Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Swiatek zonder setverlies naar vierde ronde US Open

Tennisster Swiatek zonder setverlies naar vierde ronde US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisster Iga Swiatek heeft de vierde ronde van de US Open bereikt. De Poolse nummer 1 van de wereldranglijst won in twee sets van de Amerikaanse Lauren Davis: 6-3 6-4.

Davis is de nummer 105 van de wereldranglijst. De Amerikaanse verloor meteen haar eerste opslagbeurt en dat kostte haar de eerste set. In de tweede set liep ze uit naar een 4-1-voorsprong. Swiatek knokte zich echter terug en won vijf games op rij.

De 21-jarige Poolse is na drie ronden nog zonder setverlies. In de vierde ronde neemt ze het op tegen de Duitse Jule Niemeier. Die versloeg in twee sets de Chinese Qinwen Zheng (6-4 7-6 (5)).

Ritme

Swiatek vond dat ze niet op haar best was geweest in de partij in het Louis Armstrong Stadion. "Ik kon mijn ritme niet vinden", zei ze in het interview op de baan. "Ze speelde heel anders dan alle andere speelsters, heel slim. Ik ben behoorlijk blij dat ik uiteindelijk de punten kon maken. Ik probeer van iedere partij te genieten, ook als die niet perfect gaat. Ik ga ervoor en probeer oplossingen te vinden in elke situatie."

Karolina Pliskova uit Tsjechië bereikte de vierde ronde door Belinda Bencic uit Zwitserland in drie sets te kloppen: 5-7 6-4 6-3. Pliskova was in 2016 finaliste op de US Open. Ze verloor toen van de Duitse Angelique Kerber.

Meer uit Sport

Honkballers Jansen en Kelly doen mee aan World Baseball Classic

MIAMI (ANP) - De Nederlandse honkbalinternationals Kenley Jansen (38) en Antwone Kelly (22) hebben zelf laten weten dat ze namens het Koninkrijksteam meedoen aan de World Baseball Classic. Beide pitchers zijn professioneel honkballer in de Verenigde Staten en gelden als belangrijke krachten voor Oranje. Het Koninkrijksteam begint op 6 maart in Miami tegen Venezuela aan het toernooi.

14 minuten geleden
Rybakina wint Australian Open na inhaalrace in derde set

MELBOURNE (ANP) - Elena Rybakina (26) heeft voor de eerste keer de Australian Open gewonnen. De tennisster uit Kazachstan versloeg de als eerste geplaatste Aryna Sabalenka, die het eerste grandslamtoernooi van het seizoen al twee keer won. De als vijfde geplaatste winnares kwam in de beslissende set terug van een achterstand van 3-0 (6-4 4-6 6-4).

2 uur geleden
Geblesseerde skiester Vonn meldt zich af voor super-G

CRANS-MONTANA (ANP) - Lindsey Vonn heeft zich afgemeld voor de super-G van de wereldbeker in het Zwitserse Crans-Montana. De 41-jarige Amerikaanse heeft vrijdag een knie geblesseerd bij een valpartij op de afdaling.

4 uur geleden
Rolstoeltennisster De Groot verliest finale in Melbourne

MELBOURNE (ANP) - Rolstoeltennisster Diede de Groot is er niet in geslaagd voor de zevende keer de Australian Open te winnen. Ze verloor in de finale van de Chinese Li Xiaohui: 6-1 6-2.

5 uur geleden
Skupski en Harrison winnen dubbelspel op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Neal Skupski en Christian Harrison hebben het dubbelspel op de Australian Open gewonnen. De Brit en de Amerikaan versloegen de Australiërs Jason Kubler en Marc Polmans in de finale: 7-6 (4) 6-4.

6 uur geleden
Trump kondigt IndyCar-race in centrum van Washington aan

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft vrijdag aangekondigd dat er een IndyCar-race in het centrum van Washington zal plaatsvinden. De 'Freedom 250 Grand Prix' zou in augustus moeten worden verreden. Dat zou passen bij de vieringen rond het 250-jarig bestaan van de Verenigde Staten.

13 uur geleden
Verstappen rijdt 118 ronden op circuit Barcelona in nieuwe RB22

BARCELONA (ANP) - Max Verstappen heeft "een productieve dag" achter de rug in zijn nieuwe RB22 op het circuit van Barcelona. Dat laat de Formule 1-coureur weten via zijn eigen website. Verstappen legde vrijdag 118 ronden af in de wagen van zijn team Red Bull. "We rijden met verschillende afstellingen en proberen zoveel mogelijk ronden te rijden om gedurende de dag zoveel mogelijk uit te proberen. Dat is ons gelukt", aldus Verstappen.

18 uur geleden