Tenniswedstrijd Van de Zandschulp uitgesteld door slecht weer
WASHINGTON (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft zijn wedstrijd in de derde ronde van het ATP-toernooi in Washington donderdag niet kunnen afmaken door slecht weer. Bij een stand van 6-4 2-6 vervolgt de beste tennisser van Nederlander vrijdag later op de dag zijn partij tegen de Amerikaan Frances Tiafoe. In de eerste set werd de partij al even tijdelijk onderbroken door onweer.
Vrijdag staat ook al de kwartfinale op het programma tegen de winnaar van het duel tussen Nick Kyrgios en Reilly Opelka. Die wedstrijd kon eveneens niet worden afgemaakt nadat Kyrgios, vorige maand finalist op Wimbledon, de eerste set met 7-6 (1) had gewonnen. Het regende in Washington en ook was er onweer na een hete dag.
De Britse tennisster Emma Raducanu, nummer 10 van de wereld, versloeg in de warme omstandigheden Camila Osorio uit Colombia in een partij van 2 uur en 50 minuten, 7-6 (5) 7-6 (4). Het was de langste wedstrijd van twee sets van dit jaar op de WTA Tour. Beide speelsters moesten worden behandeld voor blaren.
"Ik stond drie uur op de baan en ik had eigenlijk ook al een uur opgewarmd vanochtend", zei Raducanu, de meest recente winnares van de US Open. "Het geeft je veel vertrouwen als je zo'n wedstrijd doorkomt."
Meer uit Sport
BERG EN TERBLIJT (ANP) - De Belg Remco Evenepoel heeft zijn favorietenrol waargemaakt en voor de eerste keer de Amstel Gold Race gewonnen. De tweevoudig olympisch kampioen klopte titelverdediger Mattias Skjelmose in de sprint van de zestigste editie van de enige Nederlandse wielerklassieker.
1 uur geledenBEIJING (ANP/AFP) - Een Chinese robot heeft de halve marathon van Beijing gelopen in een tijd van 50 minuten en 26 seconden, ruim sneller dan het wereldrecord bij de mannen, dat met 57.20 minuten in handen is van de Oegandees Jacob Kiplimo.
2 uur geledenBERG EN TERBLIJT (ANP) - De Spaanse winnares Paula Blasi hoorde pas op het laatste moment dat ze de Amstel Gold Race mocht rijden door afmeldingen van teamgenoten. Al ver voor de finale was ze gelost, maar samen met Marianne Vos slaagde de wielrenster van UAE Team ADQ erin de achterstand op de groep met favorieten te dichten. "Toen rustte ik even vijf minuten uit en besloot ik ervoor te gaan", zei de 23-jarige Blasi.
3 uur geledenBERG EN TERBLIJT (ANP) - Topfavoriete Demi Vollering zag het plan van haar ploeg mislukken in de Amstel Gold Race. Het Franse FDJ United - SUEZ wilde de koers al vroeg zwaar maken voor de kopvrouw, maar dat zorgde ervoor dat Vollering al ver voor de finale alleen kwam te zitten en zelf de aanvallen van andere favorieten moest pareren. Zo lukte het de later teruggevallen Nienke Vinke en de uiteindelijke winnares Paula Blasi om op zo'n 25 kilometer van de finish een beslissend gat te slaan met de als derde gefinishte Europees kampioen.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De Amerikaanse tennisser Ben Shelton heeft zijn tweede titel van het jaar veroverd. De mondiale nummer 6 was in de finale van het tennistoernooi van München met 6-2 7-5 te sterk voor de Italiaan Flavio Cobolli.
3 uur geledenTBILISI (ANP) - Judoka Simeon Catharina (28) heeft bij de EK in het Georgische Tbilisi zilver gepakt in de klasse tot 100 kilogram. Catharina verloor in de finale van de Italiaan Gennaro Pirelli. De Nederlander kreeg een derde straf tijdens de golden score, de verlenging van de finale.
4 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Tennisster Elena Rybakina heeft voor de tweede keer het toernooi van Stuttgart op haar naam geschreven. De Kazachse nummer 2 van de wereldranglijst won de finale op het Duitse gravel met 7-5 6-1 van Karolina Muchova.
4 uur geleden