The Athletic: Trainer Ten Hag geeft jawoord aan Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Ajax-trainer Erik ten Hag heeft zijn jawoord aan Manchester United gegeven. Dat meldt de Britse krant The Athletic op basis van bronnen rond de Engelse club.
Volgens The Athletic is er sprake van een mondeling akkoord. Het zou vermoedelijk gaan om een contract voor vier jaar. United zou nog geen akkoord hebben bereikt met Ajax over een afkoopsom. Het contract van Ten Hag bij Ajax loopt eind volgend seizoen af. Voorlopig wil niemand het nieuws van de Britse krant bevestigen.
Volgens The Athletic doen alle partijen zeker voor zondag geen mededelingen over de komst van Ten Hag naar United. Ajax speelt zondag de bekerfinale tegen PSV. Ten Hag zei afgelopen zaterdag rond het duel met Sparta al dat hij zich voorlopig volledig wil focussen op de sportieve prestaties van Ajax, met wie hij opnieuw kampioen hoopt te worden.
Ten Hag is sinds eind 2017 trainer van Ajax. Hij stond ook in de belangstelling van RB Leipzig. Ajax wil graag verder met hem. Manchester United maakte al langer werk van de komst van Ten Hag. De trainer van Ajax voerde al gesprekken met de club waar interim-trainer Ralf Rangnick aan het einde van het seizoen vertrekt. Ten Hag zou inspraak hebben geëist in het aankoopbeleid van United voor het nieuwe seizoen.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
4 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
8 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
11 uur geleden