Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisteams Italië en Verenigde Staten in finale United Cup

Tennisteams Italië en Verenigde Staten in finale United Cup

SYDNEY (ANP) - Een overwinning van Stefanos Tsitsipas op Matteo Berrettini heeft niet kunnen voorkomen dat het tennisteam van Italië de finale heeft bereikt van de United Cup, een gemengd landentoernooi in Sydney. De Griek Tsitsipas bezorgde zijn land na twee nederlagen het eerste punt (2-1), maar zag daarna de Italiaanse Lucia Bronzetti tegen Valentini Grammatikopoulou het derde en beslissende punt binnenhalen: 6-2 6-3. Italië neemt het in de finale op tegen de Verenigde Staten.

Tsitsipas had het met zijn zege in drie sets (4-6 7-6 (2) 6-4) nog even spannend gemaakt in Sydney, waar de tennissers zich voorbereiden op de Australian Open. Het was een noodzakelijke zege, na Italiaanse overwinningen van Martina Trevisan en Lorenzo Musetti op vrijdag. De druk kwam daarmee te liggen op Grammatikopoulou, die echter al na één set en de nodige tranen wist dat ze aan een kansloze opdracht bezig was.

Taylor Fritz had eerder de Amerikanen tegen Polen het beslissende punt bezorgd door Hubert Hurkacz in twee sets te verslaan: 7-6 (5) 7-6 (5). Vrijdag was Team USA al op een 2-0-voorsprong gekomen dankzij overwinningen van Jessica Pegula en Frances Tiafoe. Ook de resterende partijen werden gewonnen door de Amerikanen: Madison Keys in een single, Fritz en Pegula in een gemengd dubbel.

Meer uit Sport

Volleybalsters verslaan ook Frankrijk in Four Nations Cup

APELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de tweede wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Frankrijk. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets: 25-17 25-16 23-25 25-23.

46 minuten geleden
Vingegaard grijpt met derde ritzege roze trui in Giro d'Italia

PILA (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de roze leiderstrui veroverd in de veertiende etappe van de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike reed solo naar de winst in de bergrit van Aosta naar Pila. De Oostenrijker Felix Gall eindigde na 133 kilometer als tweede en Jai Hindley uit Australië werd derde.

3 uur geleden
Bredewold bezorgt SD Worx-Protime derde zege in Ronde van Burgos

MEDINA DE POMAR (ANP) - Mischa Bredewold heeft de derde etappe van de Ronde van Burgos gewonnen. De 25-jarige renster van SD Worx-Protime versloeg na 126 kilometer in Medina de Pomar medevluchtster Mireia Benito uit Spanje.

4 uur geleden
Eerste titel voor Kroatische tennisster Marcinko

RABAT (ANP/BELGA) - Tennisster Petra Marcinko heeft voor het eerst een titel op het hoogste niveau gewonnen. De 20-jarige Kroatische was in de finale van het WTA-toernooi van Rabat te sterk voor Anjelina Kalinina. Bij een stand van 6-2 3-0 staakte de Oekraïense de strijd met een voetblessure.

4 uur geleden
Hockeysters Amsterdam en Den Bosch spelen gelijk in eerste finale

AMSTELVEEN (ANP) - De eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om de landstitel tussen de hockeysters van Amsterdam en Den Bosch heeft geen winnaar opgeleverd. In het Wagener Stadion in Amstelveen werd het 2-2.

5 uur geleden
Verstappen 'worstelt met auto' in kwalificatie sprintrace

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.

11 uur geleden
Titelhouder Oklahoma City neemt leiding in play-offs tegen Spurs

SAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.

11 uur geleden