The Athletic: Trainer Ten Hag geeft jawoord aan Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Ajax-trainer Erik ten Hag heeft zijn jawoord aan Manchester United gegeven. Dat meldt de Britse krant The Athletic op basis van bronnen rond de Engelse club.
Volgens The Athletic is er sprake van een mondeling akkoord. Het zou vermoedelijk gaan om een contract voor vier jaar. United zou nog geen akkoord hebben bereikt met Ajax over een afkoopsom. Het contract van Ten Hag bij Ajax loopt eind volgend seizoen af. Voorlopig wil niemand het nieuws van de Britse krant bevestigen.
Volgens The Athletic doen alle partijen zeker voor zondag geen mededelingen over de komst van Ten Hag naar United. Ajax speelt zondag de bekerfinale tegen PSV. Ten Hag zei afgelopen zaterdag rond het duel met Sparta al dat hij zich voorlopig volledig wil focussen op de sportieve prestaties van Ajax, met wie hij opnieuw kampioen hoopt te worden.
Ten Hag is sinds eind 2017 trainer van Ajax. Hij stond ook in de belangstelling van RB Leipzig. Ajax wil graag verder met hem. Manchester United maakte al langer werk van de komst van Ten Hag. De trainer van Ajax voerde al gesprekken met de club waar interim-trainer Ralf Rangnick aan het einde van het seizoen vertrekt. Ten Hag zou inspraak hebben geëist in het aankoopbeleid van United voor het nieuwe seizoen.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Tay Abed (21) stapt van PSV over naar het Spaanse Levante. Dat heeft de Eindhovense club bekendgemaakt. De aanvaller heeft een contract tot medio 2029 getekend. Levante speelt op het hoogste niveau in Spanje.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Arsenal heeft ook zijn zevende wedstrijd in de Champions League gewonnen. De koploper van de Premier League versloeg in stadion San Siro Internazionale met 3-1. Arsenal, met Jurriën Timber in de ploeg, is als enige nog ongeslagen in de eerste fase. De formatie van coach Mikel Arteta was al zeker van een plek in de achtste finales. Gabriel Jesus maakte twee van de drie doelpunten voor Arsenal.
11 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Ajax heeft bij Villarreal de tweede overwinning (2-1) geboekt in het hoofdtoernooi van de Champions League. De Amsterdamse club van coach Fred Grim houdt door de zege nog een kans op een plaats bij de beste 24 teams. De nummers 9 tot en met 24 in de stand spelen een tussenronde.
12 uur geledenGROESBEEK (ANP) - NEC heeft zich ten koste van de amateurs van De Treffers geplaatst voor de kwartfinales van de KNVB-beker. In Groesbeek eindigde de uitgestelde wedstrijd in een 2-1-zege voor de club uit Nijmegen van coach Dick Schreuder. NEC speelt in de kwartfinales van het bekertoernooi thuis tegen FC Volendam.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese heeft er vertrouwen in dat Robin van Persie met Feyenoord weer goede resultaten gaat behalen. De algemeen en technisch directeur van de Rotterdammers ziet daarom geen reden de trainer nu te ontslaan. Dat vertelde Te Kloese na afloop van de nieuwjaarsreceptie aan journalisten.
16 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het Nederlands elftal gaat "tot nu toe wel" naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "Maar Trump dreigt een hoop." Dat zegt Frank Paauw, KNVB-bondsvoorzitter, bij de uitreiking van de Nieuwsfoto van het Jaar in Den Haag, waar hij een prijs uitreikte.
17 uur geledenLONDEN (ANP/DPA) - Vijftien toonaangevende vrouwenvoetbalclubs zijn vorig jaar voor het eerst gezamenlijk de grens van 150 miljoen euro aan inkomsten gepasseerd. De clubs zagen hun collectieve inkomsten stijgen met 35 procent tot een totaalbedrag van 158 miljoen euro. Dat meldt accountantskantoor Deloitte.
1 dag geleden