The Sun: Coach Guardiola gaat verlengen bij Manchester City
MANCHESTER (ANP) - Coach Pep Guardiola staat op het punt om zijn contract bij Manchester City te verlengen tot en met 2025. Dat meldt de Britse krant The Sun. De Spanjaard zou mondeling akkoord zijn. Guardiola is sinds 2016 trainer van de Engelse club en won al drie keer de Premier League. Ook dit seizoen doet City weer volop mee om de titel. De ploeg leidt met 1 punt voorsprong op Liverpool.
Het huidige contract van Guardiola loopt tot en met 2023. Volgens The Sun is het aanblijven van de Spanjaard belangrijk om Erling Haaland over te halen de stap naar Manchester City te maken. De jonge Noorse spits speelt nu nog bij Borussia Dortmund, maar is een van de meeste gewilde spelers in Europa. Het feit dat de Alf-Inge Haaland, de vader van Erling, in zijn carrière voor City speelde, zou in het voordeel van de club spreken.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
9 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
9 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
10 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
19 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden