Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Thomas de Boer wordt nieuwe topman Shell Nederland

Thomas de Boer wordt nieuwe topman Shell Nederland

DEN HAAG (ANP) - Shell Nederland krijgt een nieuwe topman. Huidig president-directeur Frans Everts treedt per 1 september af en wordt dan opgevolgd door Thomas de Boer. Everts geeft sinds 1 april 2023 leiding aan Shell Nederland en neemt na een dienstverband van 37 jaar afscheid van het bedrijf.

De Boer werkt sinds 2001 bij Shell en is momenteel vicepresident van het onderdeel Biogas. In die rol was hij onder meer verantwoordelijk voor de integratie van het Deense dochterbedrijf Nature Energy. Eerder vervulde De Boer functies voor Shell in Rotterdam, Londen en San Francisco.

"Ik zie enorme kansen voor Shell, voor Nederland en voor de Nederlandse industrie. Een duurzame industrie en betrouwbare energievoorziening zijn cruciaal voor de transitie en onze strategische onafhankelijkheid als land. Hier hebben we als Shell een belangrijke rol te spelen en daar zet ik me de komende jaren graag voor in", aldus De Boer.

Everts zegt met trots en plezier terug te kijken op zijn jaren bij Shell Nederland. "Onze rol in de Nederlandse energievoorziening en de energietransitie is niet te onderschatten. We houden Nederland warm, in bedrijf en in beweging. We hebben hier de kennis, het kapitaal en de partners om de energietransitie te laten slagen. Ik weet zeker dat Thomas de Boer hier met zijn ervaring en achtergrond een belangrijke rol in gaat spelen", zegt Everts.

Meer uit Financieel

Indeed: ook niet-techbedrijven werven steeds vaker AI-functies

AMSTERDAM (ANP) - Ook in vacatures bij bedrijven buiten de techsector staat steeds vaker een verwijzing naar kunstmatige intelligentie (AI) in de functietitel. Dat merkt Indeed, naar eigen zeggen 's werelds grootste vacaturesite. Werkgevers zoeken bijvoorbeeld onlinemarketeers die AI gebruiken voor campagnes, mensen die AI inzetten om websites beter vindbaar te maken en AI-trainers die collega's leren werken met AI-tools. Ook op klantenservices wordt ervaring met AI steeds vaker gevraagd.

15 minuten geleden
Stichting eist schadevergoeding van ACM wegens 'falend toezicht'

AMSTERDAM (ANP) - Een stichting vordert miljoenen euro's van de Autoriteit Consument & Markt (ACM) namens voormalige klanten van Flexenergie. Volgens de Stichting Benadeelden in Actie is de ACM aansprakelijk vanwege "haar falende toezicht" op de energieleverancier, die in 2018 failliet werd verklaard. De stichting begint een rechtszaak en eist een bedrag van minimaal 15,7 miljoen euro.

29 minuten geleden
Nederlandse bedrijven investeren opnieuw minder

DEN HAAG (ANP) - De investeringen van bedrijven in Nederland zijn in mei opnieuw afgenomen, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Ondernemingen investeerden 3,8 procent minder vergeleken met dezelfde maand een jaar eerder. De daling volgt op een afname van de investeringen van 3,3 procent in april. In maart stegen de investeringen nog met 2,4 procent.

1 uur geleden
VS kondigen historische invoerheffingen op Canadese producten aan

WASHINGTON (ANP) - De Verenigde Staten gaan een invoerheffing van 50 procent opleggen op verschillende Canadese producten. Dat meldt het Witte Huis maandag.

4 uur geleden
KVK: bijna helft ondernemers ervaart amper gevolgen van oorlog

DEN HAAG (ANP) - Veel Nederlandse ondernemers ervaren geen of nauwelijks gevolgen van de oorlog in het Midden-Oosten en de geopolitieke spanningen en handelsmaatregelen als gevolg. Dat meldt de Kamer van Koophandel (KVK) op basis van onderzoek onder 530 ondernemers. Bijna de helft van hen laat weten dat de internationale ontwikkelingen weinig invloed hebben op hun bedrijf.

7 uur geleden
KVK: bijna helft ondernemers ervaart amper gevolgen van oorlog

DEN HAAG (ANP) - Veel Nederlandse ondernemers ervaren geen of nauwelijks gevolgen van de oorlog in het Midden-Oosten en de geopolitieke spanningen en handelsmaatregelen als gevolg. Dat meldt de Kamer van Koophandel (KVK) op basis van onderzoek onder 530 ondernemers. Bijna de helft van hen laat weten dat de internationale ontwikkelingen weinig invloed hebben op hun bedrijf.

7 uur geleden
VS kondigen historische invoerheffingen op Canadese producten aan

WASHINGTON (ANP/RTR/AFP) - De Verenigde Staten gaan een invoerheffing van 50 procent opleggen op verschillende Canadese producten. Dat meldt het Witte Huis maandag.

8 uur geleden