
Teruggekeerde Vettel wil bij GP Australië meer leren over auto
MELBOURNE (ANP/DPA) - Formule 1-coureur Sebastian Vettel wil de vrije trainingen bij de Grote Prijs van Australië gaan gebruiken om meer te gaan leren over zijn auto. Het wordt voor de 34-jarige Duitser zijn eerste race van het seizoen, nadat hij die in Bahrein en Saudi-Arabië miste door een coronabesmetting. Omdat hij ook tijdens de testdagen voor het seizoen niet tot veel kilometers kwam, heeft de Aston Martin-coureur een achterstand in te halen.
"Het voelt als te laat komen op school", zei Vettel zelf over zijn verlate start van het seizoen. Hij moet zijn team aan de eerste punten gaan helpen, nu de Britse renstal net als Williams nog geen punten wist te halen.
"Na bijna een maand uit de auto te zijn geweest, zal het belangrijk zijn om te leren in de trainingen", aldus de viervoudig wereldkampioen."Ik hoop dat we een paar stappen vooruit kunnen zetten in wat normaal een spannende en onvoorspelbare race is. Ik kijk er naar uit om weer aan de slag te gaan."
Vettel won de race in Melbourne, die na twee jaar afwezigheid weer wordt gereden, drie keer. De race begint zondag om 07.00 uur.
Meer uit Sport
NEW YORK (ANP) - Tallon Griekspoor neemt het in de eerste ronde van de US Open op tegen de Fransman Adrian Mannarino. Botic van de Zandschulp kent een lastige loting met de als elfde geplaatste Deen Holger Rune als eerste tegenstander.
2 uur geledenTURIJN (ANP) - Jonas Vingegaard verwacht dat hij in de strijd om de eindzege van de Vuelta moet afrekenen met de Portugees João Almeida en de Spanjaard Juan Ayuso van UAE Team Emirates. "Zij hebben een sterk team en twee rijders die ze kunnen uitspelen", zei de Deen van Visma - Lease a Bike tijdens een persmoment voor de wielerronde die zaterdag start in het Italiaanse Turijn.
5 uur geledenTURIJN (ANP) - Er staan dit jaar vijftien Nederlandse wielrenners aan de start van de Vuelta. De Ronde van Spanje begint op zaterdag in het Italiaanse Turijn en eindigt op 14 september in de Spaanse hoofdstad Madrid.
6 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Coach Darren Cahill denkt dat tennisser Jannik Sinner op tijd fit is om zijn titel op de US Open te verdedigen. De 24-jarige nummer 1 van de wereld moest maandag door ziekte opgeven in de finale van het toernooi van Cincinnati. De Italiaan meldde zich vervolgens af voor het gemengd dubbel van het laatste grandslamtoernooi van het jaar, dat een dag later op het programma stond.
11 uur geledenWINSTON-SALEM (ANP) - Botic van de Zandschulp heeft voor de tweede keer de kwartfinales gehaald van het tennistoernooi van Winston-Salem. De 29-jarige Nederlander verloor tegen de Argentijnse oud-winnaar Sebastián Báez de eerste set nog kansloos, maar herstelde zich: 0-6 6-1 6-4.
11 uur geledenNEW YORK (ANP) - Dubbelspecialisten Sara Errani en Andrea Vavassori hebben in de nieuwe opzet van het gemengd dubbelspel op de US Open hun titel met succes verdedigd. De Italianen versloegen in de finale van het showformat in New York enkelspeltoppers Iga Swiatek en Casper Ruud in drie sets: 6-3 5-7 10-6.
12 uur geledenLAUSANNE (ANP) - Nadine Visser heeft haar topvorm onderstreept met een overtuigende zege op de 100 meter horden in de Diamond League van Lausanne in Zwitserland. De 30-jarige Nederlandse atlete trok zich niets aan van de regen en won een vlekkeloze race in 12,45. Ze versloeg vrijwel de complete wereldtop. De Amerikaanse olympisch kampioene Masai Russell finishte als tweede in 12,53, de Zwitserse Ditaji Kambundji eindigde als derde in 12,54. De Nigeriaanse wereldrecordhoudster Tobi Amusan werd vijfde in 12,82.
23 uur geleden