstand van het thuisduel met Heracles Almelo (4-0). Dat was zijn honderdste doelpunt voor Ajax.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robert Maaskant heeft in zijn eerste wedstrijd als trainer van Helmond Sport gelijkgespeeld. De Brabanders gaven bij Excelsior in de slotfase een voorsprong weg: 1-1. Excelsior is door het puntenverlies de tweede plaats kwijt aan FC Dordrecht en staat na deze speelronde derde.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft profiteren van misstappen van de belangrijkste concurrenten voor de bovenste plaatsen in de Eredivisie. De club boekte tegen Heracles Almelo (4-0) de zevende competitiezege op rij en heeft nu een voorsprong van 2 punten op nummer 2 PSV, dat een duel meer speelde.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool blijft de Premier League met een riante voorsprong aanvoeren. De ploeg van trainer Arne Slot won de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers (2-1) moeizaam en heeft weer 7 punten meer dan Arsenal, dat zaterdag van Leicester City won (0-2).
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Scheidsrechter Edwin van de Graaf heeft na de wedstrijd tussen NEC en Almere City (2-2) toegegeven dat de openingstreffer van de club uit Nijmegen niet goedgekeurd had mogen worden. "Wij moeten het doen met de beelden die er zijn en op basis daarvan kunnen we een beslissing controleren", zei hij bij de NOS. " Als dan achteraf blijkt dat het een buitenspelsituatie was, is dat echt heel erg vervelend. Maar we hadden de juiste beelden niet."
3 uur geleden