Teze arriveert in spelershotel PSV op Cyprus
NICOSIA (ANP) - Jordan Teze is donderdagmiddag gearriveerd in het spelershotel van PSV. De Eindhovense club laat op social media een filmpje zien waarin de international wordt verwelkomd door zijn teamgenoten. PSV speelt later op de dag (21.00 uur) in de Europa League tegen Omonia Nicosia.
Aanvankelijk mocht Tete van de Cypriotische autoriteiten het land niet in, omdat hij nog niet lang genoeg was hersteld van een besmetting met het coronavirus. Cyprus hanteert andere protocollen dan Nederland en de UEFA. In tweede instantie kreeg hij alsnog toestemming, waarna hij donderdagochtend meteen op het vliegtuig stapte.
Teze en Eran Zahavi werden woensdag vlak voor vertrek vanuit Eindhoven uit het vliegtuig gehaald. Zahavi kreeg ook bij nader inzien geen toestemming om naar Cyprus te reizen.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - De KNVB heeft 24 supporters van NAC Breda een landelijk stadionverbod opgelegd na het wangedrag in het Eredivisieduel met sc Heerenveen van 10 mei. Zij zijn verantwoordelijk gehouden voor geweld, het gooien van voorwerpen, vloeistoffen en illegaal vuurwerk of andere vormen van wangedrag.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Dušan Tadić start bij NEC in het thuisduel met Olympiakos in de derde voorronde van de Champions League. De 37-jarige Serviër speelde vorige week in het uitduel met de Griekse topclub (0-0) een kwartier mee, maar werkte afgelopen weekend tegen Telstar (1-2-nederlaag) wel een volledige wedstrijd af.
5 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB heeft vooralsnog "een beperkt aantal signalen" ontvangen van verenigingen en gemeenten over de aanhoudende droogte. Dat meldt de voetbalbond dinsdag aan het ANP. De bespeelbaarheid en kwaliteit van natuurgrasvelden en de mogelijkheden om deze voldoende te besproeien worden het meest als probleem genoemd, stelt de KNVB.
7 uur geledenSALZBURG (ANP) - Omar Artan, de scheidsrechter die voor het afgelopen WK voetbal de toegang tot de VS werd geweigerd vanwege vermeende banden met leden van terroristische organisaties, is trots om woensdag de UEFA Super Cup te fluiten. Dat zei de Somaliër op de website van de Europese voetbalbond UEFA.
8 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump neemt het op voor FIFA-voorzitter Gianni Infantino.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Micky van de Ven heeft zijn contract bij Tottenham Hotspur met twee jaar verlengd. De centrale verdediger is nu tot medio 2031 aan de club uit Londen verbonden.
1 dag geledenALKMAAR (ANP) - Peer Koopmeiners heeft zijn contract bij AZ met een seizoen verlengd. De 26-jarige middenvelder is nu tot medio 2029 aan de club uit Alkmaar verbonden, meldt AZ op X.
1 dag geleden