Terugkeer bij FC Utrecht voelt voor spits Haller als thuiskomen
UTRECHT (ANP) - Spits Sébastien Haller is al bij het stadion van FC Utrecht om zijn terugkeer bij de club af te ronden. Bij zijn aankomst bij de Galgenwaard vertelde de 30-jarige Ivoriaan voor de camera van RTV Utrecht al dat zijn - nog niet officieel bevestigde - overgang voelt als thuiskomen. "Ik heb meer reacties gehad dan ik kan tellen. Het is heel fijn om terug te zijn. Ik ben hier omdat ik doelpunten wil maken", sprak Haller.
Woensdag werd via verschillende media al duidelijk dat er overeenstemming is tussen Borussia Dortmund, Leganés en FC Utrecht over de huurtransfer van Haller. De spits staat sinds 2022 bij de Duitse club onder contract, die hem de eerste seizoenshelft verhuurde aan het Spaanse Leganés. Daar kwam hij in de acht La Liga-wedstrijden die hij speelde niet tot scoren.
Haller speelde eerder van 2015 tot 2017 bij FC Utrecht, de huidige nummer 3 van de Eredivisie. Daarna stapte hij over naar Eintracht Frankfurt. In zijn periode bij Ajax, van begin 2021 tot halverwege 2022, verdiende hij een transfer naar Dortmund.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Gennaro Gattuso stopt als bondscoach van het Italiaanse voetbalelftal na het mislopen van het WK voetbal. Dat laat de Italiaanse voetbalbond FIGC weten op de eigen site. Gattuso verloor dinsdag met Italië na strafschoppen van Bosnië en Herzegovina in de finale van de play-offs voor het WK. Het is de derde keer op rij dat viervoudig wereldkampioen Italië het WK misloopt.
32 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong hervat volgende week de groepstraining bij FC Barcelona. Dat vertelde trainer Hansi Flick in een vooruitblik op de topper van zaterdag in de Spaanse voetbalcompetitie bij Atlético Madrid.
33 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC-trainer Dick Schreuder weet nog niet of zijn aanvoerder Tjaronn Chery zaterdag tegen Excelsior speelt. Dat zei de 54-jarige coach in een interview met het clubkanaal. Vanwege de zogenoemde paspoortkwestie was de international van Suriname niet meer speelgerechtigd en mocht daardoor enige tijd niet meetrainen.
45 minuten geledenBOEKAREST (ANP/DPA) - De voormalig bondscoach van Roemenië, Mircea Lucescu, heeft een dag na zijn aftreden in het ziekenhuis een hartaanval gehad. Volgens Roemeense media gebeurde dat vlak voor zijn geplande ontslag uit het ziekenhuis. Zijn toestand is momenteel stabiel en hij is bij bewustzijn, meldt het ziekenhuis in Boekarest.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz heeft de nederlagen tegen NEC (2-3) en Telstar verwerkt op een skivakantie in Italië. Dat vertelde hij vrijdag op een persconferentie op sportcomplex De Herdgang in Eindhoven.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse roept de KNVB op om duidelijkheid te geven in de langlopende zaak over de proflicentie van de club uit Arnhem. De vereniging kondigt voor de komende tijd "publieksvriendelijke acties" aan om de KNVB daartoe te bewegen, staat in een verklaring op de website. Wat die acties inhouden, is onduidelijk.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Bryan Linssen (35) heeft zijn aflopende contract bij NEC met twee jaar verlengd tot de zomer van 2028. Linssen kwam in januari 2025 over naar Nijmegen vanuit Japan. In ruim een jaar tijd speelde hij 45 wedstrijden en maakte hij veertien doelpunten. Hij is inmiddels uitgegroeid tot de vaste spits van NEC, dat met de derde plaats in de Eredivisie en het behalen van de bekerfinale een zeer succesvol seizoen beleeft.
21 uur geleden