Tevreden Verstappen ziet in Ferrari grote uitdager
SAKHIR (ANP) - Max Verstappen kijkt tevreden terug op zijn eerste trainingsdag van het nieuwe seizoen in de Formule 1. "Het voelde goed en alles aan de auto lijkt zijn werk te doen. De dag is eigenlijk heel soepel en probleemloos verlopen en daar ben ik blij mee", zei de wereldkampioen na afloop van de tweede vrije training. De coureur van Red Bull was vooral op dreef in de tweede oefensessie bij de Grote Prijs van Bahrein, waarin hij de beste tijd liet noteren.
Verstappen ziet een nieuwe concurrent opdoemen. Het lijkt erop dat niet Mercedes, maar Ferrari de uitdager wordt in de openingsrace van het seizoen op het circuit van Sakhir. "Ferrari ging hard. Het was heel close, maar dat is ook wel weer spannend. Het zou mooi zijn als er door de nieuwe regels meer teams vooraan kunnen strijden. Maar in de trainingen heeft nog geen enkel team in de kwalificatiemodus gereden, dus we weten niet precies waar iedereen staat. Dat zullen we zaterdag zien."
Charles Leclerc reed in de tweede training in zijn Ferrari de tweede tijd. Hij was slechts 0,087 seconde minder snel dan Verstappen. Carlos Sainz zette in zijn Ferrari de derde tijd neer.
Meer uit Sport
CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Bobsleeër Dave Wesselink is bij zijn debuut op de Olympische Spelen in de tweemansbob als tiende geëindigd. De 26-jarige Noord-Hollander kwam na vier runs in het Cortina Sliding Centre tot een totaaltijd van 3.43,32. Daarmee was hij 3,62 seconden langzamer dan de Duitse winnaar Johannes Lochner.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland is dinsdag bij de Olympische Spelen in het medailleklassement op de vierde plaats blijven staan. De langebaanschaatssters Joy Beune, Marijke Groenewoud en Antoinette Rijpma-de Jong eindigden op de ploegenachtervolging als tweede en bezorgden Nederland zo de zesde zilveren medaille in Milaan.
2 uur geledenSAKHIR (ANP) - Max Verstappen komt donderdag en vrijdagmiddag in actie tijdens de laatste testdagen van de Formule 1 in Bahrein. Dat meldde zijn team Red Bull dinsdag.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Hoewel de schaatssters genoegen moesten nemen met zilver op de ploegenachtervolging bij de Spelen van Milaan, was Joy Beune blij dat ze naar huis gaat met een medaille. "Het is zilver geworden en ik ben daar supertrots op. Ik heb iets tastbaars om mijn nek hangen", zei ze na de verloren finale tegen Canada met teamgenoten Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud.
4 uur geledenMILAAN (ANP/RTR) - De eigenaar van de Oekraïense voetbalclub Sjachtar Donetsk heeft 180.000 euro gedoneerd aan de 27-jarige skeletonner Vladyslav Jeraskevitsj. Dat deed hij omdat de sporter was gediskwalificeerd voor de Winterspelen in Milaan-Cortina vanwege het dragen van een helm met afbeeldingen van Oekraïense sporters die zijn omgekomen in de oorlog met Rusland. Dat maakte de voetbalclub dinsdag bekend.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatser Marcel Bosker vertrok voor de wedstrijd om de bronzen medaille op de ploegenachtervolging op de Spelen uit het stadion om zich op te frissen voor een eventuele huldiging. Dat vertelde de 29-jarige rijder van team Reggeborgh toen hij weer terugkeerde in het Milano Speed Skating Stadium.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Rintje Ritsma is "tevreden" met een zilveren medaille voor de vrouwen en "trots" op de mannen die vierde zijn geëindigd. Dat zei de bondscoach van de schaatsers in Milaan bij de NOS.
5 uur geleden