Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Swiatek beëindigt zegereeks Gauff

Tennisster Swiatek beëindigt zegereeks Gauff

BEIJING (ANP) - Iga Swiatek heeft de finale bereikt van het tennistoernooi van Beijing. De Poolse nummer 2 van de wereld versloeg de Amerikaanse Coco Gauff in twee sets: 6-2 6-3.

Swiatek maakte daarmee een einde aan een serie van zestien overwinningen op rij van Gauff. Die reeks leverde haar onder andere de eindzege op op de US Open. Kort daarvoor had de 19-jarige Gauff de drie jaar oudere Poolse na zeven nederlagen in hun onderlinge duels voor het eerst verslagen. Dat gebeurde in Cincinnati waar de Amerikaanse het toernooi een dag later won.

Swiatek treft in de finale de ongeplaatste Russische Ljoedmila Samsonova. Die was in haar halve finale in twee sets te sterk voor de Kazachse Elena Rybakina: 7-6 (7) 6-3.

Minder najaar

"Ik ben echt heel blij met mijn optreden hier", vertelde Swiatek. "Ik voelde me vrij op de baan en dat was een tijdje geleden. Ik neem hiervan mee dat je een slechte periode kunt overwinnen door hard te werken."

Swiatek kende een minder najaar en raakte haar positie als nummer 1 van de wereld kwijt aan de Belarussische Aryna Sabalenka. "Ik heb na de US Open gewerkt aan mijn instelling op de baan. Ik hoop dat nu vast te houden."

Meer uit Sport

Vingegaard wint Parijs-Nice, slotrit voor Fransman Martinez

NICE (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de Franse etappekoers Parijs-Nice gewonnen. De Deense kopman van Visma - Lease a Bike zag zijn leidende positie niet meer in gevaar komen in de slotetappe met start en finish in Nice. Hij moest na 129 kilometer de ritzege laten aan de Fransman Lenny Martinez van Bahrain-Victorious en eindigde als tweede.

1 uur geleden
Zitskiër Kampschreur verrast ook zichzelf met derde goud

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur heeft ook zichzelf verrast op de Paralympische Spelen in Cortina d'Ampezzo. Hij veroverde zondag op de slalom zijn derde gouden medaille, na de titels op de super-G en de supercombinatie. "Echt bizar, ik win in meer dan de helft van de wedstrijden waaraan ik meedoe goud en de concurrentie is zo groot", vertelde hij aan het ANP.

1 uur geleden
Milan sprint naar ritwinst, Del Toro pakt eindzege in Tirreno

SAN BENEDETTO (ANP) - Jonathan Milan heeft de zevende en laatste etappe van de Italiaanse rittenkoers Tirreno-Adriatico gewonnen. De Italiaan was de snelste in een massasprint van een rit over 142 kilometer van Civitanova Marche naar San Benedetto del Tronto.

2 uur geleden
Zitskiër Kampschreur pakt op slotdag Paralympics zijn derde goud

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur heeft op de slotdag van de Paralympische Spelen in Milaan en Cortina zijn derde gouden paralympische medaille behaald. De Nederlander won na de super-G en de supercombinatie ook de slalom.

3 uur geleden
Skiester Shiffrin heeft 109e wereldbekerzege binnen

ÅRE (ANP) - De Amerikaanse skiester Mikaela Shiffrin heeft haar eerste zege geboekt als olympisch kampioene op de slalom. Ze was de snelste in de wereldbeker in het Zweedse Åre en schreef haar 109e wereldbekerzege bij op haar erelijst.

3 uur geleden
MotoGP stelt race in Qatar uit om conflict in Midden-Oosten

MADRID (ANP) - De MotoGP heeft de Grote Prijs van Qatar uitgesteld vanwege de oorlog in het Midden-Oosten. De race stond gepland voor 12 april, maar is nu verzet naar 8 november, meldde rechtenhouder Dorna.

5 uur geleden
Verstappen: ik kan voortaan beter als laatste beginnen

SHANGHAI (ANP) - Max Verstappen somde na de Grote Prijs van China weer een waslijst van problemen op die hij momenteel ervaart met zijn Red Bull-auto. "De auto voelde totaal niet goed. Geen balans, veel bandenslijtage, er was iets met het stuur en dan nog een koelingsprobleem", zei de viervoudig wereldkampioen bij Viaplay, die door de kapotte koeling van zijn energiesysteem de race in Shanghai tien ronden voor het einde moest beëindigen.

6 uur geleden