Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Thiem en Wawrinka terug op tennisbaan in Marbella

Thiem en Wawrinka terug op tennisbaan in Marbella

MARBELLA (ANP) - Tennissers Dominic Thiem en Stan Wawrinka maken volgende week na lang blessureleed hun rentree op het challengertoernooi van Marbella. Thiem liep bij een grastoernooi in dezelfde Spaanse stad vorig jaar een polsblessure op. Wawrinka kwam vorig jaar in maart voor het laatst in actie.

"Ik wil weer wennen aan de wedstrijden na al deze maanden en ik denk dat dit de goede manier is om weer te beginnen", zei Thiem. "Het is een heel heel zware periode voor mij geweest en weer terug in competitie zijn is wat ik nodig heb. Ik heb zo lang moeten wachten om weer de baan op te kunnen lopen na alle tegenslagen."

De 28-jarige Oostenrijker won in 2020 de US Open. Hij is weggezakt naar de 50e plaats op de wereldranglijst. Begin deze maand stelde hij zijn comeback op het toernooi van Indian Wells nog uit. Thiem wilde zijn rentree maken op gravel.

Wawrinka onderging afgelopen jaar twee operaties aan zijn linkervoet. De 36-jarige Zwitser is gezakt naar plaats 232 op de wereldranglijst.

Meer uit Sport

Sinner met 31e masterszege op rij naar kwartfinale in Rome

ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.

3 uur geleden
Gehavende wielrenner Kelderman verlaat Giro d'Italia

CATANZARO (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman gaat niet van start in de vierde etappe van de Giro d'Italia. Hij heeft volgens zijn ploeg Visma - Lease a Bike te veel last van de gevolgen van een valpartij in de tweede etappe.

9 uur geleden
Basketballer LeBron James twijfelt over toekomst in NBA

LOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.

11 uur geleden
NOC*NSF bevestigt formele gesprekken Thialf voor Spelen 2030

HEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.

22 uur geleden
Organisatie Spelen 2030 wil 'exclusieve gesprekken' met Thialf

HEERENVEEN (ANP/AFP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil "exclusieve gesprekken" aangaan met schaatsstadion Thialf in Heerenveen met het oog op het organiseren van het olympische schaatstoernooi. Dat meldt het Franse persbureau AFP maandag.

23 uur geleden
Tennisser Sinner probleemloos naar vierde ronde in Rome

ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft zonder al te veel moeite de vierde ronde van het tennistoernooi in Rome bereikt. De Italiaanse nummer 1 van de wereld gunde Alexei Popyrin slechts twee games en won in twee sets: 6-2 6-0.

1 dag geleden
Shorttrackbroers Van 't Wout gaan samenwerken met Team Essent

HEERENVEEN (ANP) - Shorttrackers Jens en Melle van 't Wout gaan samenwerken met schaatsploeg Team Essent. De broers gaan geen deel uitmaken van het schaatsteam, maar worden wel "op een andere manier" aan de ploeg verbonden, staat in een verklaring van de ploeg.

1 dag geleden