Thuisbezorgd gaat seksspeeltjes bezorgen in Groningen en Den Haag
AMSTERDAM (ANP) - Klanten van Thuisbezorgd in Groningen en Den Haag kunnen voortaan niet enkel voor een pizza, broodje of snack terecht bij de maaltijdbezorger. Ook voor condooms, glijmiddel en seksspeeltjes kunnen zij vanaf woensdag een bestelling plaatsen. Daarvoor is Thuisbezorgd een samenwerking aangegaan met EasyToys. Klanten moeten wel 18 jaar of ouder zijn om de producten te laten bezorgen.
De bestelling wordt volgens Thuisbezorgd "discreet verpakt". Mocht de bezorger voor een dichte deur staan, dan gaan de bestelde producten retour naar de winkel. Vooralsnog zijn bestellingen alleen mogelijk in Groningen en Den Haag. In deze steden heeft EasyToys namelijk sinds kort fysieke winkels. Beide bedrijven sluiten een uitbreiding van de dienstverlening in de toekomst niet uit, als het aantal vestigingen van EasyToys groeit.
"Onze producten zijn nu net zo toegankelijk als een pizza of pokébowl", zegt Dave van den Bos, het hoofd van EasyToys in de Benelux. "Binnen een uur kunnen klanten in Den Haag en Groningen een groot deel van ons assortiment al in huis hebben." Salesdirecteur Bart Koot van Thuisbezorgd is blij met het nieuwe aanbod. "Naast bijvoorbeeld seksspeeltjes als cadeau voor jezelf of iemand anders, is het natuurlijk ook heel handig en veilig om last minute condooms te laten bezorgen."
Just Eat Takeaway, het moederbedrijf van Thuisbezorgd, kondigde in september al een samenwerking aan met seksspeeltjesfabrikant Lovehoney. Daardoor was het al mogelijk voor mensen in het Verenigd Koninkrijk, Denemarken, Duitsland en Oostenrijk om seksartikelen te bestellen.
Meer uit Financieel
WASHINGTON (ANP/RTR) - De Verenigde Staten zullen beslissen welke oliebedrijven actief mogen zijn in Venezuela. Dat heeft de Amerikaanse president Donald Trump gezegd voorafgaand aan een ontmoeting met bestuurders van oliebedrijven in het Witte Huis, waar wordt gepraat over de heropbouw van de Venezolaanse olie-industrie.
1 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR/BLOOMBERG) - De focus bij de gesprekken die de Amerikaanse president Donald Trump vrijdag heeft met topbestuurders van oliebedrijven ligt op de olie-industrie van Venezuela en het verlagen van de prijzen voor Amerikanen. Dat schreef Trump op zijn socialemediaplatform Truth Social.
2 uur geledenBRUSSEL (ANP/RTR) - Het vrijhandelsakkoord van de Europese Unie met de zogenoemde Mercosur-landen Argentinië, Brazilië, Uruguay en Paraguay wordt op 17 januari formeel ondertekend in Paraguay. Dat meldt het Argentijnse ministerie van Buitenlandse Zaken. Over de deal is 25 jaar onderhandeld.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op de aandelenbeurs in Amsterdam is vrijdag met stevige winst het weekend ingegaan, geholpen door flinke plussen voor de zwaargewichten ASML en Shell. Daarmee was sprake van herstel voor de hoofdindex op het Damrak na de forse verliesbeurten in de voorgaande twee handelsdagen.
5 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - Het Amerikaanse Hooggerechtshof doet vrijdag geen uitspraak in een zaak over de importheffingen van president Donald Trump. Eerder was het onduidelijk of hierover nu een oordeel zou komen.
5 uur geledenSCHIPHOL (ANP) - KLM annuleert vooralsnog zaterdag geen vluchten op luchthaven Schiphol vanwege de weersomstandigheden. Dat meldt de luchtvaartmaatschappij. De afgelopen week had KLM juist nog te maken met grootschalige uitval en vertraging van vluchten door het barre winterweer.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Eindhoven Airport heeft vorig jaar een recordaantal passagiers verwelkomd. De grens van 7 miljoen passagiers werd bijna doorbroken. Er vlogen 6.956.486 reizigers via de luchthaven, ruim 150.000 mensen meer dan een jaar eerder.
7 uur geleden