Thuram helpt Inter met hattrick langs tien man van Torino
MILAAN (ANP) - Marcus Thuram heeft Internazionale aan een zege op tien man van Torino geholpen. De Franse aanvaller tekende voor een hattrick tijdens de 3-2-overwinning van de regerend kampioen.
Torino moest al na twintig minuten met tien spelers verder na een rode kaart voor Guillermo Maripán. Thuram profiteerde vijf minuten later al van het numerieke overwicht, waarna hij in de 35e minuut de voorsprong verdubbelde, 2-0. Duvan Zapata deed een minuut later wat terug namens Torino, maar Thuram herstelde na een uur de marge, 3-1. Torino-invaller Nikola Vlasic zette in de 86e minuut vanaf de stip de uitstand op het bord.
Bij Inter viel Denzel Dumfries in de 69e minuut in, Stefan de Vrij kwam in de 82e minuut van de bank. De ploeg uit Milaan staat op de tweede plaats in de Serie A met 14 punten, 2 punten minder dan koploper Napoli.
Atalanta won mede dankzij een doelpunt van aanvoerder Marten de Roon met 5-1 van Genoa. De Nederlandse routinier tekende met een fraaie volley van afstand voor de 5-0. Mateo Retegui was goed voor een hattrick, Éderson maakte ook een doelpunt voor de nummer 9 van Italië.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona en het Spaans elftal wachten gespannen af wat de ernst van de blessure van sterspeler Lamine Yamal. De 18-jarige aanvaller van FC Barcelona viel uit in de wedstrijd tegen Celta de Vigo nadat hij een strafschop had genomen en leek last te hebben van een hamstringblessure.
4 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn 293e wedstrijd voor FC Barcelona op zijn naam staan. Dat blijkt uit de statistieken van de club. Daarmee is de 28-jarige middenvelder recordhouder van alle Nederlanders die bij de Catalaanse voetbalgrootmacht speelden. De Jong viel woensdag in de 73e minuut van het thuisduel met Celta de Vigo in.
9 uur geledenBURNLEY (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal. De formatie van trainer Pep Guardiola won op Turf Moor met 1-0 van Burnley. De thuisploeg is gedegradeerd na de nederlaag.
10 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.
10 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft een belangrijke overwinning geboekt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Anthony Correia versloeg voor eigen publiek middenmoter Sparta met 4-1.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft Jordan Bos terug voor de thuiswedstrijd tegen FC Groningen van zaterdag. De coach van de Rotterdammers zei in een interview op de clubwebsite dat de Australische verdediger weer inzetbaar is, nadat hij het laatste competitieduel met NEC had gemist.
11 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de voorsprong op concurrent RC Lens in de Franse Ligue 1 weer vergroot. De koploper in Frankrijk won met 3-0 thuis tegen FC Nantes en heeft 66 punten. Dat zijn 4 punten meer dan de nummer 2 uit Lens.
12 uur geleden