Tennisster Swiatek zegt na 35 zeges af voor toernooi Berlijn
BERLIJN (ANP/DPA) - De Poolse tennisster Iga Swiatek heeft zich na 35 overwinningen op rij afgemeld voor het toernooi van Berlijn. De nummer 1 van de wereld kampt volgens de organisatie van het Duitse grastoernooi met schouderklachten. Swiatek veroverde vorige week in Parijs haar tweede grandslamtitel op Roland Garros.
De 21-jarige Poolse is al maandenlang ongeslagen. Swiatek won achtereenvolgens de toernooien van Doha, Indian Wells, Miami, Stuttgart, Rome en Roland Garros in Parijs. Haar laatste nederlaag dateert van half februari in Dubai.
Het toernooi van Berlijn dient als voorbereiding op Wimbledon, het derde grandslamtoernooi van het jaar, dat op 27 juni begint. Onder anderen Naomi Osaka, Paula Badosa, Maria Sakkari en Coco Gauff, de verliezend finaliste van Roland Garros, doen mee op het Duitse gras.
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Schaatsbond KNSB moet na het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Heerenveen in beraad over de samenstelling van de selectie voor de Olympische Spelen in Milaan.
20 uur geledenLONDEN (ANP) - Darter Michael van Gerwen is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de kwartfinale van het wereldkampioenschap. De drievoudig wereldkampioen uit Nederland ging in Londen in de vierde ronde onderuit tegen de Schot Gary Anderson. Het werd 4-1.
21 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Tijmen Snel heeft met de tweede plaats op de 1500 meter op het olympisch kwalificatietoernooi een herhaling van zijn sportieve drama van vier jaar eerder voorkomen. De schaatser van Team Essent eindigde toen als derde op de 1500 meter, maar raakte zijn plaats voor de Spelen kwijt ten gunste van een schaatser voor de ploegenachtervolging.
21 uur geledenDIEGEM (ANP/BELGA) - Puck Pieterse heeft dinsdag haar eerste zege van dit seizoen als veldrijdster geboekt. De 23-jarige Nederlandse kampioene van Fenix-Deceuninck was de beste in het Vlaams-Brabantse Diegem. Lucinda Brand, die maandag voor de twaalfde keer op rij een veldrit won, deed niet mee.
23 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Joep Wennemars heeft zijn derde olympische ticket veroverd. De 23-jarige schaatser van Team Essent was op de laatste dag van het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen de beste in 1.43,43. Hij was eerder op het OKT als derde geëindigd op de 500 meter en als tweede op de 1000 meter.
23 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Kjeld Nuis heeft op het olympisch kwalificatietoernooi naast een startbewijs voor de Spelen van Milaan gegrepen. De tweevoudig olympisch kampioen op deze afstand kwam tot 1.45,18 en eindigde daarmee als vierde.
23 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Merel Conijn heeft op de 5000 meter op het olympisch kwalificatietoernooi haar tweede olympisch ticket veroverd. De 26-jarige Nederlands kampioene van Team AH-Zaanlander won in 6.43,46. Haar ploeggenote Bente Kerkhoff eindigde als tweede in 6.46,72.
1 dag geleden