Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennistoernooi Rosmalen heeft Bertens nu al binnen voor 2021

Tennistoernooi Rosmalen heeft Bertens nu al binnen voor 2021

ROSMALEN (ANP) - Tennisster Kiki Bertens heeft de organisatie van het Libéma Open beloofd dat ze volgend jaar weer van de partij is op het grastoernooi in Rosmalen. Ook de Rus Daniil Medvedev, de nummer 5 van de wereld en vorig jaar finalist op de US Open, komt in 2021 naar het complex van Autotron.

Bertens en Medvedev zouden dit jaar al meedoen aan het gecombineerde WTA- en ATP-toernooi in Nederland, maar vanwege de coronacrisis werd het Libéma Open geschrapt. Ze hebben nu al beloofd om in de zomer van volgend jaar alsnog te komen. Het grastoernooi staat gepland van 5 tot en met 13 juni 2021.

De Belgische Kim Clijsters, viervoudig grandslamkampioene, had eerder al de hoop uitgesproken dat zij in 2021 ook van de partij is. "Ik hoop dat ik volgend jaar weer kan deelnemen. Maar je weet natuurlijk nooit wat er gaat gebeuren", zei de 37-jarige Belgische, winnares van het toernooi in 2003, onlangs op social media.

Veel fans

"Ik kijk er wel naar uit om dat nog eens mee te maken. Het is altijd een leuk toernooi geweest, zo direct na Roland Garros. Het is een stuk minder hectisch dan Parijs en er komen altijd veel fans."

De Fransman Adrian Mannarino en de Amerikaanse Alison Riske zijn de titelverdedigers op het Libéma Open. Riske versloeg vorig jaar Bertens in de finale, nadat de Westlandse vijf matchpoints onbenut had gelaten.

Meer uit Sport

KNSB zet vanwege winterweer streep door Marathon Cup in Tilburg

TILBURG (ANP) - De Marathon Cup in Tilburg gaat zaterdag vanwege de winterse weersomstandigheden niet door. Dat meldt schaatsbond KNSB.

1 uur geleden
Littler sluit 'grootste sponsorovereenkomst ooit' in het darten

LONDEN (ANP/RTR) - Luke Littler heeft na zijn nieuwe wereldtitel darten "de grootste sponsorovereenkomst ooit" in die sport gesloten. Target Darts, waar de 18-jarige Littler onder contract staat, wilde de bedragen van de nieuwe, langjarige overeenkomst niet bevestigen, maar de Britse persorganisatie Press Association meldt dat met de deal een bedrag van zo'n 20 miljoen pond (23 miljoen euro) over een periode van tien jaar gemoeid is.

3 uur geleden
Wielrenner Jakobsen ook dankbaar na 'vreselijk' 2025

CALPE (ANP) - Wielrenner Fabio Jakobsen staat voor "wéér een nieuw begin". Na een sportief "vreselijk" 2025 gaan zijn gedachten terug naar zijn bijna fatale valpartij in de Ronde van Polen in 2020. "Ik was toen zo dicht bij het einde en heb twee dagen voor mijn leven gevreesd. Alles wat me nu overkomt is minder slecht dan dat", zegt Jakobsen vanuit het trainingskamp van zijn ploeg Picnic PostNL in het Spaanse Calpe.

4 uur geleden
Tennisster Sabalenka verslaat Keys in kwartfinales Brisbane

BRISBANE (ANP) - Aryna Sabalenka heeft zich geplaatst voor de halve finales van het tennistoernooi van Brisbane. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg in Australië de Amerikaanse Madison Keys met 6-3 6-3.

11 uur geleden
Schulting op Olympische Spelen ook als shorttrackster in actie

UTRECHT (ANP) - Suzanne Schulting doet volgende maand bij de Olympische Spelen naast langebaanschaatsster ook als shorttrackster mee. Schaatsbond KNSB meldt dat de 28-jarige Friezin een aanwijsplek heeft gekregen voor de 1500 meter bij het shorttrack. Op de langebaan doet ze mee aan de 1000 meter.

1 dag geleden
Legendarische oud-honkballer Hamilton Richardson (85) overleden

ROTTERDAM (ANP) - Oud-honkballer Hamilton Richardson is op 85-jarige leeftijd overleden. Dat meldt Sparta Rotterdam op de site van de club. Het is niet bekendgemaakt waaraan hij is gestorven. Richardson geldt als één van de beste honkballers aller tijden die ooit in de Nederlandse competitie heeft gespeeld.

1 dag geleden
Oud-honkbalinternational De Jong (46) overleden

ALMERE (ANP) - Oud-honkbalinternational Sidney de Jong is dinsdag op 46-jarige leeftijd overleden. Dat heeft de honkbalbond bevestigd aan het ANP. Over de doodsoorzaak is nog niets bekendgemaakt.

1 dag geleden