Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennistoernooi Rosmalen heeft Bertens nu al binnen voor 2021

Tennistoernooi Rosmalen heeft Bertens nu al binnen voor 2021

ROSMALEN (ANP) - Tennisster Kiki Bertens heeft de organisatie van het Libéma Open beloofd dat ze volgend jaar weer van de partij is op het grastoernooi in Rosmalen. Ook de Rus Daniil Medvedev, de nummer 5 van de wereld en vorig jaar finalist op de US Open, komt in 2021 naar het complex van Autotron.

Bertens en Medvedev zouden dit jaar al meedoen aan het gecombineerde WTA- en ATP-toernooi in Nederland, maar vanwege de coronacrisis werd het Libéma Open geschrapt. Ze hebben nu al beloofd om in de zomer van volgend jaar alsnog te komen. Het grastoernooi staat gepland van 5 tot en met 13 juni 2021.

De Belgische Kim Clijsters, viervoudig grandslamkampioene, had eerder al de hoop uitgesproken dat zij in 2021 ook van de partij is. "Ik hoop dat ik volgend jaar weer kan deelnemen. Maar je weet natuurlijk nooit wat er gaat gebeuren", zei de 37-jarige Belgische, winnares van het toernooi in 2003, onlangs op social media.

Veel fans

"Ik kijk er wel naar uit om dat nog eens mee te maken. Het is altijd een leuk toernooi geweest, zo direct na Roland Garros. Het is een stuk minder hectisch dan Parijs en er komen altijd veel fans."

De Fransman Adrian Mannarino en de Amerikaanse Alison Riske zijn de titelverdedigers op het Libéma Open. Riske versloeg vorig jaar Bertens in de finale, nadat de Westlandse vijf matchpoints onbenut had gelaten.

Meer uit Sport

GP Miami begint drie uur eerder door verwachting extreem weer

MIAMI (ANP) - De Grote Prijs van Miami begint zondag drie uur eerder dan gepland vanwege de weersverwachtingen. De race zal om 13.00 uur (lokale tijd) beginnen, omdat er rond de oorspronkelijke starttijd extreem weer wordt verwacht, waaronder zware onweersbuien.

10 uur geleden
Verstappen zelf ook verrast door knappe kwalificatie in Miami

MIAMI (ANP) - Max Verstappen was na afloop van de kwalificatie voor de Grote Prijs van Miami zelf ook enigszins verrast door zijn knappe tweede tijd. "Ik had zelf natuurlijk ook niet verwacht dat dit mogelijk was", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull.

13 uur geleden
Verstappen tweede in kwalificatie Miami, pole voor Antonelli

MIAMI (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft poleposition veroverd in de Grote Prijs van Miami. De leider in het kampioenschap was in zijn Mercedes iets sneller dan Max Verstappen, die verrassend de tweede tijd noteerde. Het was opnieuw zeer warm rondom het Hard Rock Stadium, maar dit keer stond er ook een stevige wind.

15 uur geleden
Norris rijdt 'vrij ontspannen' naar eerste zege van het seizoen

MIAMI (ANP) - Lando Norris was na afloop van zijn gewonnen sprintrace bij de Grote Prijs van Miami tevreden met zijn start van het raceweekend. "Het is fijn om weer op de hoogste trede te staan, ook al is het maar een sprintrace", zei de wereldkampioen van McLaren na zijn eerste zege van het seizoen.

17 uur geleden
Kostjoek wint tennistoernooi Madrid ten koste van Andrejeva

MADRID (ANP) - De Oekraïense Marta Kostjoek heeft het tennistoernooi van Madrid op haar naam geschreven. Op het gravel in de Spaanse hoofdstad versloeg ze in de finale Mirra Andrejeva uit Rusland in twee sets: 6-3 7-5.

18 uur geleden
Verstappen naar vijfde plaats sprintrace na straf voor Antonelli

MIAMI (ANP) - Max Verstappen is alsnog een plaats opgeschoven bij de sprintrace van de Grote Prijs van Miami. De Nederlander eindigde als zesde, maar klom naar de vijfde plaats na een tijdstraf voor Kimi Antonelli.

18 uur geleden
International De Waard (30) stopt na dit seizoen met hockey

DEN HAAG (ANP) - Xan de Waard stopt na dit seizoen met hockeyen. De 30-jarige tophockeyster heeft via Instagram haar afscheid aangekondigd. "Het is mooi geweest", schrijft De Waard, die in haar loopbaan twee keer tot beste hockeyster van de wereld werd verkozen.

19 uur geleden