Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

The Athletic: Trainer Ten Hag geeft jawoord aan Manchester United

The Athletic: Trainer Ten Hag geeft jawoord aan Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Ajax-trainer Erik ten Hag heeft zijn jawoord aan Manchester United gegeven. Dat meldt de Britse krant The Athletic op basis van bronnen rond de Engelse club.

Volgens The Athletic is er sprake van een mondeling akkoord. Het zou vermoedelijk gaan om een contract voor vier jaar. United zou nog geen akkoord hebben bereikt met Ajax over een afkoopsom. Het contract van Ten Hag bij Ajax loopt eind volgend seizoen af. Voorlopig wil niemand het nieuws van de Britse krant bevestigen.

Volgens The Athletic doen alle partijen zeker voor zondag geen mededelingen over de komst van Ten Hag naar United. Ajax speelt zondag de bekerfinale tegen PSV. Ten Hag zei afgelopen zaterdag rond het duel met Sparta al dat hij zich voorlopig volledig wil focussen op de sportieve prestaties van Ajax, met wie hij opnieuw kampioen hoopt te worden.

Ten Hag is sinds eind 2017 trainer van Ajax. Hij stond ook in de belangstelling van RB Leipzig. Ajax wil graag verder met hem. Manchester United maakte al langer werk van de komst van Ten Hag. De trainer van Ajax voerde al gesprekken met de club waar interim-trainer Ralf Rangnick aan het einde van het seizoen vertrekt. Ten Hag zou inspraak hebben geëist in het aankoopbeleid van United voor het nieuwe seizoen.

Meer uit Voetbal

PSV legt AZ-aanvaller Van Bommel vast tot medio 2030

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de transfer van AZ-speler Ruben van Bommel afgerond. De 20-jarige aanvaller tekende een contract tot de zomer van 2030 bij de landskampioen. Dat maakte PSV vrijdag bekend.

1 uur geleden
PSV'er Xhemaili schiet Zwitserland naar kwartfinales EK

GENÈVE (ANP) - Zwitserland is op het Europees kampioenschap voetbal ternauwernood aan uitschakeling ontsnapt. Het gastland speelde in de laatste groepswedstrijd gelijk tegen Finland (1-1) en eindigde daardoor op de tweede plaats in poule A, achter Noorwegen.

7 uur geleden
Vitesse: beroep tegen besluit KNVB 'ligt in lijn der verwachting'

ARNHEM (ANP) - Vitesse gaat naar alle waarschijnlijkheid in beroep tegen het besluit van de onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB om de proflicentie in te trekken. Dat meldt de Arnhemse eerstedivisieclub op zijn website.

20 uur geleden
KNVB trekt licentie betaald voetbal Vitesse in

ZEIST (ANP) - De onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB heeft besloten de licentie van betaaldvoetbalorganisatie Vitesse per 11 juli in te trekken. De club uit Arnhem heeft structureel en over een langere periode het licentiesysteem omzeild en ondermijnd en blijft dat volgens de licentiecommissie nog steeds doen. Vitesse kan in beroep tegen het besluit.

20 uur geleden
Voetbalsters klopten Frankrijk tien jaar geleden voor het laatst

THUN (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben zondag waarschijnlijk een ruime zege nodig op Frankrijk voor een plek in de kwartfinales van het EK, maar de laatste overwinning op de Fransen dateert van tien jaar geleden. Drie jaar geleden waren 'Les Bleues', na verlenging, al verantwoordelijk voor de uitschakeling van titelhouder Oranje in de kwartfinales van het EK in Engeland.

20 uur geleden
Rasmussen verlaat Ajax voor Fortuna Düsseldorf

AMSTERDAM (ANP) - Christian Rasmussen verlaat Ajax voor Fortuna Düsseldorf. De 22-jarige Deense aanvaller slaagde er de afgelopen seizoenen niet in een basisplaats te bemachtigen bij de club uit Amsterdam.

21 uur geleden
Advocaat verlengt contract als bondscoach Curaçao tot eind 2025

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat blijft voorlopig bondscoach van Curaçao. De 77-jarige Nederlander heeft zijn deze maand aflopende contract verlengd tot het einde van dit jaar. Dat meldt de voetbalbond van Curaçao.

22 uur geleden