Tickets voor Formule 1-race Zandvoort blijven geldig
ZANDVOORT (ANP) - De tickets voor de Grote Prijs van Nederland op het circuit van Zandvoort blijven gewoon geldig. De FIA meldde donderdagmiddag dat de F1-race in Zandvoort, die op 3 mei zou worden gehouden, is uitgesteld, net als de grands prix in Spanje en Monaco.
"Alle toeganskaarten blijven geldig voor een nieuwe datum", meldt de organisatie van de Dutch Grand Prix in Zandvoort. "Tickethouders hoeven dus niet opnieuw mee te doen met een loting of in de wachtrij voor een webshop. Toegang tot de Dutch Grand Prix is voor deze groep gegarandeerd."
Voor Zandvoort wordt naar een vervangende datum later in het jaar gezocht, als de situatie rondom het coronavirus is verbeterd. Wie op de nieuwe datum echt niet kan, kan het ticket conform de geldende voorwaarden annuleren en geld terugkrijgen.
300.000
Voor de twee dagen met trainingen en de kwalificatie en de racedag op 1 tot en met 3 mei in Zandvoort waren tickets voor 300.000 toeschouwers verkocht. Autosportfans konden ook al voor drie jaar kaartjes tickets veiligstellen. De run op kaartjes was overweldigend. Er werden ruim een miljoen kaartjes aangevraagd.
De opbouw van het circuit was nog niet zover dat alle extra tribunes al waren geplaatst. Wel was het circuit raceklaar. In totaal zouden er ruim 80.000 tijdelijke zitplaatsen bijkomen.
Meer uit Sport
GIZEH (ANP) - Rico Verhoeven is er niet in geslaagd in korte tijd geschiedenis te schrijven als bokser. De voormalige kickbokser bood Oleksandr Usyk meer dan goed partij, maar kon de onbetwiste zwaargewichtkampioen niet onttronen in hun gevecht om de wereldtitel van de prestigieuze bond WBC. Vlak bij de verlichte piramiden van Gizeh ging hij in de elfde van twaalf ronden naar de grond, waarna de scheidsrechter het gevecht beëindigde.
4 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Canada als zesde geëindigd. Mercedes-coureur George Russell veroverde poleposition op het circuit Gilles Villeneuve in Montreal, na eerder op de dag ook al de sprintrace te hebben gewonnen. De Brit was met 1.12,578 nipt sneller dan teamgenoot en WK-leider Kimi Antonelli, die op zijn beurt weer net wereldkampioen Lando Norris achter zich hield.
6 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de tweede wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Frankrijk. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets: 25-17 25-16 23-25 25-23.
10 uur geledenPILA (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de roze leiderstrui veroverd in de veertiende etappe van de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike reed solo naar de winst in de bergrit van Aosta naar Pila. De Oostenrijker Felix Gall eindigde na 133 kilometer als tweede en Jai Hindley uit Australië werd derde.
13 uur geledenMEDINA DE POMAR (ANP) - Mischa Bredewold heeft de derde etappe van de Ronde van Burgos gewonnen. De 25-jarige renster van SD Worx-Protime versloeg na 126 kilometer in Medina de Pomar medevluchtster Mireia Benito uit Spanje.
14 uur geledenRABAT (ANP/BELGA) - Tennisster Petra Marcinko heeft voor het eerst een titel op het hoogste niveau gewonnen. De 20-jarige Kroatische was in de finale van het WTA-toernooi van Rabat te sterk voor Anjelina Kalinina. Bij een stand van 6-2 3-0 staakte de Oekraïense de strijd met een voetblessure.
14 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om de landstitel tussen de hockeysters van Amsterdam en Den Bosch heeft geen winnaar opgeleverd. In het Wagener Stadion in Amstelveen werd het 2-2.
15 uur geleden