Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennissters Azarenka en Badosa strijden om titel in Indian Wells

Tennissters Azarenka en Badosa strijden om titel in Indian Wells

INDIAN WELLS (ANP) - De finale van het tennistoernooi van Indian Wells gaat tussen tweevoudig kampioene Viktoria Azarenka uit Belarus en de Spaanse Paula Badosa, die zich voor het eerst voor een eindstrijd van een WTA 1000-toernooi wist te plaatsen. Badosa is de eerste Spaanse in de finale van Indian Wells in 25 jaar.

Azarenka was bij de laatste vier de Letse Jelena Ostapenko met 3-6 6-3 7-5 de baas, Badosa was met 6-3 6-3 te sterk voor Ons Jabeur uit Tunesië.

De 32-jarige Azarenka won het toernooi in Californië negen jaar geleden voor het eerst en was ook in 2016 de beste. Ze versloeg toen respectievelijk Maria Sjarapova en Serena Williams.

Paula Badosa

Dit keer neemt Azarenka het op tegen de als 21e geplaatste Badosa, die dit seizoen haar doorbraak beleeft. De Spaanse heeft dit toernooi pas één set verloren. Ze is de eerste Spaanse sinds Conchita Martínez die de finale bereikt in Indian Wells.

Badosa kwam in de laatste game terug na een 0-40-achterstand en benutte pas haar zevende wedstrijdpunt. Azarenka won tegen Ostapenko na een 5-4-achterstand in de beslissende set de laatste drie games.

Normaliter wordt Indian Wells in maart gespeeld. Vorig jaar ging het toernooi, dat het dit jaar moet stellen zonder de mondiale nummer 1 Ashleigh Barty, niet door vanwege de uitbraak van het coronavirus.

Meer uit Sport

Bobsleeërs kijken met gemengde gevoelens terug op twee runs

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Bobsleeërs Dave Wesselink en Jelen Franjic kijken met gemengde gevoelens terug op de eerste dag op de bobsleebaan in het Cortina Sliding Centre. Ze sloten de eerste dag van de olympische wedstrijd in de tweemansbob af op de dertiende plaats. "Helemaal tevreden zijn we niet", zei Wesselink na afloop. "Bij de eerste run was de start niet goed en het sturen wel en bij de tweede was de start goed en het sturen niet."

23 minuten geleden
Velzeboer vol ongeloof na tweede gouden medaille in Milaan

MILAAN (ANP) - Xandra Velzeboer is vol ongeloof na het winnen van haar tweede gouden shorttrackmedaille in Milaan op de Olympische Winterspelen. "Ik heb er geen woorden voor, ik vind het echt niet normaal", zei Velzeboer na de finale van de 1000 meter tegen de NOS.

41 minuten geleden
Velzeboer wint op Spelen na 500 meter ook goud op 1000 meter

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft in Milaan haar tweede olympische titel gewonnen. De 24-jarige Nederlandse was maandag de snelste in de finale van de 1000 meter. Donderdag behaalde Velzeboer al goud op de 500 meter.

1 uur geleden
Del Toro wint ingekorte openingsrit UAE Tour, Bol tweede

LIWA PALACE (ANP) - Isaac del Toro heeft de eerste etappe van de UAE Tour gewonnen. De Mexicaan van UAE Team Emirates was de snelste in de oplopende laatste kilometer van een verder vlakke etappe. De Nederlandse sprinter Cees Bol snelde naar plek twee.

1 uur geleden
Nederland passeert VS in medailleklassement en staat nu derde

MILAAN (ANP) - Nederland is bij de Olympische Spelen in het medailleklassement naar de derde plaats gestegen. Dat is in Milaan en Cortina d'Ampezzo de hoogste klassering tot dusver voor TeamNL.

1 uur geleden
Velzeboer wint op Spelen na 500 meter ook goud op 1000 meter

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft in Milaan haar tweede olympische titel gewonnen. De 24-jarige Nederlandse was maandag de snelste in de finale van de 1000 meter. Donderdag behaalde Velzeboer al goud op de 500 meter.

1 uur geleden
Nederlandse shorttrackers na twaalf jaar weer in finale aflossing

MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackmannen hebben zich na twaalf jaar weer geplaatst voor de finale van de olympische aflossing. Jens van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat eindigden in de tweede halve finale in Milaan als tweede, achter Zuid-Korea.

1 uur geleden