Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Tests Chinese coronavaccins geschrapt om gebrek aan patiënten'

'Tests Chinese coronavaccins geschrapt om gebrek aan patiënten'

PEKING (ANP) - Onderzoeken van zeker 45 Chinese vaccins tegen het nieuwe coronavirus zijn geschrapt, omdat er in China te weinig mensen zijn die nog worden behandeld aan het virus. Dat zegt Zhong Nanshan, het hoofd van het team dat de regering adviseert over het virus, tegen Chinese staatsmedia.

"Veel onderzoeken zijn geannuleerd omdat niemand had gedacht dat China het virus zo snel onder controle zou krijgen", aldus Zhong. "We hebben geen mogelijkheid meer voor een grootschalige test van vaccins."

Volgens de Chinese cijfers worden er nog 1081 mensen in het land behandeld vanwege het virus. Sinds het begin van de uitbraak zijn er ruim 580 aanvragen voor klinisch onderzoek binnengekomen in China.

Meer uit Buitenland

Israël voert luchtaanvallen op Gaza op

GAZA-STAD (ANP) - Het Israëlische leger voert zijn luchtaanvallen in de Palestijnse Gazastrook op, melden diverse Palestijnse bronnen, waaronder persbureau Wafa. Sinds zonsopgang op zondag zouden daarbij al minstens vijftig Palestijnen zijn omgekomen.

1 uur geleden
Meer bewaking voor Franse moskeeën na moord op biddende moslim

PARIJS (ANP/AFP) - Frankrijk gaat de veiligheidsmaatregelen rond moskeeën aanscherpen nadat een biddende moslim in een gebedshuis in het zuiden van het land was doodgestoken. Minister van Binnenlandse Zaken Bruno Retailleau zei dat hij regionale bestuurders opdracht had gegeven alle moskeeën in Frankrijk "beter te beschermen".

2 uur geleden
Canadese verdachte inrijden op menigte had psychische problemen

VANCOUVER (ANP/RTR/AFP) - De 30-jarige man die ervan verdacht wordt met een auto op een menigte te hebben ingereden in de Canadese stad Vancouver, heeft een "aanzienlijke geschiedenis" van interactie met de politie en psychische hulpverleners. Dat meldt de politie. Een motief is nog niet bekend.

2 uur geleden
Israël beschiet gebouw in Zuid-Beiroet na waarschuwing

BEIROET (ANP/RTR/AFP) - In Zuid-Beiroet is een gebouw geraakt bij een Israëlische aanval, bijna een uur nadat het Israëlische leger een evacuatiebevel had uitgevaardigd aan de bewoners van het gebied. Er is nog niets bekend over slachtoffers of schade.

2 uur geleden
Pakistan doodt ruim vijftig militanten die uit Afghanistan kwamen

ISLAMABAD (ANP/AFP) - Het Pakistaanse leger meldt minstens 54 militanten te hebben gedood die vanuit Afghanistan het noordwesten van Pakistan probeerden binnen te dringen. Het zou gaan om islamisten, die vanuit hun schuilplaatsen in Afghanistan achter dodelijke aanvallen over de grens zouden zitten.

4 uur geleden
Trump minder geliefd dan andere presidenten na eerste 100 dagen

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump is duidelijk minder geliefd dan zijn voorgangers na de eerste honderd dagen in functie. Zelfs in zijn eerste ambtstermijn, van 2017 tot 2021, werd hij ruim drie maanden na de start hoger gewaardeerd.

4 uur geleden
Zelensky: Oekraïne vecht verder in bezette Russische regio Koersk

KYIV (ANP/AFP) - Volgens de Oekraïense president Volodymyr Zelensky vecht het Oekraïense leger nog steeds in de Russische grensregio Koersk. Een dag eerder had Moskou de "volledige bevrijding" van de westelijke regio opgeëist.

5 uur geleden