The Sun: Coach Guardiola gaat verlengen bij Manchester City
MANCHESTER (ANP) - Coach Pep Guardiola staat op het punt om zijn contract bij Manchester City te verlengen tot en met 2025. Dat meldt de Britse krant The Sun. De Spanjaard zou mondeling akkoord zijn. Guardiola is sinds 2016 trainer van de Engelse club en won al drie keer de Premier League. Ook dit seizoen doet City weer volop mee om de titel. De ploeg leidt met 1 punt voorsprong op Liverpool.
Het huidige contract van Guardiola loopt tot en met 2023. Volgens The Sun is het aanblijven van de Spanjaard belangrijk om Erling Haaland over te halen de stap naar Manchester City te maken. De jonge Noorse spits speelt nu nog bij Borussia Dortmund, maar is een van de meeste gewilde spelers in Europa. Het feit dat de Alf-Inge Haaland, de vader van Erling, in zijn carrière voor City speelde, zou in het voordeel van de club spreken.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in winterse omstandigheden met 2-2 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het duel werd twee keer vanwege de sneeuw stilgelegd. De Groningers staan na dertien wedstrijden op de zevende plaats met 20 punten. PEC Zwolle staat vijftiende met 13 punten.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zondag in de Eredivisie een ruime nederlaag geleden. PEC Zwolle was met liefst 7-1 te sterk voor de ploeg van coach Anouk Bruil. De nederlaag volgde drie dagen na de Europese uitschakeling door het Zweedse Hammarby IF.
4 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de tweede plaats in de Bundesliga behouden. De ploeg herstelde zich van een nederlaag bij Hoffenheim, waarmee net voor de interlandperiode een einde was gekomen aan een reeks van acht duels zonder verlies. Leipzig won zondag de thuiswedstrijd tegen Werder Bremen met 2-0.
5 uur geledenCREMONA (ANP) - AS Roma heeft dankzij een 3-1-zege bij Cremonese de koppositie ingenomen in de Italiaanse Serie A. De Romeinen kwamen op 27 punten uit twaalf duels en houden daarmee Napoli (25 punten) achter zich. Internazionale kan de leiding zondagavond weer overnemen als het wint van AC Milan in de Milanese derby.
5 uur geledenGRONINGEN (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Groningen en PEC Zwolle is na twaalf minuten gestaakt. Het veld in de Euroborg was volgens scheidsrechter Alex Bos te glad om op te spelen. Volgens hem was het te gevaarlijk voor de spelers.
5 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Pablo Carreño Busta, die op de 89e plaats staat: 6-3 6-4.
5 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar staat na dertien speelronden op de laatste plaats in de Eredivisie. Het elftal van trainer Anthony Correia speelde zondag voor eigen publiek met 1-1 gelijk tegen FC Utrecht. Telstar heeft 10 punten en nam de laatste plaats over van Heracles Almelo. FC Utrecht staat vijfde met 20 punten.
5 uur geleden