Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Swiatek blijft winnen in Miami, Ruud verrast Zverev

Tennisster Swiatek blijft winnen in Miami, Ruud verrast Zverev

MIAMI (ANP) - Tennisster Iga Swiatek heeft haar vijftiende overwinning op rij geboekt. De 20-jarige Poolse bereikte de halve finales van het WTA-toernooi in Miami door Petra Kvitova uit Tsjechiƫ te verslaan: 6-3 6-3. Swiatek, de nieuwe nummer 1 van de wereld, won de afgelopen weken de toernooien van Qatar en Indian Wells.

"Ik gebruik het vertrouwen dat ik sinds mijn eerste partij in Qatar heb opgebouwd", zei Swiatek, die begin dit jaar de halve finales haalde op de Australian Open. "Ik ben in vorm, ik voel me fit en zit in een flow. Ik ben heel blij dat ik van speelsters als Petra kan winnen, zij is een legende."

Swiatek, die volgende week de gestopte Ashleigh Barty aflost als aanvoerster van de wereldranglijst, neemt het in de halve finales op tegen Jessica Pegula. De Amerikaanse zag in de kwartfinales haar Spaanse tegenstander Paula Badosa ziek opgeven. De andere halve finale gaat tussen de Japanse Naomi Osaka en Belinda Bencic uit Zwitserland.

In het mannentoernooi zorgde Casper Ruud voor een verrassing door Alexander Zverev, de Duitse nummer 4 van de wereld, in de kwartfinales te verslaan: 6-3 1-6 6-3. De 23-jarige Noor, die achtste staat op de mondiale ranking, treft nu Francisco Cerundolo. De Argentijnse nummer 103 van de wereld bereikte de laatste vier omdat zijn Italiaanse opponent Jannik Sinner zich al tijdens de eerste set bij een 4-1-achterstand vanwege blaren terugtrok.

Meer uit Sport

Shorttrackers bezorgen Nederland op aflossing achtste goud

MILAAN (ANP) - De shorttrackmannen hebben Nederland op de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo de achtste gouden medaille bezorgd. Kopman Jens van 't Wout, Melle van 't Wout, Teun Boer en Friso Emons eindigden in de finale van de aflossing als eerste.

17 minuten geleden
Velzeboer en Schulting na val op 1500 meter uitgeschakeld

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer gaat in Milaan geen derde olympische titel winnen. De 24-jarige Nederlandse ging in de halve finale onderuit, net als haar landgenote Suzanne Schulting.

45 minuten geleden
Melle van 't Wout vervangt De Laat in finale olympische aflossing

MILAAN (ANP) - Het Nederlandse shorttrackteam voor de finale van de olympische aflossing kent geen verrassingen. Bondscoach Niels Kerstholt vervangt Itzhak de Laat zoals verwacht door Melle van 't Wout. Kopman Jens van 't Wout, Teun Boer en Friso Emons zijn de andere drie rijders.

1 uur geleden
Velzeboer en Schulting bereiken halve finale op 1500 meter

MILAAN (ANP) - Shorttracksters Xandra Velzeboer en Suzanne Schulting hebben bij de Olympische Spelen de halve finale op de 1500 meter bereikt. Beide Nederlandse rijdsters eindigden in de vijfde kwartfinale bij de eerste drie.

1 uur geleden
Michelle Velzeboer gaat op olympische 1500 meter opnieuw onderuit

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Michelle Velzeboer is op de Olympische Spelen uitgeschakeld in de kwartfinale van de 1500 meter. De 22-jarige Nederlandse ging in de laatste ronde onderuit en eindigde daardoor niet bij de eerste drie. Dat was nodig om een ronde verder te mogen.

1 uur geleden
Vechtersmentaliteit levert Rijpma-de Jong eindelijk goud op

MILAAN (ANP) - Al het vechten is eindelijk beloond voor Antoinette Rijpma-de Jong. De 30-jarige Friezin had al vijf olympische medailles - twee keer zilver, drie keer brons - maar veroverde op de Spelen van Milaan eindelijk die felbegeerde gouden plak op de 1500 meter.

2 uur geleden
IJshockeyers Canada na comeback naar olympische finale

MILAAN (ANP) - De ijshockeyers van Canada staan zondag in de olympische finale. De favoriet voor goud knokte zich in de halve eindstrijd naar een zege op Finland: 3-2 (0-1 1-1 2-0).

2 uur geleden