Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Thuisduel Almere City FC en Jong PSV in eerste divisie afgelast

Thuisduel Almere City FC en Jong PSV in eerste divisie afgelast

ZEIST (ANP) - De wedstrijden Almere City FC - FC Volendam en Jong PSV - Helmond Sport in de eerste divisie gaan vrijdag niet door. De velden zijn door de sneeuw en vorst van de voorbije dagen onbespeelbaar, meldt de KNVB. Voor deze wedstrijden worden op korte termijn nieuwe data ingepland.

De KNVB voert verder voor komend weekeinde vanwege de weersomstandigheden vier tijdswijzigingen door in de Keuken Kampioen Divisie. NAC Breda - FC Eindhoven en Jong AZ - Jong FC Utrecht, die allebei vrijdag op het programma staan, worden vervroegd. Bij NAC wordt nu om 16.30 uur afgetrapt in plaats van 21.00 uur en bij Jong AZ om 16.30 uur in plaats van 18.45 uur.

Ook De Graafschap - MVV Maastricht en Go Ahead Eagles - Telstar krijgen op zaterdag een ander tijdstip. In Doetinchem begint het duel nu om 14.15 uur in plaats van 14.00 uur en Go Ahead Eagles - Telstar heeft nu als aanvangstijd 12.00 uur in plaats van 16.30 uur. Het duel van Go Ahead wordt verplaatst naar het stadion van Heracles Almelo, omdat het veld in de Adelaarshorst onbespeelbaar is.

Gevoelstemperatuur

Dat betekent dat er zaterdag twee wedstrijden in het stadion van Heracles zijn. Heracles zelf speelt om 21.00 uur in de Eredivisie tegen Ajax.

"Normaal gesproken wordt bij een verwachte gevoelstemperatuur van -15 graden of lager gekeken of wedstrijden doorgang kunnen vinden of de aanvangstijden aangepast kunnen worden. Omdat de mogelijkheid er is dat de gevoelstemperatuur de -15 graden in sommige gevallen gaat benaderen, vangen de wedstrijden eerder aan", aldus de KNVB. "Eventuele afgelastingen of tijdswijzigingen in de Keuken Kampioen Divisie voor komende zondag, maandag en dinsdag worden uiterlijk een dag van tevoren gecommuniceerd op basis van de weersverwachtingen en de gesteldheid van de velden."

Meer uit Voetbal

Sc Heerenveen legt jonge aanvaller Gürbüz langer vast

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft het contract van Eser Gürbüz (18) verlengd tot medio 2029, met een optie voor nog een seizoen. Dat heeft de club uit Friesland laten weten.

1 uur geleden
NAC geeft technisch directeur Maas contract voor onbepaalde tijd

BREDA (ANP) - NAC heeft technisch directeur Peter Maas (56) een contract voor onbepaalde tijd gegeven. De overeenkomst van de Roosendaler zou volgend jaar februari aflopen. De club uit Breda vindt de nieuwe verbintenis beter passen bij het langetermijnbeleid.

1 uur geleden
PSV verhuurt verdediger Nagalo aan Konyaspor

EINDHOVEN (ANP) - PSV verhuurt Adamo Nagalo voor de rest van dit seizoen aan de Turkse club Konyaspor. De 23-jarige verdediger uit Burkina Faso kwam in Eindhoven nauwelijks aan spelen toe. PSV nam Nagalo begin september 2024 over van FC Nordsjaelland uit Denemarken en heeft nog een contract tot de zomer van 2029.

3 uur geleden
Belgische Racing Genk bestraft voor wangedrag fans in Utrecht

NYON (ANP/Belga) - Voetbalbond UEFA heeft Racing Genk bestraft voor de ongeregeldheden van de meegereisde fans in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht in de Europa League. De Belgische club mag in de volgende uitwedstrijd geen supporters meenemen en moet een boete van 50.000 euro betalen. Genk speelt in de tussenronde van de Europa League tegen Dinamo Zagreb.

6 uur geleden
Van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.

19 uur geleden
Van Persie vreest voor zware knieblessure bij zoon Shaqueel

SEVILLA (ANP) - Feyenoord kan vermoedelijk lange tijd niet beschikken over Shaqueel van Persie. De 19-jarige spits viel donderdag in het uitduel met Real Betis in de Europa League (2-1) uit met een knieblessure. Van Persie werd met een brancard van het veld gedragen.

19 uur geleden
Lyon eindigt bovenaan in hoofdtoernooi van Europa League

LYON (ANP) - Ruben Kluivert is met Olympique Lyon bovenaan in het hoofdtoernooi van de Europa League geëindigd. De verdediger won met zijn ploeg ook het thuisduel met PAOK (4-2). Olympique Lyon pakte in acht duels 21 punten, net als Aston Villa dat een slechter doelsaldo heeft.

21 uur geleden