Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Thuisbezorgd gaat seksspeeltjes bezorgen in Groningen en Den Haag

Thuisbezorgd gaat seksspeeltjes bezorgen in Groningen en Den Haag

AMSTERDAM (ANP) - Klanten van Thuisbezorgd in Groningen en Den Haag kunnen voortaan niet enkel voor een pizza, broodje of snack terecht bij de maaltijdbezorger. Ook voor condooms, glijmiddel en seksspeeltjes kunnen zij vanaf woensdag een bestelling plaatsen. Daarvoor is Thuisbezorgd een samenwerking aangegaan met EasyToys. Klanten moeten wel 18 jaar of ouder zijn om de producten te laten bezorgen.

De bestelling wordt volgens Thuisbezorgd "discreet verpakt". Mocht de bezorger voor een dichte deur staan, dan gaan de bestelde producten retour naar de winkel. Vooralsnog zijn bestellingen alleen mogelijk in Groningen en Den Haag. In deze steden heeft EasyToys namelijk sinds kort fysieke winkels. Beide bedrijven sluiten een uitbreiding van de dienstverlening in de toekomst niet uit, als het aantal vestigingen van EasyToys groeit.

"Onze producten zijn nu net zo toegankelijk als een pizza of pokébowl", zegt Dave van den Bos, het hoofd van EasyToys in de Benelux. "Binnen een uur kunnen klanten in Den Haag en Groningen een groot deel van ons assortiment al in huis hebben." Salesdirecteur Bart Koot van Thuisbezorgd is blij met het nieuwe aanbod. "Naast bijvoorbeeld seksspeeltjes als cadeau voor jezelf of iemand anders, is het natuurlijk ook heel handig en veilig om last minute condooms te laten bezorgen."

Just Eat Takeaway, het moederbedrijf van Thuisbezorgd, kondigde in september al een samenwerking aan met seksspeeltjesfabrikant Lovehoney. Daardoor was het al mogelijk voor mensen in het Verenigd Koninkrijk, Denemarken, Duitsland en Oostenrijk om seksartikelen te bestellen.

Meer uit Financieel

Voorraad koffers achtergebleven op Schiphol na sneeuwweek

SCHIPHOL (ANP) - Op Schiphol is nog een voorraad koffers achtergebleven na alle problemen met het winterweer van vorige week. Volgens een woordvoerder gaat het naar schatting om honderden koffers, maar een precies aantal heeft hij niet. Luchtvaartmaatschappijen en afhandelaars zijn volgens Schiphol druk bezig met het nabezorgen van de koffers aan de rechtmatige eigenaren.

6 minuten geleden
EUclaim: honderden claims binnen over annuleringen Schiphol

ARNHEM (ANP) - Claimorganisatie EUclaim heeft maandag al honderden claims binnen van reizigers van wie hun vlucht van of naar Schiphol vorige week werd geannuleerd. "De teller staat nu op bijna zeshonderd, maar dat zal nog verder oplopen", laat een woordvoerder maandag weten.

12 minuten geleden
Wall Street daalt na politieke druk op Fed-baas Powell

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York gingen maandag omlaag na het bereiken van nieuwe recordstanden op vrijdag. Beleggers reageerden negatief op de nieuwe aanval van de regering-Trump op de onafhankelijkheid van de Amerikaanse centrale bank. Jerome Powell, de voorzitter van de Federal Reserve, zei zondagavond een dagvaarding van het ministerie van Justitie te hebben ontvangen.

13 minuten geleden
Bloomberg: gesprekken verkoop Venezolaanse olie aan afnemers Azië

WASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - De grote internationale grondstoffenhandelaren Vitol en Trafigura voeren gesprekken met raffinagebedrijven in Azië over de verkoop van Venezolaanse olie. Dat melden bronnen aan persbureau Bloomberg. Volgens Bloomberg hebben Vitol en Trafigura al voorlopige goedkeuring van de Amerikaanse regering gekregen voor het op de markt brengen van olie uit Venezuela.

1 uur geleden
Schiphol vindt nieuwe infradirecteur bij bouwer Heijmans

SCHIPHOL (ANP) - Schiphol heeft een nieuwe directeur benoemd voor de infrastructuuractiviteiten op de luchthaven, zoals bouw en onderhoud. Per 1 april zal Bart Smolders de functie van chief infrastructure officer van Schiphol vervullen. Smolders komt van bouwbedrijf Heijmans, waar hij verantwoordelijk is voor alle infraprojecten.

3 uur geleden
Meer horecapersoneel dan ooit, maar zorgen om gebrek aan jongeren

AMSTERDAM (ANP) - Het aantal werkenden in de Nederlandse horeca is hoger dan ooit. In 2025 was de sector goed voor 522.005 banen. Toch is het personeelstekort blijvend, vooral door een groeiend tekort aan jongeren. Daarvoor waarschuwt Marijke Vuik, voorzitter van branchevereniging Koninklijke Horeca Nederland (KHN).

4 uur geleden
Mensen vaker overdag naar horeca, koffiebars vervangen kroegen

AMSTERDAM (ANP) - Steeds meer mensen gaan liever overdag een hapje of drankje doen dan 's avonds. En daar spelen horecazaken gretig op in. Het aantal koffiebars stijgt, terwijl de daling van het aantal cafés en discotheken doorzet. Deze ontwikkeling was al voor de coronacrisis ingezet, maar de beperkingen van die tijd hebben de vaart wel versneld. Dat zegt Marijke Vuik, voorzitter van branchevereniging Koninklijke Horeca Nederland (KHN), tijdens vakbeurs Horecava in Amsterdam.

4 uur geleden