Tevreden Koeman baalt van rode kaart Piqué
BARCELONA (ANP) - Over het geheel genomen keek Ronald Koeman dinsdag tevreden terug op het duel in de Champions League tussen FC Barcelona en het Hongaarse Ferencvaros. "Bij vlagen speelden we goed voetbal en we hebben laten zien dat we mensen hebben die doelpunten kunnen maken", zei de coach wiens team zaterdag nog met 1-0 verloor bij Getafe. Een schaduw op de 5-1-zege vormde de rode kaart voor verdediger Gerard Piqué. "Te zwaar bestraft", oordeelde de coach van Barcelona.
Piqué werd 20 minuten voor tijd uit het veld gestuurd door de Zwitserse scheidsrechter Sandro Schärer nadat hij Ferencvaros-aanvaller Tpkmac Nguen aan het shirt naar de grond had getrokken. "Het is een overtreding, een strafschop en een gele kaart. Ik begrijp deze beslissing niet", zei de Nederlander, die volgende week Piqué in de uitwedstrijd tegen Juventus moet missen.
Lionel Messi werd de eerste speler die in zestien opeenvolgende seizoenen heeft gescoord in de Champions League. De andere doelpunten kwamen op naam van Ansu Fati, Philippe Coutinho, Pedri en Ousmane Dembélé. "Over het geheel genomen ben ik tevreden, al zakten we soms even in. Maar als er nog twijfels waren over onze doelpuntenmakers, dan hebben we in ieder geval laten zien dat dat wel goed zit. Met dank ook aan Messi met een doelpunt en twee assists."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is na zeven wedstrijden nog altijd ongeslagen. Het elftal van trainer Giovanni van Bronckhorst behaalde zondag in De Kuip met een 5-0-zege tegen FC Utrecht de vijfde overwinning van het seizoen. Feyenoord heeft 17 punten. FC Utrecht staat na zeven duels op 5 punten.
13 minuten geledenPARIJS (ANP) - Het Franse Openbaar Ministerie is een onderzoek begonnen naar PSG-voorzitter Nasser Al-Khelaïfi wegens belangenverstrengeling. Dat meldt het Franse persbureau AFP. Het onderzoek naar de Qatarees houdt verband met zijn dubbelrol als voorzitter van de Parijse voetbalclub en de beIN Media Group tijdens besprekingen over uitzendrechten van de Franse voetbalbond.
1 uur geledenLUZERN (ANP/DPA) - Het Openbaar Ministerie van Luzern is een onderzoek gestart tegen voetballer Granit Xhaka, de aanvoerder van Sunderland en het Zwitserse nationale elftal, op verdenking van het verkrijgen van valse coronavaccinatiebewijzen. Dit bevestigde de politie van Luzern aan persbureau DPA.
5 uur geledenSEVILLA (ANP) - Aanvoerder Raphinha heeft koploper FC Barcelona aan een 3-1-zege bij Sevilla geholpen. De Braziliaanse international tekende voor de complete productie van de Catalanen.
15 uur geledenTILBURG (ANP) - Fortuna Sittard is naar de zesde plaats op de ranglijst geklommen na een nipte zege bij Willem II. De formatie van trainer Danny Buijs won met 1-0 in Tilburg.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft voor de derde keer dit seizoen puntenverlies geleden. De formatie van trainer Míchel Sánchez kwam voor eigen publiek ondanks een groot aantal kansen niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Excelsior.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zijn tweede overwinning van het seizoen geboekt. De formatie uit Friesland won op Het Kasteel met 4-0 van Sparta Rotterdam.
17 uur geleden