Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Svitolina voorkomt nieuwe stunt van tiener Gauff

Tennisster Svitolina voorkomt nieuwe stunt van tiener Gauff

MELBOURNE (ANP) - Elina Svitolina heeft in de tweede ronde van de Australian Open een nieuwe stunt van Cori Gauff, vorig jaar een van de revelaties van het toernooi, kunnen voorkomen. Het werd 6-4 6-3 voor de Oekraïense nummer 5 van de plaatsingslijst.

De talentvolle tiener Gauff baarde vorig jaar opzien in Melbourne door na Venus Williams in de eerste ronde, in de derde ronde ook Naomi Osaka te verslaan. Ze verloor uiteindelijk in de vierde ronde. In 2019 reikte ze ook al zover op Wimbledon, waar ze anderhalf jaar geleden doorbrak.

Een nieuwe spraakmakende zege zat er dit keer niet in voor de 16-jarige nummer 48 van de wereld. Ze won geen enkele keer de servicegame van Svitolina en stond in beide sets haar eigen opslag één keer af.

De tien jaar oudere Svitolina mikt bij de Australian Open op haar eerste grandslamfinale. In Melbourne haalde ze twee keer de laatste acht, op Wimbledon en de US Open haalde ze al eens de halve eindstrijd.

Meer uit Sport

American footballteam Seattle Seahawks wint Super Bowl

SAN FRANCISCO (ANP) - American footballteam Seattle Seahawks heeft de zestigste editie van de Super Bowl gewonnen. In het Levi's Stadium, in de regio rond de Baai van San Francisco, versloegen zij de New England Patriots met 29-13.

4 uur geleden
Snowboardsters Peperkamp en Van Vreden lopen finale big air mis

LIVIGNO (ANP) - Melissa Peperkamp en Romy van Vreden zijn op de Olympische Spelen uitgeschakeld in de kwalificatie op de big air. Beide Nederlandse snowboardsters wisten in het Livigno Snow Park niet bij de eerste twaalf te eindigen.

11 uur geleden
Nederland wacht ook na tweede dag Spelen nog op eerste medaille

MILAAN (ANP) - Nederland is het ook op de tweede dag van de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo niet gelukt een medaille te winnen. Snowboardster Michelle Dekker kwam zondag op de parallelreuzenslalom niet verder dan de achtste finales en bij het langebaanschaatsen eindigden Chris Huizinga (zevende), Stijn van de Bunt (negende) en Marcel Bosker (elfde) allemaal naast het podium.

13 uur geleden
Bol vindt eerste 800 meter 'leuk, spannend en best hard gaan'

METZ (ANP) - Femke Bol sprak na haar eerste wedstrijd over 800 meter van een aangename kennismaking. "Ik vond het echt heel leuk, maar ook heel spannend. Ik had die laatste 200 meter heel zwaar gemaakt in mijn hoofd en dat viel in het echt erg mee", vertelde ze na afloop van haar race in de indoorhal van het Franse Metz.

13 uur geleden
Skiester Vonn na valpartij geopereerd in Treviso

TREVISO (ANP/BELGA) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn is in het ziekenhuis in het Noord-Italiaanse Treviso geopereerd om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA zondagavond bekendgemaakt.

13 uur geleden
Noorse schaatser Eitrem voelde druk na wereldrecord op 5000 meter

MILAAN (ANP) - Sander Eitrem is bij de Olympische Spelen in Milaan niet bezweken onder de favorietenrol die hij zichzelf had opgelegd door het recente wereldrecord. De Noor schaatste twee weken voor de Spelen in Inzell als eerste de 5000 meter onder de 6 minuten (5.58,52). "Ik ben opgelucht", zei hij. "Na Inzell was de druk de afgelopen dagen heel hoog."

13 uur geleden
Leerdam op 1000 meter in slotrit tegen titelverdedigster Takagi

MILAAN (ANP) - Schaatsster Jutta Leerdam is op de olympische 1000 meter ingedeeld in de vijftiende en laatste rit en komt daarin maandag uit tegen titelverdedigster Miho Takagi. Dat is zondag door loting bepaald. Leerdam eindigde vier jaar geleden in Beijing als tweede achter de Japanse.

13 uur geleden