Teruggekeerde Mbappé leidt PSG langs Nice
NICE (ANP) - Kylian Mbappé heeft Paris Saint-Germain bij zijn terugkeer naar een overwinning op OGC Nice geleid. De Franse aanvaller, die de eerste wedstrijden van het seizoen miste vanwege een coronabesmetting, opende na bijna 40 minuten de score uit een strafschop.
Angel Di María verdubbelde in de blessuretijd van de eerste helft de voorsprong. De Braziliaanse aanvoerder Marquinhos bepaalde halverwege de tweede helft de eindstand in Nice op 0-3. Neymar zat zijn laatste van twee wedstrijden schorsing uit.
Mitchel Bakker had wederom een basisplaats bij de Franse kampioen. De 20-jarige jeugdinternational mocht eerder in de week tegen FC Metz (1-0) ook al starten. Bakker maakte toen na een uur spelen plaats voor zijn Spaanse concurrent Juan Bernat, maar die liep in de slotfase een zware knieblessure op en is maanden uitgeschakeld.
Zonder Mbappé startte de topclub uit Parijs de Franse competitie met twee nederlagen.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain verkeert nog niet in de topvorm van het afgelopen seizoen. De winnaar van de laatste twee edities van de Champions League verloor de thuiswedstrijd tegen AS Monaco (1-2).
3 uur geledenSEVILLA (ANP) - Troy Parrott heeft Real Betis aan een thuiszege op Real Madrid geholpen. De Ierse spits, overgekomen van AZ, mocht na 69 minuten invallen en maakte in de 81e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
3 uur geledenIPSWICH (ANP) - Alexander Isak heeft Liverpool na twee gelijke spelen aan de eerste zege van dit seizoen in de Premier League geholpen. De spits trof twee keer doel in de uitwedstrijd tegen Ipswich Town (0-2).
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en PEC Zwolle in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel eindigde in 2-2.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Deze zomer hebben er in het Nederlandse betaalde voetbal meer transfers plaatsgevonden dan een jaar eerder. Het ging, bij de mannen en vrouwen gezamenlijk, om 1030 spelers die van club wisselden. Dat zijn 135 transfers meer dan in de zomer van 2025, meldt de KNVB.
12 uur geledenNYON (ANP) - De Nederlandse voetbalsters die actief zijn in de Champions League zullen elkaar veelvuldig tegenkomen. Dat bleek uit de loting die vrijdag door de UEFA verricht werd. Het hoofdtoernooi van de Champions League telt bij de vrouwen achttien ploegen die in de competitiefase elk zes tegenstanders treffen.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie nog niet beschikken over Sami Ouaissa, Sam Lammers en Mikkel Bro Hansen. De drie spelers werden deze week door de Eindhovenaren aan de selectie toegevoegd en zijn nog niet klaar voor speelminuten, zei trainer Peter Bosz vrijdag tijdens een persconferentie op sportcomplex De Herdgang.
12 uur geleden