Tickets voor Formule 1-race Zandvoort blijven geldig
ZANDVOORT (ANP) - De tickets voor de Grote Prijs van Nederland op het circuit van Zandvoort blijven gewoon geldig. De FIA meldde donderdagmiddag dat de F1-race in Zandvoort, die op 3 mei zou worden gehouden, is uitgesteld, net als de grands prix in Spanje en Monaco.
"Alle toeganskaarten blijven geldig voor een nieuwe datum", meldt de organisatie van de Dutch Grand Prix in Zandvoort. "Tickethouders hoeven dus niet opnieuw mee te doen met een loting of in de wachtrij voor een webshop. Toegang tot de Dutch Grand Prix is voor deze groep gegarandeerd."
Voor Zandvoort wordt naar een vervangende datum later in het jaar gezocht, als de situatie rondom het coronavirus is verbeterd. Wie op de nieuwe datum echt niet kan, kan het ticket conform de geldende voorwaarden annuleren en geld terugkrijgen.
300.000
Voor de twee dagen met trainingen en de kwalificatie en de racedag op 1 tot en met 3 mei in Zandvoort waren tickets voor 300.000 toeschouwers verkocht. Autosportfans konden ook al voor drie jaar kaartjes tickets veiligstellen. De run op kaartjes was overweldigend. Er werden ruim een miljoen kaartjes aangevraagd.
De opbouw van het circuit was nog niet zover dat alle extra tribunes al waren geplaatst. Wel was het circuit raceklaar. In totaal zouden er ruim 80.000 tijdelijke zitplaatsen bijkomen.
Meer uit Sport
WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben op het WK in Warschau de kwartfinales bereikt. De regerend wereldkampioen won ook de derde en vierde groepswedstrijd van respectievelijk Kazachstan en Polen en is zo groepswinnaar in groep A.
5 uur geledenTURKU (ANP) - Atlete Minke Bisschops heeft bij de Paavo Nurmi Games in Finland de 100 meter op haar naam geschreven. De 23-jarige sprintster won op de atletiekwedstrijd in Turku in 11,25 seconden.
6 uur geledenSANTO STEFANO DI CADORE (ANP) - Demi Vollering heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De 29-jarige wielrenster van FDJ United-Suez was in de etappe van Longarone naar Santo Stefano di Cadore na 146 kilometer net iets sneller dan landgenote Anna van der Breggen. Antonia Niedermaier uit Duitsland werd derde.
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Aryna Sabalenka is verrassend uitgeschakeld in de kwartfinales van Roland Garros. De 28-jarige Belarussische gaf een ruime voorsprong weg en verloor onder winderige omstandigheden in drie sets van de Russische Diana Sjnajder: 6-3 5-7 0-6. De nummer 1 van de wereld won het grandslamtoernooi in Parijs nog nooit.
10 uur geledenPARIJS (ANP) - Maja Chwalińska heeft gezorgd voor een nieuwe stunt op Roland Garros. De 24-jarige Poolse, die begon als qualifier aan het grandslamtoernooi in de Franse hoofdstad, versloeg in de kwartfinale de Russische Anna Kalinskaja in twee sets: 7-6 (3) 6-3.
12 uur geledenMARANELLO (ANP) - Formule 1-coureur Charles Leclerc heeft zijn contract bij Ferrari verlengd. Daardoor blijft de huidige nummer 3 van de WK-stand ook de komende seizoenen voor het Italiaanse team rijden. De 28-jarige Monegask debuteerde in 2018 in de hoogste raceklasse en heeft sinds 2019 een vast stoeltje bij Ferrari, waar hij nu zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton als teamgenoot heeft.
17 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Jakub Menšík heeft zich op Roland Garros voor het eerst geplaatst voor de halve finales van een grandslamtoernooi. De mondiale nummer 27 uit Tsjechië was in Parijs met 6-4 6-3 7-6 (3) te sterk voor de Braziliaan João Fonseca. Hij speelt tegen de Duitser Alexander Zverev om een plaats in de finale.
1 dag geleden