Thuram helpt Inter met hattrick langs tien man van Torino
MILAAN (ANP) - Marcus Thuram heeft Internazionale aan een zege op tien man van Torino geholpen. De Franse aanvaller tekende voor een hattrick tijdens de 3-2-overwinning van de regerend kampioen.
Torino moest al na twintig minuten met tien spelers verder na een rode kaart voor Guillermo Maripán. Thuram profiteerde vijf minuten later al van het numerieke overwicht, waarna hij in de 35e minuut de voorsprong verdubbelde, 2-0. Duvan Zapata deed een minuut later wat terug namens Torino, maar Thuram herstelde na een uur de marge, 3-1. Torino-invaller Nikola Vlasic zette in de 86e minuut vanaf de stip de uitstand op het bord.
Bij Inter viel Denzel Dumfries in de 69e minuut in, Stefan de Vrij kwam in de 82e minuut van de bank. De ploeg uit Milaan staat op de tweede plaats in de Serie A met 14 punten, 2 punten minder dan koploper Napoli.
Atalanta won mede dankzij een doelpunt van aanvoerder Marten de Roon met 5-1 van Genoa. De Nederlandse routinier tekende met een fraaie volley van afstand voor de 5-0. Mateo Retegui was goed voor een hattrick, Éderson maakte ook een doelpunt voor de nummer 9 van Italië.
Meer uit Voetbal
SANTA CLARA (ANP) - Bondscoach Vincenzo Montella van Turkije baalt van de kritiek die zijn ploeg na het verloren eerste duel op het WK met Australië (2-0) van de media heeft gekregen. "Dat stelt me erg teleur", zei hij. "Dit team heeft de afgelopen drie jaar geweldige resultaten behaald. Ik denk dat we na de eerste wedstrijd wat meer respect verdienen, ook al hadden we het beter kunnen doen", zei de Italiaan op zijn 52e verjaardag tijdens een persconferentie in Santa Clara.
1 uur geledenSEATTLE (ANP) - Bondscoach Mauricio Pochettino van de Verenigde Staten heeft zich tijdens zijn laatste persconferentie voor het WK-duel met Australië tot Lionel Messi gericht. "Ik wil hem mijn volledige steun betuigen, want hij maakt een moeilijke familiesituatie door", zei hij. "Ik ken hem en zijn familie nog van onze tijd samen bij Paris Saint-Germain. Ik wil zijn familie het allerbeste wensen."
1 uur geledenVANCOUVER (ANP) - Bondscoach Jesse Marsch had het meer inwoners van Canada gegund om aanwezig te zijn bij de historische zege tegen Qatar in Vancouver. De Canadezen waren met 6-0 te sterk en boekten daarmee hun eerste zege op een wereldkampioenschap voetbal ooit.
1 uur geledenVANCOUVER (ANP) - De Canadees Ismaël Koné is op het WK voetbal met een waarschijnlijk zware blessure van het veld gedragen na 55 minuten spelen in het duel met Qatar. Het gastland stond op dat moment met 3-0 voor.
2 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - De Oezbeekse voetballer Abdukodir Khusanov heeft zich verontschuldigd bij de cameraman die hij woensdag verwondde tijdens de WK-wedstrijd tegen Colombia. De verdediger van Manchester City stuurde een gesigneerd shirt met de boodschap 'Het spijt me' naar hem op, maakte de Oezbeekse voetbalbond bekend.
3 uur geledenMONTERREY (ANP) - Hervé Renard, de nieuwe bondscoach van de voetballers van Tunesië, verwacht zaterdag tijdens zijn debuut een zware wedstrijd tegen Japan. "Ik ken de kwaliteit van dit team heel goed. Japan is het beste team van Azië", zei de Fransman, die dinsdag werd aangesteld als opvolger van de ontslagen Sabri Lamouchi.
4 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - Zwitserland heeft Bosnië en Herzegovina donderdag met 4-1 verslagen en heeft daarmee een grote stap gezet richting het bereiken van de laatste 32 op het WK voetbal. In het Los Angeles Stadium maakten invallers Johan Manzambi (twee keer) en Rubén Vargas en aanvoerder Granit Xhaka de doelpunten voor Zwitserland. Ermin Mahmić scoorde voor Bosnië.
5 uur geleden