Terugkeer bij FC Utrecht voelt voor spits Haller als thuiskomen
UTRECHT (ANP) - Spits Sébastien Haller is al bij het stadion van FC Utrecht om zijn terugkeer bij de club af te ronden. Bij zijn aankomst bij de Galgenwaard vertelde de 30-jarige Ivoriaan voor de camera van RTV Utrecht al dat zijn - nog niet officieel bevestigde - overgang voelt als thuiskomen. "Ik heb meer reacties gehad dan ik kan tellen. Het is heel fijn om terug te zijn. Ik ben hier omdat ik doelpunten wil maken", sprak Haller.
Woensdag werd via verschillende media al duidelijk dat er overeenstemming is tussen Borussia Dortmund, Leganés en FC Utrecht over de huurtransfer van Haller. De spits staat sinds 2022 bij de Duitse club onder contract, die hem de eerste seizoenshelft verhuurde aan het Spaanse Leganés. Daar kwam hij in de acht La Liga-wedstrijden die hij speelde niet tot scoren.
Haller speelde eerder van 2015 tot 2017 bij FC Utrecht, de huidige nummer 3 van de Eredivisie. Daarna stapte hij over naar Eintracht Frankfurt. In zijn periode bij Ajax, van begin 2021 tot halverwege 2022, verdiende hij een transfer naar Dortmund.
Meer uit Voetbal
NEW YORK (ANP) - Doelman Bart Verbruggen is geblesseerd uitgevallen tijdens de laatste oefenwedstrijd voor het WK tegen Oezbekistan in New York. De doelman kwam in botsing met verdediger Abdukodir Khusanov van Manchester City. Hij speelde vervolgens nog even verder, maar liet zich vervangen door Mark Flekken.
1 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Oud-voetbalbestuurder Michel Platini klaagt voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA aan bij een Franse rechtbank. Dat schreef de 70-jarige Franse oud-speler in een verklaring aan persbureau AFP. Platini is van mening dat hij is tegengewerkt bij de verkiezing voor een nieuwe FIFA-voorzitter in 2015.
2 uur geledenNEW YORK (ANP) - De spelers van het Nederlands elftal hebben Hans Jorritsma vlak voor het oefenduel met Oezbekistan met een moment van stilte herdacht.
2 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman verwijt Arsenal niet dat die club Jurriën Timber vorige week zaterdag een uur heeft laten spelen in de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. "Ik neem ze niets kwalijk", zei de bondscoach van het Nederlands elftal maandag vlak voor de oefenwedstrijd tegen Oezbekistan in New York. "Het was een finale, maar het heeft niet geholpen."
2 uur geledenNEW YORK (ANP) - Jurriën Timber mist het WK met het Nederlands elftal. De verdediger is onvoldoende hersteld van een liesblessure. Bondscoach Ronald Koeman heeft Lutsharel Geertruida als vervanger opgeroepen, zo meldt de KNVB.
4 uur geledenNEW YORK (ANP) - De KNVB maakt waarschijnlijk verlies op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Als we wereldkampioen worden, verdienen we 6 miljoen dollar. Als we tweede worden, maken we 2 miljoen dollar verlies", vertelde directeur betaald voetbal Marianne van Leeuwen tijdens een bijeenkomst op het Nederlandse consulaat in New York.
5 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft een schikking getroffen met oud-speler Lassana Diarra in een zaak over transferrechten van spelers. De voormalige Franse international had een schadevergoeding van 65 miljoen euro geëist van de FIFA en de Belgische voetbalbond KBVB. Diarra kreeg in 2024 gelijk van het Europese Hof van Justitie, dat vond dat de transferregels van de FIFA in strijd zijn met Europese wetgeving.
8 uur geleden