Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennistoernooi Laver Cup wijkt toch voor Roland Garros

Tennistoernooi Laver Cup wijkt toch voor Roland Garros

BOSTON (ANP) - Het tennistoernooi om de Laver Cup, dat eind september in Boston zou worden gehouden, gaat dit jaar niet door. Door het coronavirus had de organisatie van Roland Garros zonder enig overleg besloten de start van dat grandslamtoernooi in Parijs te verplaatsen naar 20 september. De Laver Cup, een initiatief van Roger Federer waarbij een team van Europese tennissters het opneemt tegen de rest van de wereld, wilde aanvankelijk vasthouden aan de eigen datum.

"Het is jammer dat we een jaar moeten overslaan, maar op dit moment is het de juiste beslissing", zei Federer, die aangaf dat ook volgend jaar Boston plaats van handeling zal zijn voor de vierde editie van het evenement. Het coronavirus heeft de tenniskalender volledig in de war geschopt. Wimbledon gaat dit jaar niet door, terwijl Roland Garros nu kort volgt op de US Open, het eerstkomende grandslamtoernooi.

Meer uit Sport

Durant passeert NBA-legende Chamberlain op topscorerslijst

PORTLAND (ANP) - Basketballer Kevin Durant is naar de zevende plaats geklommen op de eeuwige topscorerslijst van de NBA. Hij passeerde NBA-legende Wilt Chamberlain. Durant maakte 30 punten voor zijn ploeg Houston Rockets in de wedstrijd tegen de Portland Trail Blazers en bracht daarmee zijn totale aantal punten in de NBA op 31.435. Chamberlain maakte in de jaren zestig en zeventig van de vorige eeuw 31.419 punten.

33 minuten geleden
Topfavoriete Sabalenka weer in finale tennistoernooi Brisbane

BRISBANE (ANP) - De Belarussische tennisster Aryna Sabalenka is hard op weg haar titel in het WTA-toernooi van Brisbane te prolongeren. De nummer 1 van de wereld bereikte de finale van het Australische toernooi na een zege in twee sets op de Tsjechische Karolina Muchova: 6-3 6-4.

1 uur geleden
Bondscoach Ritsma nam olympische ploeg in bescherming

TOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Bondscoach Rintje Ritsma wilde het team voor de ploegenachtervolging dat straks op de Olympische Spelen in Milaan in actie komt, niet laten rijden op de EK afstanden. Het trio Chris Huizinga, Stijn van de Bunt en Marcel Bosker trainde deze week voor het eerst samen en de drie schaatsers doen mede door hun individuele routes niet mee aan de EK. De bondscoach wilde ze daarnaast ook in bescherming nemen.

12 uur geleden
Prins schaatst op EK naar zilver op 1000 meter achter Zurek

TOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Schaatser Tim Prins heeft op de EK afstanden in Polen zilver veroverd op de 1000 meter. De 22-jarige Fries moest met 1.09,35 de titel laten aan de Pool Damian Zurek. Die won in 1.08,55. Het brons ging naar Marten Liiv uit Estland in 1.09,61.

12 uur geleden
Schaatsster In 't Hof op EK derde op 3000 meter, goud Wiklund

TOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Sanne in 't Hof heeft op de EK afstanden brons veroverd op de 3000 meter. De 27-jarige schaatsster was met een tijd van 4.05,91 ruim langzamer dan Ragne Wiklund. De Noorse dook met 4.00,54 onder haar eigen baanrecord. Het zilver ging naar Sandrine Tas uit Belgiƫ met 4.05,26.

13 uur geleden
Grootste ijshockeystadion op Spelen in Milaan eindelijk open

MILAAN (ANP/RTR) - Een kleine maand voor het begin van de Olympische Spelen in Milaan is het grootste ijshockeystadion eindelijk geopend. Vrijdag deden meerdere Italiaanse teams in de Santagiulia-ijshockeyhal mee aan een testevenement. De trage voortgang van de bouw van de hal groeide uit tot het grootste probleem in de aanloop naar de Spelen.

13 uur geleden
KNSB zet vanwege winterweer streep door Marathon Cup in Tilburg

TILBURG (ANP) - De Marathon Cup in Tilburg gaat zaterdag vanwege de winterse weersomstandigheden niet door. Dat meldt schaatsbond KNSB.

16 uur geleden