Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Terugkeer bij FC Utrecht voelt voor spits Haller als thuiskomen

Terugkeer bij FC Utrecht voelt voor spits Haller als thuiskomen

UTRECHT (ANP) - Spits Sébastien Haller is al bij het stadion van FC Utrecht om zijn terugkeer bij de club af te ronden. Bij zijn aankomst bij de Galgenwaard vertelde de 30-jarige Ivoriaan voor de camera van RTV Utrecht al dat zijn - nog niet officieel bevestigde - overgang voelt als thuiskomen. "Ik heb meer reacties gehad dan ik kan tellen. Het is heel fijn om terug te zijn. Ik ben hier omdat ik doelpunten wil maken", sprak Haller.

Woensdag werd via verschillende media al duidelijk dat er overeenstemming is tussen Borussia Dortmund, Leganés en FC Utrecht over de huurtransfer van Haller. De spits staat sinds 2022 bij de Duitse club onder contract, die hem de eerste seizoenshelft verhuurde aan het Spaanse Leganés. Daar kwam hij in de acht La Liga-wedstrijden die hij speelde niet tot scoren.

Haller speelde eerder van 2015 tot 2017 bij FC Utrecht, de huidige nummer 3 van de Eredivisie. Daarna stapte hij over naar Eintracht Frankfurt. In zijn periode bij Ajax, van begin 2021 tot halverwege 2022, verdiende hij een transfer naar Dortmund.

Meer uit Voetbal

FC Volendam wint eerste duel finale play-offs na fouten Willem II

TILBURG (ANP) - FC Volendam heeft een goede stap gezet richting een langer verblijf op het hoogste niveau. De nummer 16 van de Eredivisie won de eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om promotie/degradatie met 2-1 bij Willem II. Volendam dankte de zege onder meer aan twee blunders achterin bij de club uit de Keuken Kampioen Divisie. De returnwedstrijd is zaterdag in Volendam.

53 minuten geleden
FC Utrecht kan geen beroep doen op Min tegen sc Heerenveen

UTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Utrecht kan donderdag in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal tegen sc Heerenveen geen beroep doen op David Min. "Hij heeft lichte liesklachten, dus hij haalt de wedstrijd van morgen helaas niet", zei de coach woensdag.

3 uur geleden
UEFA past format Nations League en EK-kwalificatie aan

NYON (ANP) - De UEFA past vanaf 2028 het format van de Nations League en de EK-kwalificatie aan. De Europese voetbalbond hoopt er met de wijzigingen voor te zorgen dat er meer spanning komt en dat er minder wedstrijden zijn waar niets meer op het spel staat. Dat meldt de UEFA in een persbericht.

3 uur geleden
PSG-coach Luis Enrique roemt defensieve kwaliteiten Dembélé

PARIJS (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de finale van de Champions League tegen Arsenal de defensieve kwaliteiten van spits Ousmane Dembélé uitgelicht. De winnaar van de Gouden Bal van vorig jaar, die vooral bekendstaat om zijn aanvallende prestaties, is volgens Luis Enrique een voorbeeld voor anderen.

3 uur geleden
Spaanse middenvelder López van FC Barcelona mist WK

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-middenvelder Fermín López kan volgende maand niet meedoen aan het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 23-jarige Spanjaard brak zondag in de ontmoeting met Real Betis het vijfde middenvoetsbeentje in zijn rechtervoet. Een operatie bleek noodzakelijk.

6 uur geleden
Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

22 uur geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

23 uur geleden