Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Vondrousova na finale in 2019 nu in eerste ronde exit

Tennisster Vondrousova na finale in 2019 nu in eerste ronde exit

PARIJS (ANP) - Marketa Vondrousova heeft haar stunt van vorig jaar in Parijs niet kunnen herhalen. De 21-jarige Tsjechische, die vorig jaar de finale van Roland Garros verloor van de Australische Ashleigh Barty, sneuvelde in de eerste ronde. Vondrousova, als vijftiende geplaatst, verloor in twee sets van de Poolse Iga Swiatek: 6-1 6-2.

Vondrousova bereikte vorig jaar de finale van het Franse grandslamtoernooi zonder een set te verliezen. Alleen in de finale kon ze haar hoge niveau niet doortrekken en verloor ze kansloos van Barty: 6-1 6-3.

Ruim een jaar later was de Tsjechische geen schim van de verrassing van 2019. Tegen de Poolse nummer 52 van de wereld had ze geen schijn van kans en werd ze vijf keer gebroken. In iets meer dan een uur zat Roland Garros 2020 er voor haar alweer op.

Meer uit Sport

Ben Sulayem herkozen als voorzitter van autosportfederatie FIA

TASJKENT (ANP) - Mohammed ben Sulayem is zoals verwacht op een congres in Tasjkent herkozen als voorzitter van de internationale autosportfederatie FIA. De 64-jarige preses uit de Verenigde Arabische Emiraten was de enige kandidaat.

1 uur geleden
Handballer Smits slaat EK 2026 uit voorzorg over

ARNHEM (ANP) - Handballer Kay Smits (28) komt niet in actie bij het EK in januari. Smits is volledig fit, maar kiest er met het oog op de lange termijn voor om het toernooi over te slaan. Dat meldt de Nederlandse handbalbond op de website.

1 uur geleden
Skiester Vonn wint na zeven jaar weer wereldbekerwedstrijd

SANKT MORITZ (ANP) - Lindsey Vonn heeft voor het eerst sinds 2018 een wedstrijd meetellend voor de wereldbeker gewonnen. De 41-jarige skiester uit de Verenigde Staten was de snelste op de afdaling in Sankt Moritz.

1 uur geleden
IOC wil Rusland bij junioren terug met vlag en volkslied

BERLIJN (ANP/DPA/RTR) - Het Internationaal Olympisch Comité (IOC) wil dat jeugdatleten en jeugdteams uit Rusland en Belarus weer zonder beperkingen onder eigen vlag en volkslied mogen deelnemen aan internationale wedstrijden. De aanbeveling is een volgende stap in de herintegratie van beide landen, die sinds de inval van Rusland in Oekraïne worden geweerd in de internationale sportwereld.

18 uur geleden
Wennemars komt alleen voor start ijs op bij wereldbeker in Hamar

HAMAR (ANP) - Schaatser Joep Wennemars gaat vrijdag bij de wereldbekerwedstrijden in het Noorse Hamar van start op de 500 meter, maar zal die race niet uitrijden. De 23-jarige schaatser heeft last van een liesblessure, maar start omdat hij met de punten die hij verdient in de top 21 van het wereldbekerklassement blijft. Dat is voor de Nederlandse schaatsbond KNSB belangrijk om met het maximale aantal van negen schaatsers te mogen deelnemen aan de Olympische Spelen van Milaan in februari.

20 uur geleden
Wielrenner Kooij gaat bij nieuwe ploeg voor groene trui in Tour

PARIJS (ANP) - Wielrenner Olav Kooij gaat bij zijn ploeg Decathlon CMA CGM rijden voor de groene trui tijdens de Tour de France. Dat meldt de Franse wielerformatie.

22 uur geleden
Tweevoudig olympisch skikampioene Gisin zwaar ten val in training

ST. MORITZ (ANP/DPA) - Tweevoudig olympisch kampioene alpineskiën Michelle Gisin heeft tijdens een training in het Zwitserse St. Moritz een ernstige val gemaakt.

23 uur geleden