Tenniswedstrijd Van de Zandschulp uitgesteld door slecht weer
WASHINGTON (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft zijn wedstrijd in de derde ronde van het ATP-toernooi in Washington donderdag niet kunnen afmaken door slecht weer. Bij een stand van 6-4 2-6 vervolgt de beste tennisser van Nederlander vrijdag later op de dag zijn partij tegen de Amerikaan Frances Tiafoe. In de eerste set werd de partij al even tijdelijk onderbroken door onweer.
Vrijdag staat ook al de kwartfinale op het programma tegen de winnaar van het duel tussen Nick Kyrgios en Reilly Opelka. Die wedstrijd kon eveneens niet worden afgemaakt nadat Kyrgios, vorige maand finalist op Wimbledon, de eerste set met 7-6 (1) had gewonnen. Het regende in Washington en ook was er onweer na een hete dag.
De Britse tennisster Emma Raducanu, nummer 10 van de wereld, versloeg in de warme omstandigheden Camila Osorio uit Colombia in een partij van 2 uur en 50 minuten, 7-6 (5) 7-6 (4). Het was de langste wedstrijd van twee sets van dit jaar op de WTA Tour. Beide speelsters moesten worden behandeld voor blaren.
"Ik stond drie uur op de baan en ik had eigenlijk ook al een uur opgewarmd vanochtend", zei Raducanu, de meest recente winnares van de US Open. "Het geeft je veel vertrouwen als je zo'n wedstrijd doorkomt."
Meer uit Sport
ROTTERDAM (ANP) - Het wereldkampioenschap korfbal van 2027 vindt plaats in twaalf Nederlandse speelsteden verspreid over het land. Dat maakte de organisatie bekend tijdens een bijeenkomst in Ahoy Rotterdam bij de finale van de Korfbal League.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Titelverdediger Alexander Zverev is er niet in geslaagd om voor de tweede keer op rij de finale van het tennistoernooi van München te halen. De als eerste geplaatste Duitser verloor in de halve finales met 3-6 3-6 van de Italiaan Flavio Cobolli, de mondiale nummer 16.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De korfballers van DVO uit Bennekom hebben voor het eerst de Nederlandse titel in de zaal veroverd. De ploeg van coaches Jeroen van Brakel en Reinier Rense was in een zenuwslopende finale van de Korfbal League nipt te sterk voor Fortuna uit Delft. In een uitverkochte zaal met 11.000 supporters werd het in Ahoy 31-30. Rosalie Peet maakte in de laatste minuut de beslissende score voor DVO.
10 uur geledenDUIVEN (ANP) - Turnster Sanne Wevers (34) werkt aan een comeback en focust zich op de wereldkampioenschappen in eigen land. Dat meldt Wevers in een interview met de NOS.
19 uur geledenLAUSANNE (ANP/RTR) - De dopingautoriteit ITIA is een onderzoek gestart naar de Tsjechische tennisster Marketa Vondrousova. De voormalige winnares van Wimbledon zou in december vorig jaar een dopingtest bij haar huis hebben geweigerd. In afwachting van het onderzoek geldt geen voorlopige schorsing, meldt ITIA.
1 dag geledenTBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout had niet verwacht dat haar EK-finale binnen een minuut voorbij zou zijn. Dat zei de 23-jarige judoka na haar eerste Europese titel in het Georgische Tbilisi. Ze besliste de wedstrijd tegen de Franse Manon Deketer binnen een minuut met ippon dankzij een sterke houdgreep.
1 dag geledenBOEKAREST (ANP) - Estavana Polman heeft haar afscheid van het handbal aangekondigd. De voormalige vedette van het Nederlands vrouwenteam stopt ermee aan het einde van dit seizoen. Dat meldt de 33-jarige speelster op Instagram. Op 23 mei speelt ze haar laatste wedstrijd.
1 dag geleden