Teruggekeerde Mbappé leidt PSG langs Nice
NICE (ANP) - Kylian Mbappé heeft Paris Saint-Germain bij zijn terugkeer naar een overwinning op OGC Nice geleid. De Franse aanvaller, die de eerste wedstrijden van het seizoen miste vanwege een coronabesmetting, opende na bijna 40 minuten de score uit een strafschop.
Angel Di María verdubbelde in de blessuretijd van de eerste helft de voorsprong. De Braziliaanse aanvoerder Marquinhos bepaalde halverwege de tweede helft de eindstand in Nice op 0-3. Neymar zat zijn laatste van twee wedstrijden schorsing uit.
Mitchel Bakker had wederom een basisplaats bij de Franse kampioen. De 20-jarige jeugdinternational mocht eerder in de week tegen FC Metz (1-0) ook al starten. Bakker maakte toen na een uur spelen plaats voor zijn Spaanse concurrent Juan Bernat, maar die liep in de slotfase een zware knieblessure op en is maanden uitgeschakeld.
Zonder Mbappé startte de topclub uit Parijs de Franse competitie met twee nederlagen.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - FC Twente heeft de tiende speelronde van de Eredivisie afgesloten met een overwinning op AZ en is de club uit Alkmaar daarmee voorbijgestoken op de ranglijst. In het AFAS Stadion in Alkmaar werd het 0-2. Twente staat nu vierde met 20 punten, evenveel als nummer 5 AZ en nummer 3 PSV. Feyenoord is de koploper met 24 punten.
55 minuten geledenFREIBURG (ANP) - Bayern München heeft dankzij een zege bij SC Freiburg de koppositie in de Bundesliga weer overgenomen van Borussia Dortmund. De Duitse landskampioen, die het in Freiburg moest doen zonder trainer Vincent Kompany, won met 3-1.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft de goede vorm van de zeges op FC Groningen en Atalanta voortgezet met een overwinning bij Sparta Rotterdam. Op Het Kasteel won de ploeg van trainer Míchel Sánchez met 2-1 dankzij treffers van Tolu Arokodare en Abdellah Ouazane. Jens Toornstra scoorde voor Sparta.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til zag PSV ook in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord (1-1) veel kansen missen. "Ik maak me pas zorgen als we geen mogelijkheden meer krijgen", zei de aanvallende middenvelder van de titelhouder. "Laten we het erop houden dat het even niet meezit."
5 uur geledenLAUSANNE (ANP/RTR) - Moskou is de gastheer van het WK gewichtheffen in 2030. De internationale gewichthefbond IWF heeft als eerste sportbond zondag een wereldkampioenschap toegewezen aan Rusland sinds de Russische invasie van Oekraïne in 2022. De Russische stad Kazan zou de WK zwemmen van 2025 organiseren, maar die titelstrijd werd verplaatst naar Singapore.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz baalde van het gelijkspel van PSV tegen Feyenoord (1-1). "We hadden verdiend om deze wedstrijd te winnen", zei hij.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft voor de achtste wedstrijd op rij niet gewonnen. Op het eigen Old Trafford verloor de ploeg van trainer Michael Carrick met 3-0 van Bournemouth. Justin Kluivert was met een assist belangrijk voor zijn club.
5 uur geleden