Tennisster Wozniacki voorkomt drie op rij van Görges
AUCKLAND (ANP) - Tennisster Caroline Wozniacki heeft in Auckland revanche genomen op Julia Görges. De Duitse versloeg haar twee jaar geleden in de finale van het WTA-toernooi in Nieuw-Zeeland en pakte ook vorig jaar de titel. Görges was donderdag in de kwartfinale echter kansloos tegen Wozniacki (6-1 6-4) en kan haar derde titel op rij in Auckland dus vergeten.
De 29-jarige Wozniacki strijdt zaterdag met de Amerikaanse Jessica Pegula om een plek in de finale. De Deense, die later deze maand op de Australian Open afscheid neemt, kan in de eindstrijd mogelijk haar vriendin Serena Williams treffen. De 38-jarige Amerikaanse klopte de Duitse Laura Siegemund met 6-4 6-3 en treft nu landgenote Amanda Anisimova.
In de Chinese stad Shenzhen gaat de finale tussen Ekaterina Alexandrova en Elena Rybakina. De Russin Alexandrova versloeg de Spaanse Garbiñe Muguruza met 6-4 6-2. Rybakina, geboren in de Russische hoofdstad Moskou maar uitkomend voor Kazachstan, was te sterk voor Kristyna Pliskova uit Tsjechië: 6-2 7-5.
Meer uit Sport
DUBAI (ANP) - Golfer Rory McIlroy gelooft niet in een verzoening tussen de Amerikaanse tour PGA en de door Saudi-Arabië gefinancierde LIV Golf League. Daarvoor is de verdeeldheid te groot, zei de nummer 2 van de wereld voorafgaand aan de Dubai Desert Classic.
6 uur geledenARNHEM (ANP) - Janko Franjic is derde remmer in de viermansbob van stuurman Dave Wesselink bij de Olympische Spelen in Milaan en Cortina. NOC*NSF en de Bob en Slee Bond Nederland (BSBN) maakten woensdag tijdens een presentatie op Papendal bekend dat de remmer samen met zijn broer Jelen Franjic en Timme Koster achter Wesselink in de viermansbob zit.
10 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Alexander Zverev staat in de derde ronde van de Australian Open. De als derde geplaatste Duitser won in vier sets van de eveneens 28-jarige Fransman Alexandre Müller: 6-3 4-6 6-3 6-4. Zverev speelt in de derde ronde tegen de Brit Cameron Norrie, die in vier sets won van de Amerikaan Emilio Nava.
11 uur geledenTANUNDA (ANP/BELGA) - De Deen Tobias Lund Andresen heeft de eerste etappe van de Tour Down Under gewonnen. De renner van Decathlon CMA CGM was na 121 kilometer in de sprint in het Australische Tanunda sneller dan topfavorieten Matthew Brennan (Visma-Lease a Bike) en de Australiër Sam Welsford. De Nederlander Danny van Poppel liep het podium nipt mis en werd vierde.
14 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Lijstaanvoerders Carlos Alcaraz en Aryna Sabalenka hebben zich zonder setverlies geplaatst voor de derde ronde van de Australian Open. De Spanjaard Alcaraz versloeg de Duitser Yannick Hanfmann in Melbourne in een kleine drie uur (7-6 (4) 6-3 6-2), Sabalenka uit Belarus had nog minder moeite met de Chinese qualifier Bai Zhuoxuan (6-3 6-1). De tweevoudig winnares was na een uur en een kwartier klaar.
14 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - Veronique Meester heeft na zestien jaar besloten een punt te zetten achter haar roeicarrière. De olympisch kampioene van Parijs 2024 in de twee-zonder wil zich gaan richten op haar loopbaan in de geneeskunde, meldt de roeibond in een persbericht.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - De raad van commissarissen (rvc) van Ajax draagt Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim voor als leden van de rvc. Dat maakte de Amsterdamse club dinsdag bekend.
1 dag geleden