Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Terzic terug als trainer van Borussia Dortmund

Terzic terug als trainer van Borussia Dortmund

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft Edin Terzic aangesteld als opvolger van de ontslagen hoofdtrainer Marco Rose. De 39-jarige Terzic had vorig seizoen als interim-trainer al ruim een half jaar de leiding over de hoofdmacht van Dortmund, na het ontslag van Lucien Favre. Hij werd daarna technisch directeur van de Duitse voetbalclub.

Dortmund besloot vrijdag om Rose te ontslaan, na een tegenvallend seizoen. Dortmund moest de Duitse landstitel opnieuw aan Bayern München laten en werd in Europees verband vroeg uitgeschakeld. De club moest afscheid nemen van de Noorse topschutter Erling Haaland, die overstapt naar Manchester City.

Terzic moet de successen terugbrengen in Dortmund. Onder leiding van de van assistent tot hoofdtrainer gepromoveerde Terzic won de ploeg vorig jaar de Duitse beker. Hij ondertekent nu een contract tot de zomer van 2025 bij de club van Oranje-international Donyell Malen. "Edin kent onze club en een groot deel van het team. Hij weet welke aanpassingen we willen doen om onze supporters weer succesvol voetbal te bieden", zegt technisch directeur Sebastian Kehl.

Meer uit Voetbal

Arsenal wint grootste geldprijs ooit in vrouwenvoetbal

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.

6 uur geleden
Geen winnaar bij duel tussen FC Volendam en Go Ahead Eagles

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.

8 uur geleden
NEC haalt IJslander Willumsson terug naar Eredivisie

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.

8 uur geleden
Anderlecht ontslaat trainer Hasi om slechte resultaten

BRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.

9 uur geleden
Koploper Internazionale wint van Cremonese

CREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).

9 uur geleden
City verspeelt punten tegen Spurs en ziet Arsenal uitlopen

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.

9 uur geleden
Ajax bevestigt komst van linksback Zintsjenko

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.

11 uur geleden