Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Swiatek beëindigt zegereeks Gauff

Tennisster Swiatek beëindigt zegereeks Gauff

BEIJING (ANP) - Iga Swiatek heeft de finale bereikt van het tennistoernooi van Beijing. De Poolse nummer 2 van de wereld versloeg de Amerikaanse Coco Gauff in twee sets: 6-2 6-3.

Swiatek maakte daarmee een einde aan een serie van zestien overwinningen op rij van Gauff. Die reeks leverde haar onder andere de eindzege op op de US Open. Kort daarvoor had de 19-jarige Gauff de drie jaar oudere Poolse na zeven nederlagen in hun onderlinge duels voor het eerst verslagen. Dat gebeurde in Cincinnati waar de Amerikaanse het toernooi een dag later won.

Swiatek treft in de finale de ongeplaatste Russische Ljoedmila Samsonova. Die was in haar halve finale in twee sets te sterk voor de Kazachse Elena Rybakina: 7-6 (7) 6-3.

Minder najaar

"Ik ben echt heel blij met mijn optreden hier", vertelde Swiatek. "Ik voelde me vrij op de baan en dat was een tijdje geleden. Ik neem hiervan mee dat je een slechte periode kunt overwinnen door hard te werken."

Swiatek kende een minder najaar en raakte haar positie als nummer 1 van de wereld kwijt aan de Belarussische Aryna Sabalenka. "Ik heb na de US Open gewerkt aan mijn instelling op de baan. Ik hoop dat nu vast te houden."

Meer uit Sport

NASCAR-icoon Busch (41) overleden aan ziekte

CONCORD (ANP/RTR) - NASCAR-coureur Kyle Busch is donderdag op 41-jarige leeftijd aan een ziekte overleden. De Amerikaan wordt gezien als een grootheid in de populaire autosportklasse. Hij boekte in totaal 232 overwinningen en schreef in 2015 en 2019 de NASCAR Cup Series op zijn naam.

10 minuten geleden
Uitspraken Verstappen wijzen op langer verblijf in Formule 1

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen ziet met de nieuwe regels voor de Formule 1 in 2027 de kans toenemen dat hij volgend jaar in de koningsklasse van de autosport actief blijft. De viervoudig wereldkampioen noemde de aanpassingen van de huidige motorreglementen een stap in de goede richting.

8 uur geleden
Verhoeven en Usyk vechten enkel om wereldtitel van boksbond WBC

GIZEH (ANP) - Rico Verhoeven vecht zaterdag tegen Oleksandr Usyk om de wereldtitel in het zwaargewicht van de World Boxing Council (WBC), de meest prestigieuze boksbond van de wereld.

11 uur geleden
Verhoeven krijgt ook een herkansing als hij verliest van Usyk

GIZEH (ANP) - Rico Verhoeven krijgt ongeacht de uitslag van zijn wedstrijd om de wereldtitel van bond WBC tegen Oleksandr Usyk een nieuwe kans als bokser. "We houden hem erbij, of hij nu wint of verliest", beloofde Turki Al-Sheikh tijdens een persconferentie in The Grand Egyptian Museum. "Hij gaat ook vechten op andere grote evenementen. Het is een legende."

12 uur geleden
Belg Segaert wint twaalfde rit Giro na late aanval

NOVI LIGURE (ANP) - De Belg Alec Segaert heeft de twaalfde etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De 23-jarige renner van Bahrain - Victorious plaatste op enkele kilometers van de finish in Novi Ligure een versnelling en bleef het uitgedunde peloton net voor. Zijn landgenoot Toon Aerts won na 175 kilometer de sprint om de tweede plaats, voor Guillermo Silva uit Uruguay.

14 uur geleden
Roland Garros 'zal niet toegeven' na onvrede over prijzengeld

PARIJS (ANP/AFP) - Roland Garros lijkt het prijzengeld dit jaar niet te verhogen, ondanks de onvrede bij tennissers over de verdeling van de toernooiopbrengsten. "We zullen niet toegeven", zei toernooidirecteur Amélie Mauresmo donderdag.

16 uur geleden
MotoGP-coureur Álex Márquez voorlopig uitgeschakeld door breuken

BARCELONA (ANP) - MotoGP-rijder Álex Márquez mist sowieso de komende twee grands prix. De Spanjaard uit het team Gresini Racing heeft tijd nodig om te herstellen van een gebroken halswervel en een gebroken sleutelbeen. Hij liep de verwondingen op bij een zware crash afgelopen zondag in de Grote Prijs van Catalonië.

17 uur geleden