Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Swiatek overklast Kontaveit in finale Doha

Tennisster Swiatek overklast Kontaveit in finale Doha

DOHA (ANP) - De Poolse tennisster Iga Swiatek heeft haar vierde titel op de WTA Tour binnen. De 20-jarige Swiatek overklaste Anett Kontaveit uit Estland in de finale in Doha: 6-2 6-0. De eenzijdige partij duurde slechts iets meer dan een uur.

Swiatek, de nummer 8 van de wereld, zorgde in 2020 voor een daverende verrassing door Roland Garros te winnen. Vorig jaar was de jonge Poolse de beste in Adelaide en Rome. Op het hoog aangeschreven toernooi van Doha bereikte ze deze week de finale door onder anderen de als eerste geplaatste Aryna Sabalenka uit Belarus te verslaan en ook voor het eerst te winnen van Maria Sakkari, de Griekse van wie ze vorig jaar drie keer had verloren.

Kontaveit staat één plek boven Swiatek op de wereldranglijst, maar ze had op het hardcourt in Qatar in de finale niets in te brengen tegen de Poolse. De 26-jarige Estse bleef op zes WTA-titels staan, waarvan ze er vier vorig seizoen pakte. Eerder deze maand won Kontaveit het toernooi van Sint-Petersburg.

Meer uit Sport

Olympische vlam uit, Milaan geeft Spelen over aan Franse Alpen

VERONA (ANP) - De 25e editie van de Winterspelen van Milaan is voorbij. De olympische vlam in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater, werd even voor 23.00 uur gedoofd.

4 uur geleden
Koning en koningin zijn trots op Olympische prestaties

DEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander en koningin Máxima zijn trots op TeamNL. Dat laten zij zondagavond weten via sociale media.

5 uur geleden
Velzeboer en Bergsma dragen vlag bij slotceremonie amfitheater in

VERONA (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer en langebaanschaatser Jorrit Bergsma hebben bij de sluitingsceremonie van de 25e Winterspelen de Nederlandse vlag binnengedragen in de historische Arena di Verona, waar normaal gesproken theater en opera worden opgevoerd. De Olympische Spelen begonnen zestien dagen eerder met de openingsceremonie in stadion San Siro in Milaan.

6 uur geleden
Sluitingsceremonie Winterspelen in Verona van start

VERONA (ANP) - De sluitingsceremonie van de 25e editie van de Winterspelen in Milaan in Cortina d'Ampezzo is om 20.30 uur begonnen. Het slotfeest is in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater dat plaats biedt aan 20.000 toeschouwers.

6 uur geleden
Springruiter Greve boekt derde wereldbekerzege van het seizoen

GÖTEBORG (ANP) - Springruiter Willem Greve heeft in het Zweedse Göteborg zijn derde wereldbekerwedstrijd van het seizoen gewonnen. Kim Emmen werd namens Nederland tweede. Emmen en haar paard Imagine gingen aan de leiding na een foutloze barrage. Maar Greve, die als laatste van start ging, reed op Grandorado eveneens foutloos en was een halve seconde sneller. De derde plaats was voor Malin Bayard-Johnson uit Zweden.

7 uur geleden
VS verslaan Canada in olympische ijshockeyfinale in extra tijd

MILAAN (ANP) - De Verenigde Staten hebben de olympische ijshockeyfinale in Milaan na verlenging met 2-1 gewonnen van Canada. De eindstrijd was vooraf veelbesproken door de gespannen politieke situatie tussen de twee buurlanden. In reguliere speeltijd kwamen de Verenigde Staten op voorsprong door een doelpunt van Matt Boldy. De gelijkmaker kwam van de stick van Cale Makar. In extra tijd maakte Jack Hughes de VS voor het eerst sinds 1980 olympisch kampioen.

10 uur geleden
NOC*NSF wil mislukte ploegenachtervolging 'goed evalueren'

MILAAN (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF wil samen met schaatsbond KNSB de mislukte ploegenachtervolging van de Nederlandse mannen op de Olympische Spelen evalueren. Net als vier jaar geleden in Beijing bleef een medaille op dat teamonderdeel uit.

10 uur geleden