Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Thuisbezorgd gaat seksspeeltjes bezorgen in Groningen en Den Haag

Thuisbezorgd gaat seksspeeltjes bezorgen in Groningen en Den Haag

AMSTERDAM (ANP) - Klanten van Thuisbezorgd in Groningen en Den Haag kunnen voortaan niet enkel voor een pizza, broodje of snack terecht bij de maaltijdbezorger. Ook voor condooms, glijmiddel en seksspeeltjes kunnen zij vanaf woensdag een bestelling plaatsen. Daarvoor is Thuisbezorgd een samenwerking aangegaan met EasyToys. Klanten moeten wel 18 jaar of ouder zijn om de producten te laten bezorgen.

De bestelling wordt volgens Thuisbezorgd "discreet verpakt". Mocht de bezorger voor een dichte deur staan, dan gaan de bestelde producten retour naar de winkel. Vooralsnog zijn bestellingen alleen mogelijk in Groningen en Den Haag. In deze steden heeft EasyToys namelijk sinds kort fysieke winkels. Beide bedrijven sluiten een uitbreiding van de dienstverlening in de toekomst niet uit, als het aantal vestigingen van EasyToys groeit.

"Onze producten zijn nu net zo toegankelijk als een pizza of pokébowl", zegt Dave van den Bos, het hoofd van EasyToys in de Benelux. "Binnen een uur kunnen klanten in Den Haag en Groningen een groot deel van ons assortiment al in huis hebben." Salesdirecteur Bart Koot van Thuisbezorgd is blij met het nieuwe aanbod. "Naast bijvoorbeeld seksspeeltjes als cadeau voor jezelf of iemand anders, is het natuurlijk ook heel handig en veilig om last minute condooms te laten bezorgen."

Just Eat Takeaway, het moederbedrijf van Thuisbezorgd, kondigde in september al een samenwerking aan met seksspeeltjesfabrikant Lovehoney. Daardoor was het al mogelijk voor mensen in het Verenigd Koninkrijk, Denemarken, Duitsland en Oostenrijk om seksartikelen te bestellen.

Meer uit Financieel

Moederbedrijf Albert Heijn ziet omzet dalen door zwakke dollar

ZAANDAM (ANP) - Ahold Delhaize, eigenaar van onder meer Albert Heijn, Etos, Gall & Gall en bol, heeft in het eerste kwartaal van dit jaar minder omzet geboekt als gevolg van nadelige valutaeffecten. Het concern heeft al tijden last van de gedaalde waarde van de dollar.

8 minuten geleden
Ahold Delhaize wil Thierry Garnier in 2027 benoemen tot topman

ZAANDAM (ANP) - Ahold Delhaize, het moederbedrijf van Albert Heijn, wil Thierry Garnier in 2027 benoemen tot nieuwe topman. Garnier moet in april 2027 de huidige bestuursvoorzitter Frans Muller opvolgen. Muller zal na zijn vertrek met pensioen gaan, na het bedrijf sinds juli 2018 te hebben geleid.

11 minuten geleden
Klanten dsm-firmenich vervroegen bestellingen door Iranoorlog

MAASTRICHT (ANP) - Dsm-firmenich merkt dat klanten aan het einde van het eerste kwartaal aankopen naar voren hebben gehaald door de Iranoorlog. Het Nederlands-Zwitserse concern zag in maart bestellingen bij de parfum- en schoonheidsactiviteiten vervroegd worden. Klanten waren bang dat toeleveringen in gevaar zouden komen door de situatie in het Midden-Oosten.

13 minuten geleden
Beurswaarde Samsung naar 1 biljoen dollar door vraag AI-chips

SEOUL (ANP/BLOOMBERG) - De beurswaarde van het Zuid-Koreaanse technologieconcern Samsung Electronics is woensdag voor het eerst gestegen tot meer dan 1 biljoen dollar. De beurskoers van Samsung krijgt steun van de grote vraag naar zijn chips voor toepassingen rond kunstmatige intelligentie (AI).

20 minuten geleden
Philips voert winst op ondanks geopolitieke onrust

AMSTERDAM (ANP) - Philips heeft in het eerste kwartaal de winst opgevoerd, ondanks geopolitieke problemen zoals Amerikaanse importheffingen en hoge energieprijzen door de oorlog in het Midden-Oosten. Het zorgtechnologieconcern verkocht meer en profiteerde van eerdere ingrepen om de kosten te verlagen.

23 minuten geleden
Consumentenbestedingen omhoog na eerdere dalingen

DEN HAAG (ANP) - Nederlandse consumenten hebben in maart meer uitgegeven na de dalingen in de voorgaande twee maanden. Volgens het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) steeg de consumptie met 0,9 procent in vergelijking met een jaar eerder. In januari en februari zakten de consumentenuitgaven nog met respectievelijk 0,5 en 0,3 procent.

25 minuten geleden
Winsten op Wall Street na opmerking wapenstilstand Midden-Oosten

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn dinsdag hoger gesloten. Beleggers waren opgelucht dat het fragiele staakt-het-vuren tussen de Verenigde Staten en Iran blijft gelden, ondanks dat deze week meerdere aanvallen plaatsvonden in het Midden-Oosten.

10 uur geleden