Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Teruggekeerde Dolberg wil kampioen worden met Ajax

Teruggekeerde Dolberg wil kampioen worden met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Kasper Dolberg heeft zich na de interlandperiode met Denemarken bij Ajax gemeld. "Ik ben hier gekomen om te winnen. Om landskampioen te worden met Ajax", laat hij via de club uit Amsterdam weten. "Dat is het belangrijkste. Ik wil zelf gewoon weer genieten, lol hebben. En natuurlijk wil ik veel doelpunten maken."

Dolberg verliet acht dagen geleden Anderlecht voor Ajax, de club waar hij doorbrak. De spits bereidde zich op dat moment in Denemarken voor op de kwalificatieduels met Schotland en Griekenland.

De 27-jarige spits keerde woensdag als opvolger van de naar Sunderland vertrokken Brian Brobbey terug bij Ajax, de club waarvan hij zes jaar geleden afscheid nam. "Ik wilde terug naar Ajax om de club, om alles eigenlijk. Ik heb heel goede herinneringen hier. Toen ik de kans kreeg om terug te komen, heb ik niet getwijfeld. Ik heb hier ook vier jaar gewoond en heb Ajax gemist al die jaren."

Thuisduel

Ajax speelt zaterdag een thuisduel met PEC Zwolle. Wout Weghorst was de laatste duels de eerste spits van de ploeg van trainer John Heitinga. Dolberg hoopt ook op speeltijd. "Ik ben er klaar voor. Ik heb al heel wat wedstrijden in de benen. Ik voel me goed en ben fit. Ik heb ook goede herinneringen aan wedstrijden tegen PEC Zwolle. Ik weet zeker dat het weer geweldig gaat zijn om in de Johan Cruijff ArenA te spelen."

Ajax is matig aan het nieuwe seizoen van de Eredivisie begonnen met vier verliespunten in de eerste vier wedstrijden.

Meer uit Voetbal

FC Groningen doet zichzelf tekort met gelijkspel tegen FC Twente

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zichzelf tekortgedaan met een 1-1-gelijkspel op eigen veld tegen FC Twente. Net als donderdag in het verloren bekerduel bij Sparta Rotterdam verzuimde de ploeg van trainer Dick Lukkien in de eerste helft een grote voorsprong te nemen. In de tweede helft waren de nummers 5 en 8 meer aan elkaar gewaagd en scoorden ze via Kristian Hlynsson en Stije Resink allebei één keer.

1 uur geleden
AZ boekt nipte zege bij Sparta in aanloop naar zware week

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft in aanloop naar een zware week in Europa en in de Eredivisie een nipte zege geboekt bij Sparta Rotterdam. Vooral dankzij uitstekend keeperswerk van Sparta-doelman Joël Drommel kwam de nummer 3 van de ranglijst niet verder dan één treffer: 0-1.

1 uur geleden
PEC-trainer na 8-2-afstraffing: hoe is dit in godsnaam mogelijk?

ALMELO (ANP) - PEC Zwolle-trainer Henry van der Vegt had de 8-2-nederlaag bij hekkensluiter Heracles Almelo niet voor mogelijk gehouden. Na een kwartier stond zijn ploeg nog 1-0 voor. "Als je me toen had gezegd dat het zo zou eindigen, had ik je voor gek verklaard. Maar nu zie ik een uitslag staan waarvan ik denk: hoe is dit in godsnaam mogelijk?", zei Van der Vegt bij ESPN.

2 uur geleden
Internazionale loopt dankzij late uitzege in op Napoli

VERONA (ANP) - Internazionale heeft in het uitduel met Hellas Verona ternauwernood geprofiteerd van het puntenverlies van koploper Napoli zaterdag. Een eigen treffer in blessuretijd van de Deen Martin Frese bezorgde de club uit Milaan de 2-1-overwinning.

3 uur geleden
Bayern München behaalt recordomzet van bijna 1 miljard euro

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft afgelopen seizoen een recordomzet van bijna 1 miljard euro behaald. Dat meldde directeur Jan-Christian Dreesen van de Duitse recordkampioen op de algemene ledenvergadering. De nettowinst bedroeg ruim 27 miljoen euro.

3 uur geleden
Heracles wint tegen PEC ook tweede duel onder Krüzen ruim: 8-2

ALMELO (ANP) - Hekkensluiter Heracles Almelo heeft ook het tweede duel onder interim-trainer Hendrie Krüzen met ruime cijfers gewonnen. De club uit Almelo was voor eigen publiek met liefst 8-2 te sterk voor PEC Zwolle, dat vanaf de 38e minuut met een man minder speelde. Heracles won woensdag bij NAC Breda (1-4) ook de eerste wedstrijd na het ontslag van trainer Bas Sibum.

3 uur geleden
Trainer Slot ziet winnend Liverpool eindelijk weer geluk hebben

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool had het geluk eindelijk weer eens aan zijn zijde bij de welkome overwinning op Aston Villa (2-0). Dat zei trainer Arne Slot na de eerste zege in vijf competitieduels.

7 uur geleden