Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Swiatek beëindigt zegereeks Gauff

Tennisster Swiatek beëindigt zegereeks Gauff

BEIJING (ANP) - Iga Swiatek heeft de finale bereikt van het tennistoernooi van Beijing. De Poolse nummer 2 van de wereld versloeg de Amerikaanse Coco Gauff in twee sets: 6-2 6-3.

Swiatek maakte daarmee een einde aan een serie van zestien overwinningen op rij van Gauff. Die reeks leverde haar onder andere de eindzege op op de US Open. Kort daarvoor had de 19-jarige Gauff de drie jaar oudere Poolse na zeven nederlagen in hun onderlinge duels voor het eerst verslagen. Dat gebeurde in Cincinnati waar de Amerikaanse het toernooi een dag later won.

Swiatek treft in de finale de ongeplaatste Russische Ljoedmila Samsonova. Die was in haar halve finale in twee sets te sterk voor de Kazachse Elena Rybakina: 7-6 (7) 6-3.

Minder najaar

"Ik ben echt heel blij met mijn optreden hier", vertelde Swiatek. "Ik voelde me vrij op de baan en dat was een tijdje geleden. Ik neem hiervan mee dat je een slechte periode kunt overwinnen door hard te werken."

Swiatek kende een minder najaar en raakte haar positie als nummer 1 van de wereld kwijt aan de Belarussische Aryna Sabalenka. "Ik heb na de US Open gewerkt aan mijn instelling op de baan. Ik hoop dat nu vast te houden."

Meer uit Sport

Snowboardster Dekker: klein foutje is hier moeilijk te herstellen

LIVIGNO (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker vond de uitschakeling in de achtste finales op de parallelreuzenslalom bij de Olympische Spelen onnodig. De 29-jarige Nederlandse had in haar race tegen de Oostenrijkse Sabine Payer een voorsprong, maar werd in het laatste deel voorbijgestreefd en kwam 0,13 seconde te kort voor een plaats bij de laatste acht.

30 minuten geleden
Snowboardster Dekker strandt op Spelen in achtste finale

LIVIGNO (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker is er op de Olympische Spelen niet in geslaagd de kwartfinales op de parallelreuzenslalom te bereiken. De 29-jarige Nederlandse lag in haar achtste finale tegen de Oostenrijkse Sabine Payer lange tijd voorop, maar in het slot van haar race gaf ze die voorsprong in het Livigno Snow Park uit handen. Payer passeerde de finish 0,13 seconde eerder dan Dekker.

2 uur geleden
Skiester Johnson wint afdaling na zware crash landgenote Vonn

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Amerikaanse skiester Breezy Johnson heeft met minimaal verschil de olympische afdaling gewonnen. Op de fraaie piste Olimpia delle Tofane in Cortina d'Ampezzo was de regerend wereldkampioene 4 honderdsten van een seconde sneller dan Emma Aicher uit Duitsland. De Italiaanse Sofia Goggia eindigde voor eigen publiek als derde op 0,59 seconde.

2 uur geleden
Hockeyers winnen opnieuw moeizaam van Spanje in Pro League

VALENCIA (ANP) - De Nederlandse hockeyers hebben ook hun tweede Pro League-duel met Spanje met veel moeite gewonnen. In Valencia maakte Duco Telgenkamp in de slotfase het winnende doelpunt: 2-3. Oranje verspeelde een 2-0-voorsprong, die was ontstaan door treffers van Pepijn van der Heijden en Telgenkamp.

2 uur geleden
Nederland na verlies in dubbel achter in Davis Cup tegen India

BENGALURU (ANP) - Nederland is op een 2-1-achterstand gekomen in de Davis Cup-ontmoeting met India. Sander Arends en David Pel verloren zondag het dubbelspel van Yuki Bhambri en Dhakshineswar Suresh in drie sets: 6-7 (0) 6-3 6-7 (6). Er volgen nog twee enkelspelen in het duel in de kwalificaties van het landentoernooi.

2 uur geleden
Skiester Vonn crasht al snel tijdens olympische afdaling

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Amerikaanse skivedette Lindsey Vonn is al vroeg tijdens haar olympische afdaling ten val gekomen. De 41-jarige olympisch kampioen van 2010 had in Cortina d'Ampezzo veel ogen op zich gericht door met een kunstknie en gescheurde kruisband aan de start te verschijnen, maar het ging al snel mis.

3 uur geleden
Kok kijkt uit naar haar olympisch debuut op de 1000 meter 

MILAAN (ANP) - Femke Kok kijkt ernaar uit te beginnen aan het olympisch schaatstoernooi. De 25-jarige Friezin komt in het Milano Speed Skating Stadium drie keer in actie, waarvan de 1000 meter op maandag de eerste afstand is.

3 uur geleden