Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

The Athletic: Trainer Ten Hag geeft jawoord aan Manchester United

The Athletic: Trainer Ten Hag geeft jawoord aan Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Ajax-trainer Erik ten Hag heeft zijn jawoord aan Manchester United gegeven. Dat meldt de Britse krant The Athletic op basis van bronnen rond de Engelse club.

Volgens The Athletic is er sprake van een mondeling akkoord. Het zou vermoedelijk gaan om een contract voor vier jaar. United zou nog geen akkoord hebben bereikt met Ajax over een afkoopsom. Het contract van Ten Hag bij Ajax loopt eind volgend seizoen af. Voorlopig wil niemand het nieuws van de Britse krant bevestigen.

Volgens The Athletic doen alle partijen zeker voor zondag geen mededelingen over de komst van Ten Hag naar United. Ajax speelt zondag de bekerfinale tegen PSV. Ten Hag zei afgelopen zaterdag rond het duel met Sparta al dat hij zich voorlopig volledig wil focussen op de sportieve prestaties van Ajax, met wie hij opnieuw kampioen hoopt te worden.

Ten Hag is sinds eind 2017 trainer van Ajax. Hij stond ook in de belangstelling van RB Leipzig. Ajax wil graag verder met hem. Manchester United maakte al langer werk van de komst van Ten Hag. De trainer van Ajax voerde al gesprekken met de club waar interim-trainer Ralf Rangnick aan het einde van het seizoen vertrekt. Ten Hag zou inspraak hebben geëist in het aankoopbeleid van United voor het nieuwe seizoen.

Meer uit Voetbal

Oud-international Van Ginkel (33) beëindigt voetbalcarrière

ARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.

7 uur geleden
Geblesseerde keeper Ter Stegen kent 'zware uitdaging' richting WK

GIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.

9 uur geleden
PSV na eenvoudige zege op Heerenveen in halve finale beker

EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.

22 uur geleden
Bosz verkiest Gasiorowski boven Obispo centraal achterin

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.

1 dag geleden
Meer voetbaltransfers dan vorige winterperiode in betaald voetbal

ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.

1 dag geleden
Boete voor Inter en zonder fans naar uitduels na vuurwerkbom

MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.

1 dag geleden
Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

1 dag geleden