Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tevreden Verstappen ziet in Ferrari grote uitdager

Tevreden Verstappen ziet in Ferrari grote uitdager

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen kijkt tevreden terug op zijn eerste trainingsdag van het nieuwe seizoen in de Formule 1. "Het voelde goed en alles aan de auto lijkt zijn werk te doen. De dag is eigenlijk heel soepel en probleemloos verlopen en daar ben ik blij mee", zei de wereldkampioen na afloop van de tweede vrije training. De coureur van Red Bull was vooral op dreef in de tweede oefensessie bij de Grote Prijs van Bahrein, waarin hij de beste tijd liet noteren.

Verstappen ziet een nieuwe concurrent opdoemen. Het lijkt erop dat niet Mercedes, maar Ferrari de uitdager wordt in de openingsrace van het seizoen op het circuit van Sakhir. "Ferrari ging hard. Het was heel close, maar dat is ook wel weer spannend. Het zou mooi zijn als er door de nieuwe regels meer teams vooraan kunnen strijden. Maar in de trainingen heeft nog geen enkel team in de kwalificatiemodus gereden, dus we weten niet precies waar iedereen staat. Dat zullen we zaterdag zien."

Charles Leclerc reed in de tweede training in zijn Ferrari de tweede tijd. Hij was slechts 0,087 seconde minder snel dan Verstappen. Carlos Sainz zette in zijn Ferrari de derde tijd neer.

Meer uit Sport

Richardson verslaat Lavreysen in finale sprint op EK baan

KONYA (ANP) - Baanwielrenner Harrie Lavreysen is er niet in geslaagd zijn Europese titel in het sprinttoernooi te prolongeren. De regerend olympisch en wereldkampioen verloor in het Turkse Konya in de finale van zijn Britse rivaal Matthew Richardson.

8 uur geleden
Winnares van olympische medaille polsstokspringen geschorst

TORONTO (ANP) - De Canadese polsstokspringster Alysha Newman is voorlopig geschorst. De winnares van het brons op de laatste Olympische Spelen in Parijs is afgelopen jaar driemaal in de fout gegaan met het doorgeven van haar verblijfplaatsen, de zogenoemde whereabouts. Dat meldde de Athletics Integrity Unit (AIU) woensdag.

8 uur geleden
Dorenbos pakt zilver op omnium bij EK baanwielrennen

KONYA (ANP) - Yanne Dorenbos heeft op de EK baanwielrennen in het Turkse Konya de zilveren medaille op het onderdeel omnium veroverd. De 25-jarige Castricummer moest in de meerkamp zijn meerdere erkennen in de Portugees Iúri Leitão, die hem op de puntenkoers te snel af was.

9 uur geleden
Stolz tevreden met snelle trainingsrit op 1500 meter in Milaan

MILAAN (ANP) - Jordan Stolz heeft enkele dagen voor de start van de Olympische Spelen in een trainingswedstrijd op de 1500 meter in het Milano Speed Skating Stadium een tijd van 1.44,26 geschaatst. De Amerikaanse topfavoriet ging niet voluit, maar schaatste als een van de weinigen met tempo door tot de finish en was blij met zijn tijd. "Ik denk dat het best een goede tijd is", reageerde de Amerikaan na afloop.

9 uur geleden
Directeur KNLTB wil gesprek met tennissers na kritiek Griekspoor

AMSTELVEEN (ANP) - Directeur Edu Jansing van de tennisbond KNLTB gaat in gesprek met een aantal topspelers. Dat heeft hij tegen het ANP gezegd naar aanleiding van kritiek die Tallon Griekspoor heeft geuit in de richting van de bond. Dat deed de nummer 1 van Nederland in gesprek met NU.nl waarin hij aankondigde zich voorlopig niet meer beschikbaar te stellen voor de Davis Cup.

9 uur geleden
Na Alcaraz meldt ook Zverev zich af voor tennistoernooi Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Na Carlos Alcaraz heeft ook Alexander Zverev zich afgemeld voor de 53e editie van de ABN AMRO Open in Rotterdam. De 28-jarige Duitse tennisser kampt met een enkelblessure en heeft van zijn fysiotherapeut het advies gekregen rust te nemen.

10 uur geleden
Van de Wouw start niet in finale bij EK baan, Van der Peet vijfde

KONYA (ANP) - Hetty van de Wouw is zonder te rijden haar Europese titel op de tijdrit kwijtgeraakt. De 27-jarige Nederlandse meldde zich op de EK baanwielrennen in het Turkse Konya vlak voor de start van de tijdrit af. Het is onduidelijk wat de reden voor de afzegging is.

10 uur geleden