Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Teruggekeerde spits Miedema wil vrijdag al spelen voor Oranje

Teruggekeerde spits Miedema wil vrijdag al spelen voor Oranje

ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema is vol gretigheid na ruim een jaar terug bij de selectie van Oranje. De 27-jarige spits maakte zondag bij Arsenal pas weer haar eerste minuten sinds haar kruisbandblessure, maar wil graag vrijdag al spelen in het Nations Leagueduel met Schotland. Een basisplaats zit er in ieder geval nog niet in, maar als het op de trainingen goed gaat, moet een invalbeurt van 10 tot 15 minuten zeker lukken.

Miedema had een tijdje een relatie met de Schotse voetbalster Lisa Evans en wil daarom extra graag spelen. "Het is mijn tweede thuisland", zegt de Drentse met een lach. "Ik ken er natuurlijk veel mensen en die komen dinsdag ook allemaal naar de wedstrijd in Schotland. Dat is wel iets moois. Ik heb al heel vaak van Schotland gewonnen en veel doelpunten gemaakt. Ik hoop dat we dat nu volhouden."

De topscorer aller tijden verwacht nog niet gelijk doelpunten van zichzelf. "Het duurt misschien even voordat ik weer op mijn top ben, maar mijn eerste treffer zal zeker weer bijzonder zijn. Al vind ik het ook al heel fijn om nu weer hier op het veld te staan."

WK

Bang voor een nieuwe zware knieblessure is Miedema niet echt. "Het scheelt dat het bij mij gebeurde toen er niemand om me heen was. Op het moment dat ik het veld op stap, ben ik er niet mee bezig. Ik voel me goed en sterk. Ik vind het gereis, de wedstrijddruk en het onderdeel uitmaken van de wedstrijdselectie wel weer spannend."

Miedema raakte in december zwaar geblesseerd. Het missen van het WK afgelopen zomer noemt ze het moeilijkste moment van haar revalidatieperiode.

Meer uit Voetbal

Inter knokt zich tegen Pisa terug van achterstand en wint ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.

4 uur geleden
Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

11 uur geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

13 uur geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

14 uur geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

16 uur geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

16 uur geleden
Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

19 uur geleden