Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tete verruilt Olympique Lyon voor Premier League-club Fulham

Tete verruilt Olympique Lyon voor Premier League-club Fulham

LYON (ANP) - Kenny Tete verruilt de Franse topclub Olympique Lyon voor het Engelse Fulham, dat afgelopen seizoen promoveerde naar de Premier League. De 24-jarige rechtsback heeft in Londen voor vier jaar getekend, met een optie voor een extra jaar.

"Ik hoorde van de interesse van Fulham en ik was meteen erg enthousiast. Ik sprak met mensen om me heen en wist al snel dat ik Lyon wilde verlaten om naar Fulham te verkassen", aldus Tete. "De club is weer terug in de Premier League en ik zal 100 procent geven om ons daar te houden."

Afgelopen seizoen speelde Terence Kongolo op huurbasis voor Fulham en in het verleden kwamen onder anderen Edwin van der Sar en Ryan Babel uit voor de historische club.

Oud-Ajacied Tete speelde sinds 2017 bij Lyon, waar hij ploeggenoot was van Memphis Depay. Lyon reikte afgelopen seizoen tot de halve finales van de Champions League, waarin Bayern München met 3-0 te sterk was.

Fulham eindigde afgelopen seizoen als vierde in het Championship en verzekerde zich via de play-offs van promotie. In de finale werd Brentford verslagen.

Tete, dertienvoudig international, behoorde tot de selectie van Oranje tijdens de afgelopen twee wedstrijden in de Nations League.

Meer uit Voetbal

Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

13 minuten geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

2 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

6 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

7 uur geleden
PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

8 uur geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

8 uur geleden
Schreuder na vijf maanden ontslagen bij Saudische club Al-Diriyah

DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.

9 uur geleden