Tennistoernooi US Open denkt nog niet aan uitstel
NEW YORK (ANP/RTR) - De organisatoren van de US Open in New York gaan er nog steeds vanuit dat hun tennistoernooi aan het einde van de zomer gewoon doorgaat. Nu Roland Garros is uitgesteld vanwege de coronacrisis en Wimbledon woensdag voor dit jaar werd afgelast is het eerste Amerikaanse hardcourtoernooi het eerst komende grandslam van dit jaar. "Op dit moment zijn we nog steeds van plan de US Open zoals gepland te laten plaatsvinden en gaan we verder met de voorbereidingen", aldus organisator USTA.
De Amerikaanse tennisbond zegt wel de nijpende situatie, met name in New York, rond het coronavirus, nauwlettend te volgen en zich ook voor te bereiden op calamiteiten. Wimbledon werd woensdag voor het eerst sinds de Tweede Wereldoorlog van de kalender geschrapt. Daardoor duurt de gedwongen internationale tennispauze in ieder geval tot 13 juli. De organisatoren van Roland Garros in Parijs hadden hun toernooi al verplaatst van mei naar half september. De US Open staan vooralsnog voor 31 augustus tot en met 13 september gepland.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP/AFP) - Alexander Zverev is opgelucht dat hij zich sinds zondag eindelijk winnaar van een grandslamtoernooi mag noemen. "We hebben nederlagen geleden, we zijn soms ook verliezers geweest op de belangrijkste momenten. Maar uiteindelijk zijn we nu grandslamkampioenen en dat is wat telt", sprak de Duitser na zijn zege op de Italiaan Flavio Cobolli in de finale van Roland Garros tot zijn begeleiders op de tribune.
44 minuten geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben bij het WK in Warschau brons gegrepen. Oranje won de troostfinale tegen Azerbeidzjan met 21-14.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft voor het eerst een grandslamtoernooi gewonnen. De 29-jarige Duitser versloeg in de finale van Roland Garros de Italiaan Flavio Cobolli in vijf sets: 6-1 4-6 6-4 6-7 (5) 6-1. De partij duurde 4 uur en 16 minuten.
1 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli is de jongste winnaar van de Grand Prix van Monaco geworden. De 19-jarige Mercedes-coureur won op het stratencircuit in het prinsdom zijn vijfde race op rij en nam het record van jongste winnaar af van de Brit Lewis Hamilton, die zondag als tweede eindigde.
1 uur geledenBADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Eugenio Chacarra heeft het KLM Open in Badhoevedorp op zijn naam geschreven. De 26-jarige Spanjaard eindigde met één slag voorsprong op de Fin Oliver Lindell. Golfer Lars van der Vight werd de beste Nederlander op de 38e plaats.
3 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - Max Verstappen heeft opgelucht gereageerd dat geen van de andere coureurs op hem is gereden toen hij niet wegkwam bij de start van de Grote Prijs van Monaco in de Formule 1. "Gelukkig reageerde iedereen achter mij op de juiste wijze", zei hij tegen verschillende media. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull moest meteen in de eerste ronde opgeven met een defect aan de motor.
3 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters zijn er bij het WK in Warschau niet in geslaagd zich te plaatsen voor de finale. In de halve eindstrijd was Australië met 16-14 te sterk. Voor Oranje wacht nu de strijd om het brons.
3 uur geleden