Tennistoernooi Rosmalen heeft Bertens nu al binnen voor 2021
ROSMALEN (ANP) - Tennisster Kiki Bertens heeft de organisatie van het Libéma Open beloofd dat ze volgend jaar weer van de partij is op het grastoernooi in Rosmalen. Ook de Rus Daniil Medvedev, de nummer 5 van de wereld en vorig jaar finalist op de US Open, komt in 2021 naar het complex van Autotron.
Bertens en Medvedev zouden dit jaar al meedoen aan het gecombineerde WTA- en ATP-toernooi in Nederland, maar vanwege de coronacrisis werd het Libéma Open geschrapt. Ze hebben nu al beloofd om in de zomer van volgend jaar alsnog te komen. Het grastoernooi staat gepland van 5 tot en met 13 juni 2021.
De Belgische Kim Clijsters, viervoudig grandslamkampioene, had eerder al de hoop uitgesproken dat zij in 2021 ook van de partij is. "Ik hoop dat ik volgend jaar weer kan deelnemen. Maar je weet natuurlijk nooit wat er gaat gebeuren", zei de 37-jarige Belgische, winnares van het toernooi in 2003, onlangs op social media.
Veel fans
"Ik kijk er wel naar uit om dat nog eens mee te maken. Het is altijd een leuk toernooi geweest, zo direct na Roland Garros. Het is een stuk minder hectisch dan Parijs en er komen altijd veel fans."
De Fransman Adrian Mannarino en de Amerikaanse Alison Riske zijn de titelverdedigers op het Libéma Open. Riske versloeg vorig jaar Bertens in de finale, nadat de Westlandse vijf matchpoints onbenut had gelaten.
Meer uit Sport
MOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.
2 uur geledenMENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
18 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.
18 uur geledenMONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
21 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
22 uur geledenMONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.
1 dag geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.
1 dag geleden