Terugkeer bij FC Utrecht voelt voor spits Haller als thuiskomen
UTRECHT (ANP) - Spits Sébastien Haller is al bij het stadion van FC Utrecht om zijn terugkeer bij de club af te ronden. Bij zijn aankomst bij de Galgenwaard vertelde de 30-jarige Ivoriaan voor de camera van RTV Utrecht al dat zijn - nog niet officieel bevestigde - overgang voelt als thuiskomen. "Ik heb meer reacties gehad dan ik kan tellen. Het is heel fijn om terug te zijn. Ik ben hier omdat ik doelpunten wil maken", sprak Haller.
Woensdag werd via verschillende media al duidelijk dat er overeenstemming is tussen Borussia Dortmund, Leganés en FC Utrecht over de huurtransfer van Haller. De spits staat sinds 2022 bij de Duitse club onder contract, die hem de eerste seizoenshelft verhuurde aan het Spaanse Leganés. Daar kwam hij in de acht La Liga-wedstrijden die hij speelde niet tot scoren.
Haller speelde eerder van 2015 tot 2017 bij FC Utrecht, de huidige nummer 3 van de Eredivisie. Daarna stapte hij over naar Eintracht Frankfurt. In zijn periode bij Ajax, van begin 2021 tot halverwege 2022, verdiende hij een transfer naar Dortmund.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
1 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Chelsea-aanvaller Cole Palmer is fit genoeg om zondag te spelen in de Premier League-wedstrijd tegen Arsenal. Dat zei Chelsea-manager Enzo Maresca tijdens een persconferentie.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam in de Eredivisie niet beschikken over Ivan Perisic. De Kroaat viel woensdag in de door de Eindhovenaren met 4-1 gewonnen ontmoeting bij Liverpool in de Champions League uit met een blessure.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.
8 uur geledenSEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
18 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
19 uur geleden