Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennissters strijden in Den Bosch met Spanje om deelname Finals

Tennissters strijden in Den Bosch met Spanje om deelname Finals

DEN BOSCH (ANP) - De Nederlandse tennissters strijden vrijdag en zaterdag met Spanje om deelname aan de Billie Jean King Cup Finals. De ontmoeting wordt gespeeld op een indoor gravelbaan in Den Bosch.

De wedstrijden in de Maaspoort beginnen vrijdag om 14.00 uur. Arantxa Rus neemt het in de eerste partij van de dag op tegen Nuria Párrizas Díaz, vervolgens treft Lesley Pattinama-Kerkhove Sara Sorribes Tormo.

Spanje kan niet beschikken over de twee beste speelsters van het land. Garbiñe Muguruza meldde zich vorige maand al af voor de ontmoeting in Brabant en enkele dagen geleden maakte ook Paula Badosa bekend dat ze niet meedoet.

Nederland kan zich voor het eerst plaatsen voor het eindtoernooi van de Billie Jean King Cup, de nieuwe versie van de Fed Cup.

Bij de Nederlandse ploeg debuteert Elise Tamaëla als captain. Zij heeft de functie overgenomen van Paul Haarhuis, die nog wel verantwoordelijk is voor het Daviscup-team.

Meer uit Sport

Sinner eenvoudig naar achtste finales in Monaco

MONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.

50 minuten geleden
Atletiekbond maakt marathon een op zichzelf staand kampioenschap

MONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.

2 uur geleden
Hockeyers Kampong winnen Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.

21 uur geleden
Wielrenner Seixas wint tijdrit in Ronde van Baskenland

BILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.

21 uur geleden
Hockeysters SCHC verslaan titelverdediger Den Bosch en winnen EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.

23 uur geleden
Volleybalsters Sliedrecht voor de achtste keer bekerwinnaar

DEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).

23 uur geleden
Geen Parijs-Roubaix voor wielrenner Evenepoel

BRUSSEL (ANP) - De Belgische wielrenner Remco Evenepoel ziet alsnog af van deelname aan Parijs-Roubaix komende zondag. De olympisch kampioen hield die mogelijkheid open na zijn sterke debuut in de Ronde van Vlaanderen, maar zijn ploeg Red Bull-Bora-hansgrohe bevestigde aan de Belgische sportzender Sporza dat hij zijn eerste optreden in de kasseienklassieker uitstelt.

1 dag geleden