Thuisbezorgd gaat seksspeeltjes bezorgen in Groningen en Den Haag
AMSTERDAM (ANP) - Klanten van Thuisbezorgd in Groningen en Den Haag kunnen voortaan niet enkel voor een pizza, broodje of snack terecht bij de maaltijdbezorger. Ook voor condooms, glijmiddel en seksspeeltjes kunnen zij vanaf woensdag een bestelling plaatsen. Daarvoor is Thuisbezorgd een samenwerking aangegaan met EasyToys. Klanten moeten wel 18 jaar of ouder zijn om de producten te laten bezorgen.
De bestelling wordt volgens Thuisbezorgd "discreet verpakt". Mocht de bezorger voor een dichte deur staan, dan gaan de bestelde producten retour naar de winkel. Vooralsnog zijn bestellingen alleen mogelijk in Groningen en Den Haag. In deze steden heeft EasyToys namelijk sinds kort fysieke winkels. Beide bedrijven sluiten een uitbreiding van de dienstverlening in de toekomst niet uit, als het aantal vestigingen van EasyToys groeit.
"Onze producten zijn nu net zo toegankelijk als een pizza of pokébowl", zegt Dave van den Bos, het hoofd van EasyToys in de Benelux. "Binnen een uur kunnen klanten in Den Haag en Groningen een groot deel van ons assortiment al in huis hebben." Salesdirecteur Bart Koot van Thuisbezorgd is blij met het nieuwe aanbod. "Naast bijvoorbeeld seksspeeltjes als cadeau voor jezelf of iemand anders, is het natuurlijk ook heel handig en veilig om last minute condooms te laten bezorgen."
Just Eat Takeaway, het moederbedrijf van Thuisbezorgd, kondigde in september al een samenwerking aan met seksspeeltjesfabrikant Lovehoney. Daardoor was het al mogelijk voor mensen in het Verenigd Koninkrijk, Denemarken, Duitsland en Oostenrijk om seksartikelen te bestellen.
Meer uit Financieel
WUHAN (ANP/AFP) - Autofabrikant Stellantis, eigenaar van merken als Opel, Peugeot, Jeep en Fiat, gaat de samenwerking met het Chinese Dongfeng verder uitbreiden. Onder de deal zullen vanaf 2027 twee nieuwe Jeep-modellen en twee nieuwe Peugeot-modellen worden geproduceerd in de fabriek van Dongfeng in Wuhan. De modellen zijn bestemd voor de Chinese en de buitenlandse markt.
21 minuten geledenABU DHABI (ANP/RTR) - De Verenigde Arabische Emiraten gaan de bouw van een nieuwe oliepijpleiding versnellen. Het land wil de exportcapaciteit vanuit Fujairah verdubbelen, om zo via de stad in het oosten van de VAE de Straat van Hormuz te kunnen vermijden voor het transporteren van olie.
23 minuten geledenPARIJS (ANP/BLOOMBERG) - Het Franse luxeconcern LVMH verkoopt het merk Marc Jacobs aan WHP Global, de eigenaar van onder meer jeansmerk G-Star en modemerk Vera Wang. Dat hebben de bedrijven bekendgemaakt.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op het Damrak is vrijdag met verlies begonnen. Beleggers namen gas terug na de sterke opmars in de afgelopen twee dagen en wachten op concrete resultaten van de tweedaagse topbijeenkomst in China tussen de Amerikaanse president Donald Trump en de Chinese leider Xi Jinping.
1 uur geledenSCHIPHOL (ANP) - Transavia gaat miljoenen extra besparen vanwege de stijgende prijs voor vliegtuigbrandstof. Dat bevestigt de luchtvaartmaatschappij na berichtgeving in De Telegraaf. De luchtvaartmaatschappij sluit niet uit dat hierdoor banen geschrapt worden.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - TNO heeft een lasertechnologie ontwikkeld voor de recycling van zonnepanelen. Volgens het onderzoeksbureau kunnen zonnepanelen met de technologie efficiënt en energiezuinig worden ontmanteld en kan meer dan 99 procent van het gebruikte zilver en hoogzuiver silicium worden teruggewonnen.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Medewerkers van drankenwinkel Gall & Gall staken vrijdag voor een betere cao en daardoor zijn tientallen filialen gesloten. Dat meldt vakbond FNV. Onder meer in Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven en Delft zijn winkels dicht. De vakbond dreigt de komende weken met meer stakingen.
2 uur geleden