Tickets voor Formule 1-race Zandvoort blijven geldig
ZANDVOORT (ANP) - De tickets voor de Grote Prijs van Nederland op het circuit van Zandvoort blijven gewoon geldig. De FIA meldde donderdagmiddag dat de F1-race in Zandvoort, die op 3 mei zou worden gehouden, is uitgesteld, net als de grands prix in Spanje en Monaco.
"Alle toeganskaarten blijven geldig voor een nieuwe datum", meldt de organisatie van de Dutch Grand Prix in Zandvoort. "Tickethouders hoeven dus niet opnieuw mee te doen met een loting of in de wachtrij voor een webshop. Toegang tot de Dutch Grand Prix is voor deze groep gegarandeerd."
Voor Zandvoort wordt naar een vervangende datum later in het jaar gezocht, als de situatie rondom het coronavirus is verbeterd. Wie op de nieuwe datum echt niet kan, kan het ticket conform de geldende voorwaarden annuleren en geld terugkrijgen.
300.000
Voor de twee dagen met trainingen en de kwalificatie en de racedag op 1 tot en met 3 mei in Zandvoort waren tickets voor 300.000 toeschouwers verkocht. Autosportfans konden ook al voor drie jaar kaartjes tickets veiligstellen. De run op kaartjes was overweldigend. Er werden ruim een miljoen kaartjes aangevraagd.
De opbouw van het circuit was nog niet zover dat alle extra tribunes al waren geplaatst. Wel was het circuit raceklaar. In totaal zouden er ruim 80.000 tijdelijke zitplaatsen bijkomen.
Meer uit Sport
SEPANG (ANP) - De Zwitserse Moto3-coureur Noah Dettwiler vecht in een ziekenhuis in Kuala Lumpur voor zijn leven na een zware crash zondag in de Grote Prijs van Maleisië. Artsen hebben de afgelopen uren verschillende operaties uitgevoerd en gezegd dat de 20-jarige coureur nog in kritieke toestand verkeert.
10 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Het Formule 1-team van Red Bull neemt pas aan het einde van het seizoen een besluit over wie in 2026 de tweede rijder is naast Max Verstappen. Topadviseur Helmut Marko en teambaas Laurent Mekies zeiden na de Grote Prijs van Mexico dat het team geen haast heeft en rond de laatste race in Abu Dhabi de definitieve keuze maakt. "We hebben het besluit uitgesteld, omdat we ons volledig willen richten op het kampioenschap", zei Marko tegen platform motorsport.com.
10 uur geledenMONACO (ANP) - Atlete Sifan Hassan is opnieuw een van de vijf genomineerden om te worden verkozen tot beste atlete van de wereld in de categorie wegatleten. Dat maakte de internationale atletiekfederatie World Athletics bekend. Vorig jaar won Hassan de eretitel voor het eerst.
11 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Het Formule 1-team van Red Bull neemt pas aan het einde van het seizoen een besluit over wie in 2026 de tweede rijder is naast Max Verstappen. Topadviseur Helmut Marko en teambaas Laurent Mekies zeiden na de Grote Prijs van Mexico dat het team geen haast heeft en rond de laatste race in Abu Dhabi de definitieve keuze maakt. "We hebben het besluit uitgesteld, omdat we ons volledig willen richten op het kampioenschap", zei Marko tegen platform motorsport.com.
11 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - Lando Norris blijft ontspannen en gefocust op zichzelf, ook nu hij de leiding in het kampioenschap heeft overgenomen van zijn teamgenoot Oscar Piastri. Dat heeft de Britse McLaren-coureur gezegd na zijn zege in de Grote Prijs van Mexico waardoor hij 1 punt meer heeft dan de Australiër. Piastri verspeelde in de afgelopen races een ruime voorsprong.
15 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Lando Norris heeft de titelstrijd in de Formule 1 een nieuwe wending gegeven. De Brit van McLaren nam door een imponerende zege in de Grote Prijs van Mexico de leiding in het kampioenschap over van zijn teamgenoot Oscar Piastri, die als vijfde finishte.
1 dag geledenSANTIAGO (ANP) - De Nederlandse equipe op de WK baanwielrennen heeft de titelstrijd in Chili afgesloten met negen gouden medailles, twee zilveren en twee bronzen. Geen land kwam in de buurt op de piste van Santiago. Grootverdiener was Harrie Lavreysen die zondag op de sprint zijn vierde wereldtitel veroverde. Hetty van de Wouw kon op de keirin geen gevolg geven aan haar drie titels.
1 dag geleden