Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Venus Williams via Auckland naar Australian Open

Tennisster Venus Williams via Auckland naar Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisster Venus Williams heeft haar komst toegezegd naar het tennistoernooi van Auckland en de daarop volgende Australian Open. De 42-jarige Amerikaanse had voor beide toernooien een wildcard gekregen. Williams, een voormalig nummer 1 van de wereld, kwam de afgelopen jaren weinig in actie en is inmiddels buiten de top 1000 gevallen.

"Ik kijk er enorm naar uit om terug te keren in Melbourne", zei Williams, die 25 jaar geleden haar debuut maakte op de Australian Open. Ze nam al 21 keer deel aan het eerste grandslamtoernooi van het jaar en bereikte er twee keer de finale, in 2003 en 2017.

De zevenvoudig grandslamkampioene kwam dit jaar voor het laatst in actie op de US Open, waar ze in september dubbelde met haar zus Serena.

Voordat de Australian Open beginnen op 16 januari is Williams in het Nieuw-Zeelandse Auckland actief op het toernooi dat ze in 2015 won.

Meer uit Sport

Pieterse wint wereldbekerwedstrijd veldrijden in Maasmechelen

MAASMECHELEN (ANP) - Puck Pieterse heeft de wereldbekerwedstrijd veldrijden in het Belgische Maasmechelen op haar naam geschreven. Het was voor de 23-jarige Amersfoortse de eerste zege in de wereldbeker dit seizoen.

18 minuten geleden
Italiaanse skiër Franzoni de beste in Hahnenkammrennen

KITZBÜHEL (ANP/BELGA) - Skiër Giovanni Franzoni heeft de beroemde Hahnenkammrennen in het Oostenrijkse Kitzbühel gewonnen. De 24-jarige Italiaan was in de afdaling voor de wereldbeker op de beruchte Streif een fractie sneller dan de Zwitser Marco Odermatt en Maxence Muzaton uit Frankrijk.

18 minuten geleden
Marathonschaatser Visser wint Nederlandse titel op natuurijs

WEISSENSEE (ANP) - Marathonschaatser Harm Visser heeft op de Oostenrijkse Weissensee de Nederlandse titel op natuurijs gewonnen. De 25-jarige Fries kwam na 150 kilometer solo over de finish.

2 uur geleden
Djokovic schakelt Van de Zandschulp uit op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Het is Botic van de Zandschulp niet gelukt te stunten op de Australian Open. De Nederlander was in de derde ronde niet opgewassen tegen Novak Djokovic, die het eerste grandslamtoernooi van het seizoen al tien keer op zijn naam schreef: 6-3 6-4 7-6 (4).

2 uur geleden
Geblesseerde Osaka trekt zich terug uit Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka komt niet meer in actie op de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar heeft te veel last van een buikblessure. Ze heeft zich afgemeld voor haar wedstrijd in de derde ronde tegen de Australische Maddison Inglis.

4 uur geleden
Wielrenner Vernon wint ingekorte etappe van Tour Down Under

WILLUNGA (ANP) - Ethan Vernon heeft de vierde etappe van de Tour Down Under gewonnen. De 25-jarige Brit was de snelste in een sprint van een ingekorte rit.

6 uur geleden
Titelverdedigster Keys naar achtste finale Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Titelverdediger Madison Keys staat in de achtste finales van de Australian Open. De Amerikaanse won in twee sets van de Tsjechische Karolina Pliskova: 6-3 6-3.

6 uur geleden